Sayfa 1251/1252 İlkİlk ... 2517511151120112411249125012511252 SonSon
Arama sonucu : 10014 madde; 10,001 - 10,008 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Dünyaca Ünlü mücevher firması Gilan konkordato ilan etti

Konkordato Listesi
    1-HOTİÇ
    2-GİLAN
    ellerindeki altınları ucuza satacaklarsa bir göz atarım. ama pırlataya beş kuruş vermem ona göre. satacak birini arayarak "daha büyük aptal" teorisini test etmek istemiyorum çünkü
    yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by mdemir Yazıyı Oku
    ellerindeki altınları ucuza satacaklarsa bir göz atarım. ama pırlataya beş kuruş vermem ona göre. satacak birini arayarak "daha büyük aptal" teorisini test etmek istemiyorum çünkü
    Altın=Para

Satarlarsa İşçilik Olan Gümüş Vs. Satarlar
    Paylaşımlarım Yatırım Tavsiyesi Değildir

3. Arkadaşlar o değilde %3-4 aralığında dolar faizi veren bankalara birden ne oldu da %5-6 lara çıktılar... Cidden aklım almıyor! Döviz almasın halk diye yapmadıkları kalmadı bunun içinde döviz stopajını yükseltme dahil!E şimdi bu ne perhiz bu ne lahana turşusu! Anlayan varsa lütfen anlatsın...

4.  Alıntı Originally Posted by zaxxss Yazıyı Oku
    Arkadaşlar o değilde %3-4 aralığında dolar faizi veren bankalara birden ne oldu da %5-6 lara çıktılar... Cidden aklım almıyor! Döviz almasın halk diye yapmadıkları kalmadı bunun içinde döviz stopajını yükseltme dahil!E şimdi bu ne perhiz bu ne lahana turşusu! Anlayan varsa lütfen anlatsın...
    Döviz Topluyor Kısaca Bankalar.
    Herkes Bilir Dövizde Kazanç Mevduat'da Olmaz Onun İçin %2 Artış Umursamaz Bile Dövizci,Alış Satışta Kazandırır Çünkü.
    Paylaşımlarım Yatırım Tavsiyesi Değildir

5.  Alıntı Originally Posted by ozziem Yazıyı Oku
    Burgan 22 veriyor ama günlük. 6.6250 den bozduğum az bir miktar(tüm portföy yüzde 11 lik kısım) Burgana mı vakıf arı ya mı yatırsam kararsız kaldım. Sırf TL az değer kazanırsa alttan yine döviz almak için yaptım bunu, 7.50 ler de gelebilir ama bu olası zararı da faiz ile en yükseğinden biraz da olsa dolar bazında kapatabilmek için uğraşıyorum.. En yüksek günlük orana geçmek lazım.
     Alıntı Originally Posted by yuji Yazıyı Oku
    Güldüren'i mi diyorsunuz?

Evet güldüren

6.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Kanunda 100 bin tl devlet garantisi diyor ancak devlet para basar yine oder o parayi. Toplumlar gecmisi kolay kolay unutmaz. Bugun devlet mevduat sahiplerinin 100 bin tl uzerinde ki tutari karsilamasin bu ulkede kimse 100 bin tl uzerinde parayi bankaya koymaz, cunku kendini guvende hissetmez ve boyle bir algi ve korku olusursa bunu uzun yillar yok edemezsiniz.

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    o devlet 100 bin tl üzerindeki tutarı karşılayacaksa bunu adam gibi kanunlarına yazsın. başkalarını bilmem ama kanunlarda olmayan bir uygulamanın beni güvende hissettirmesi mümkün değil...
    yatırım tavsiyesi değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by zaxxss Yazıyı Oku
    Arkadaşlar o değilde %3-4 aralığında dolar faizi veren bankalara birden ne oldu da %5-6 lara çıktılar... Cidden aklım almıyor! Döviz almasın halk diye yapmadıkları kalmadı bunun içinde döviz stopajını yükseltme dahil!E şimdi bu ne perhiz bu ne lahana turşusu! Anlayan varsa lütfen anlatsın...
    Sendikasyon kredilerinin ve ihraç edilen Eurobondların vadeleri yaklaştı. Yurtdışındaki bankalara %20 yenileme faizi ödemek istemeyen bankalar %6 ile yurtdışına kredi geri ödemeleri için kaynak topluyor...

8.  Alıntı Originally Posted by mdemir Yazıyı Oku
    Burak Aluminyum da bugun ilan etti.

Sayfa 1251/1252 İlkİlk ... 2517511151120112411249125012511252 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •