Sayfa 36/61 İlkİlk ... 26343536373846 ... SonSon
Arama sonucu : 481 madde; 281 - 288 arası.

Konu: AKMGY Akmerkez GMYO

***AKMGY*** AKMERKEZ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel)

***AKMGY*** AKMERKEZ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel) )

İlgili Şirketler []
    İlgili Fonlar []
    Türkçe
    Özel Durum Açıklaması (Genel)

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
    Hayır (No)
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
    Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
    -
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
    Hayır (No)
    Bildirim İçeriği

Açıklamalar

Şirketimiz bağımsız denetim zorunluluğu olmayan 3 ve 9 aylık ara dönemlerde finansal tablolarını bağımsız denetimden geçirecek olup, SPK'nın Sermaye Piyasasında Finansal Raporlamaya İlişkin Esaslar Tebliği'nde öngörülen ara dönem finansal tabloların gönderimindeki ek süreleri kullanacaktır.

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/753433

BIST

(05/04/2019 - 17:23:05)

AKMGY.E Pay Başına Brüt Temettü: 1,08 TL Teorik Fiyat: 17,7 TL (Teorik fiyat, fiyat adımına yuvarlanmamıştır)

ALARK.E Pay Başına Brüt Temettü: 0,1706 TL Teorik Fiyat: 2,779 TL (Teorik fiyat, fiyat adımına yuvarlanmamıştır)

ALKIM.E Pay Başına Brüt Temettü: 2,288587 TL Teorik Fiyat: 22,831 TL (Teorik fiyat, fiyat adımına yuvarlanmamıştır)

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,856
     Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    Merhaba,
    Dün öğlen Akmerkeze uğradım, Boşalan Wepublicin yeri halen boş ve kötü görünüyor, ama iyi haberler şunlar: Wepublicin en üst katında MacFit açılmak üzere, koşu bantları vb yerleştirmişler yakında açılır, bir alt katında da Mango kiralamış, yakında hizmetinizdeyiz, yazıyor.

Eski wepublic Giriş ve alt katı halen boş görünüyor. Bir ara decathlon konuşuluyordu buralar için ama sanırım olmayacak, bir işaret yok. En üst yemek katında boş bir yer vardı, yakında yakında orada bir restoran (sanırım greensalad idi) daha açılıyor.

Girişin bir üst katında ufak bir dükkan boş, kiracı arıyor, gözlükçü vb ufak bir yer açılabilir.

Hafta içi öğlen saati kalabalığı olarak bayağı dolu olduğunu gözlemledim.
    Son durumlar bunlar. Bol kazançlar dilerim.
    Tekrar Merhaba,
    Yaklaşık 2,5 ay aradan sonra dün öğlen saatlerinde yine uğrayabildim.

+ Mac Fit açılmış. Mango da açılmış. Hatta Mangonun yanında bir de Mavi mağazası açılmış.
    - Kötü olan Mango ve Mavinin karşısında iç koridorda bir mağaza boşalmış.
    + Benim beklentimin aksine, eski wepublic en alt katına decathlon açılmak üzere, çalışmalar devam ediyor, afişler asılmış.
    - Eski wepublic giriş katı ise halen boş.
    + Yemek katında boş dükkan yok. Sanırım bir isim değişmiş, eskiden olmayan Günaydın restoran açılmış. Bu arada yemek katı müşteri açısından da full dolu gibiydi, öğle arası ama olsun.
    + Diğer katlarda başka boş dükkan göremedim. Kalabalık oldukça fazlaydı ve insanların ellerinde alışveriş, mağaza poşetleri bulunduğundan bayağı alışveriş olduğu belliydi.

İlerde uğrarsam yine yazarım.
    İyi günler.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    Tekrar Merhaba,
    Yaklaşık 2,5 ay aradan sonra dün öğlen saatlerinde yine uğrayabildim.

+ Mac Fit açılmış. Mango da açılmış. Hatta Mangonun yanında bir de Mavi mağazası açılmış.
    - Kötü olan Mango ve Mavinin karşısında iç koridorda bir mağaza boşalmış.
    + Benim beklentimin aksine, eski wepublic en alt katına decathlon açılmak üzere, çalışmalar devam ediyor, afişler asılmış.
    - Eski wepublic giriş katı ise halen boş.
    + Yemek katında boş dükkan yok. Sanırım bir isim değişmiş, eskiden olmayan Günaydın restoran açılmış. Bu arada yemek katı müşteri açısından da full dolu gibiydi, öğle arası ama olsun.
    + Diğer katlarda başka boş dükkan göremedim. Kalabalık oldukça fazlaydı ve insanların ellerinde alışveriş, mağaza poşetleri bulunduğundan bayağı alışveriş olduğu belliydi.

İlerde uğrarsam yine yazarım.
    İyi günler.
    Teşekkürler sayın turali.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,856
    Rica ederim.

Sanırım 1-2 boş dükkan olması olağan karşılanmalı. Son zamanlarda okumamakla birlikte 2-3 sene önce faaliyet raporunu okumuştum, o zaman da doluluk oranı olarak %98 yazıyordu.

Umalım ki yeni kiracılarla eski oranlara benzer güncel sözleşmeler yapsın ve karlılığımız artış trendinde olmaya devam etsin.

7.  Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    Rica ederim.

Sanırım 1-2 boş dükkan olması olağan karşılanmalı. Son zamanlarda okumamakla birlikte 2-3 sene önce faaliyet raporunu okumuştum, o zaman da doluluk oranı olarak %98 yazıyordu.

Umalım ki yeni kiracılarla eski oranlara benzer güncel sözleşmeler yapsın ve karlılığımız artış trendinde olmaya devam etsin.
    Şuanki doluluk oranı nasıl? Dükkan alanları büyük gibi boş alanların... müşteri müşteriyi çeker Türkler kabalığıs sever... zengin ve ünlülerin gittiği yerleri sever AVM'ler profili değişirse ciro değişir...

Kesinlikle Yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,856
    Decathlon 29 Mayıs'ta açılıyormuş. Mail geldi.

​Decathlon 29 Mayıs'ta Akmerkez'de Açılıyor!

Hayırlı olsun hepimize.

Sayfa 36/61 İlkİlk ... 26343536373846 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •