Sayfa 499/1000 İlkİlk ... 399449489497498499500501509549599999 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 3,985 - 3,992 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - I

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,825
     Alıntı Originally Posted by Purplee Yazıyı Oku
    Bu tür haberler sıklaşmaya başladı son günlerde...
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    Bu tür haberler sıklaşmaya başladı son günlerde...
    https://www.paraanaliz.com/2019/duny...ilir-mi-34597/

Kur 5.81.
    Nedir bilmiyorum.
    Yeşil tarafa geçtim geçeli beli doğrulmuyor.
    Hep negatif yönde.

3. DXy yukarı duzeltirken bizimkisi aşağı düşüyor eller gider Mersin'e biz gideriz tersine bunlar 5.80 psikolojik destegi kırıp 5.70 leri gösterecekler belli oldu

4.  Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    arkadaşlar bu elliott analizi yapanlara hastayım. her zaman biliyorlar. ama nedense içlerinde 1 tane bile yatırım yaparak zengin olanına rastlamadım.

bütün ihtimalleri çiz kenara çekil. sonra ben bildim de. komedi.

elliott analizi ile alım satım yapan iflah olmaz! bence...
    Elyotu çoğu kişi algı manipülasyonu için kullanıyor; sıkıntının en büyük sebebi kanımca burada... Bir ara bu forumda, yanılsama fiyatlarını anlatan bir arkadaş vardı... Neyse... Bayram münasebeti ile Elyot'çularla barışmaya karar verdim! "1929_Take_2" lakap sahibi arkadaş, 5.64 civarına kadar gevşeyebilir demiş. Bu ustadan yeni bir şey öğrendim: Kama formasyonları, düzeltmenin "a" dalgasında veya itkinin "1" dalgasında olur diyor; bilmiyordum, öğrendim, öğrenmenin yaşı yok!

12 Haziran'da PPK toplanıyor. Faizleri düşürmesi beklenirken sabit bıraktı ve sıkı duruş gösterdi gibi bir gerekçeyle, bu tarihte, seçim öncesi son aşağı hamlesini yapabilir diye düşünüyorum. Gerçi bu tür laflar, bana, abidik gubidik, laf salatası gibi geliyor, ama, ne yapalım, dünya böyle ve zaman zaman böyle işler yapıyorlar...

https://twitter.com/mgftzgd

5. 5.8099 vurdu çekti.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

6.  Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    Bir başka küreci de ekimde 4.60 diyor, nickini kapattırdı, e birazda büyük oyunculardaN, telefonda öyle demişti en son.
    Buyuk konusmak olmaz ama ben artik dolarda 5 lira altini, tam rakam ile 4,93, altini hic bir zaman beklemiyorum. Gelirse zaten 4,60 ta falan durmaz. Uzun sureli bir dusus trendi icin once absurd bir yere gitmeli. Bence. Tabiki bunun icin ulkedeki mevcut durumun 180 derece donmesi lazim. Bu vakitten sonra Fedin faiz indirmesi yeni QE yapmasi vs bizi kurtarmaz. Zaten kureselde de ilk coskunun ardindan kotumser senaryoya goturecektir.

7. Hep diyorum dolarda 4 lu rakamlar, oralarda dengelenme vs diyenler 2001 sonrasinin bir benzerini bekliyor. Oranin hesabini 7,20 tepesine uyguluyor. 2002 de gelen iki yeni zirveyi atliyor. Arti en onemlisi mevcut sartlar cok farkli. Finansal ve ekonomik durum cok daha kotu. Krizi kabullenmeyen, kabullenmedigi icin hic bir rasyonel onlem almayan ve batinin artik calismak istemedigi bir yonetim var. Dolardaki dusus trendi mevcut iktidarin degisimiyle birlikte olacaktir. Bence.

8. Sanayinin tam göbeğinden bildiriyorum.Dolar yükseldikce ne yazık ki kimse yatırim yapmayacak.Sektöründe -ki ana sektörlerden biridir- dunyanın en büyük üretim tesisinde imza asamasinda iken beklemeye gectik.Kaldi ki başka projelerde var,onlarda da beklemedeyiz.Dolaylı yönden 300.000 kişinin iş sahibi olacağı yatırimlardan bahsediyorum,hatta daha fazla.

SM-J701F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 499/1000 İlkİlk ... 399449489497498499500501509549599999 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •