Sayfa 183/335 İlkİlk ... 83133173181182183184185193233283 ... SonSon
Arama sonucu : 2679 madde; 1,457 - 1,464 arası.

Konu: FMIZP - F-M İzmit Piston

1. Bariz bir NU görünüyor. Fakat ralli yapan hisselerde NU ne kadar dikkate alınır düşünmek gerek. Yaklaşık 2 yıldır hemen hemen yerinde sayan bir hisseye göre ralliye başlamış diyebilirmiyiz? Yorum sizlere kalmış. Ama ben çok beğeniyorum.
    Eğitim amaçlı çalışmalardır. Asla yatırım tavsiyesi olamaz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

2. Bu ne şimdi. Herşey bitti mi.
    Bu kadar mıymış bunun EFELİĞİ.

3. Maxim EVLAD gel alttan tut kağıdı.
    ABD YİNE posta koyuyor. Kağıt eriyor.

4. Adın yetti evlad.
    Hemen topladı kendini.. Ee sende var Arap sermayesi.
    Korktu.
    Çekemedi aşağı.

5. ne canbazmış beh..

6. Tad yok bugun yine , pek bi sey de beklemiyorum zaten dengeye oturur buralarda heralde bi muddet . Osmanli su kottan cikma mevzusuna ne diosun , gecen bi bakiyim dedim izocama kagit kottan cikmis sok oldum , senelerce surundurup kottan cikardilar, bizim ibliste mi acaba oyle seyler pesinde .. sirket degeri dusuk sirket ici sirketler 1000 tane dalga dumen ne seytanlik dusunuyor acaba iblis

7.  Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    Tad yok bugun yine , pek bi sey de beklemiyorum zaten dengeye oturur buralarda heralde bi muddet . Osmanli su kottan cikma mevzusuna ne diosun , gecen bi bakiyim dedim izocama kagit kottan cikmis sok oldum , senelerce surundurup kottan cikardilar, bizim ibliste mi acaba oyle seyler pesinde .. sirket degeri dusuk sirket ici sirketler 1000 tane dalga dumen ne seytanlik dusunuyor acaba iblis
    Sana başka örnekler vermeyeyim. Bu kıyağı mı da unutma. Ama sen en azından bu ULUları seversin.

Hep yazıyorum. FMİZP'de üçe beşe bakmayın artık.
    Maksim bu işleri iyi bilir. Ne dediğimi de güzel anlamıştır.
    Herkese bol kazançlar.
    http://twitter.com/A_N_A_L_i_S_T
    Yatırım kararları SPK'nın kurallarına göre verilmelidir. Bu konuda bir yetkim, bilgim ve deneyimim bulunmadığı için yazdıklarım, yatırım kararları verilirken kullanılmamalıdır.

8. Uluse Eski gozdem uluun ise yeni 😉

Sayfa 183/335 İlkİlk ... 83133173181182183184185193233283 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •