Sayfa 896/967 İlkİlk ... 396796846886894895896897898906946 ... SonSon
Arama sonucu : 7730 madde; 7,161 - 7,168 arası.

Konu: ISGSY - İş Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı

1. 3 kişiye satmama cezası gelmiş inşallah açıkta kaldılar o zaman akıl almaz kar ederim bakalım

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

2. Herkes korkup kaçtı adamı böyle kitlerler akılalmaz fiyatlara gitsin insallah
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

3. Adam nasıl temizlediyse milleti hergün %10 veren hissede küçüklerden tık yok cidden ilginç bütün malımı topladın be mübarek.
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    TC CUMHURİYETİ DEVLETİ
    Gönderi
    1,255
    5 kademelik adamlar temizlendi tahta kendine geldi bilmiş bilmiş konuşanlar gitti en çok seviniyorum sonuna kadar devam etcem bakalım ne olacak ...

5.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Tertemiz saf bakir yeni bir yatirimci kitlesi gelmis..
    Cook yazik olacak cok.
    Uzuluyorum onlar adina.
    Syg,
    Üstad bu yorumunuz ironi miydi?

6. iki haftada yüzde elli yapacağını kim bilebilirdi Kahraman bey yine de kardan zarar ettik kısmetimiz bu kadarmış. Güle güle harcayın

7. Ya da hissene güveniyorsan ekrana bakmayacaksın.

8. 6,28 ortalama ile çıktım bende güzel kazandırdı sağolsun....
    Nakit kraldır.

Sayfa 896/967 İlkİlk ... 396796846886894895896897898906946 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •