Sayfa 591/914 İlkİlk ... 91491541581589590591592593601641691 ... SonSon
Arama sonucu : 7308 madde; 4,721 - 4,728 arası.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

1. Spek için bazı uyarılar yapmıştım bunu speği düşündüğüm için değil kendimi düşündüğüm için yazmıştım mal kaptırmasın toplasın diye ama spek bana ben işimi bilirim sen işine bak dedi hadi hayırlısı diyorum bende artık yeter laf anlayana anlatılır yazmayacağım artık o minvalde yazılar zorlayabildiğin kadar zorla mal alamadığın zaman şunu diyeceksin ama spek efendi acaba hızlıca belli yerlere gitseydim istediğim malı alırmıydım bu kafanda hep bir keşke olarak kalacak ve pişmanlığını yaşama ihtimalin hep yüksek olacak sen işini bilirsin bize de işimizi yapmak düşer bizde yapmaya çalışırız herkese kolay gelsin.

2.  Alıntı Originally Posted by Forza korfez Yazıyı Oku
    Doğru tespit edebildiysem, yeni eklenen değerlendirme ABD'den bir enerji şirketi. Hissenin düşüş yaşadığı bu son dönemde hiç Gartner yorumu düşmemesini (yükselişte sık sık değerlendirme düşmesi sebebiyle) ilginç bulmuştum. Yarın hisse fiyatı yükselirse daha da ilginç bulurum olayı.
    Bu Amerika'daki kucuk enerji sirketi, en sonda gorulse de yeni eklenen degil. Yeni eklenen tahminimce Misir'dan olan. 2 Kasim tarihli. COk buyuk oldugundan sanirim onay sureci daha uzun surdu.

Yatirim tavsiyesi degildir

3.  Alıntı Originally Posted by Usta Yazıyı Oku
    Bu Amerika'daki kucuk enerji sirketi, en sonda gorulse de yeni eklenen degil. Yeni eklenen tahminimce Misir'dan olan. 2 Kasim tarihli. COk buyuk oldugundan sanirim onay sureci daha uzun surdu.

Haklısınız Sn.Usta. Bu değerlendirme daha önce yoktu. Gartner'ın onay sürecini bilmiyorum ama, şirket büyüklüğüne göre sürecin uzun sürmesi kısmından pek emin değilim. Değerlendirmenin yayımlanan kısmında uzun süre analize tabi tutulacak bir husus görünmüyor. Belki değerlendirme daha uzundur ve yayımlanmayan kısmının onayı uzun sürmüştür. Çok düşük bir ihtimal olarak da geç yayımlanması Kron nedeniyle olabilir. (Olası bir üretici onayının geciktirilmesi gibi.) Hisse yükselirken hemen hemen hergün değerlendirme düşerken fiyatın düştüğü şu son dönemde değerlendirme yayımlanmaması dikkat çekici. Bugünün fiyat hareketini görmek lazım.

4. Buyuk oldugu icin degerlendirmeyi uzun tutuyorlar demek istemedim. Buyuk oldugundan, degerlendirmenin dogru sirket ve yetkili kisiye ait olup olmadiginin teyidi daha uzun olmus olabilir. Kucuk sirkette, kimin doldurdugu bellidir, burada bir yazilim muhendisi doldurmus, ne alaka. Yanlis ya da uzman olmayan birisi mi doldurdu, bunu teyit etmek buyuk sirkette bulmak, ulasmak zor olabilir. 1 ay sonra yayinlaniyor, bu cok uzun bir surec. Bir seylerden killanmis olmalilar. Yazilim muhendisi kismi bile killanmak icin yeterli. Normalde cok ust seviyede insanlar dolduruyordu. Buyuk ihtimal eleman mutevazilik yapmis orada ama Gartner killanmis olmali. Adamin yorumundan, guvenlikle ilgili oldugu belli. Kron ile ilgili simdiye kadar cok fazla suphelenilecek sey oldu ama bu Gartner daveti ile yapilan yorumlara Kron'un zerre dahli oldugunu sanmiyorum. Yorumlarin bir kisminin Gartner tarafindan cikarilacagini filan da sanmam. Zaten sirket ile ilgili hic bir bilgi verilmediginden dolayi, gizlilige aykiri bir sey olmasi da pek zayif ihtimal.

Misir'dan gelen yoruma sevinelim, cunku cok buyuk bir sirket. IT Hizmetlerinden 10-30 milyar buyuklugunde bir sirket. Artik nasil bir seyse. Her ne olursa olsun, yeni bir ulkede gorunmek beni sevindirdi. Gercekten global olmaya basliyoruz herhalde ve Lutfi Bey'in Siber Guvenlik Haftasindaki konusma basligi "....Global Pazarlarda Buyumek" simdi daha anlamli olmaya basladi.

5. O kadar uğraştıklarını sanmıyorum onaylama süreci için. Sonuçta kayıt olurken daha ayrıntılı sorular sorup kayıt olunuyor.

YTD.
    Yazdıklarım Yatırım tavsiyesi değildir.Kendi düşüncelerimi içerir.
    YATIRIM , harcadıktan sonra kalanı biriktirme değil , Birikimi ayırıp kalanı harcamaktır...

6.  Alıntı Originally Posted by Yıldız Tozu Yazıyı Oku
    O kadar uğraştıklarını sanmıyorum onaylama süreci için. Sonuçta kayıt olurken daha ayrıntılı sorular sorup kayıt olunuyor.

YTD.
    Adamlar bilgilerinin guvenliginden para kazaniyorlar. Dogru kisi ve kurum tarafindan yazilip yazilmadigi onlar icin hayati. Senin okuyucu olarak kayit olurken verdigin bilgilerin dogrulugu cok da onemli degil aslinda.

Her yorum 3-4 gunde onaylanirken, bunun 1 ayda onaylanmasinin elbette baska nedenleri de olabilir. Cok basit bir yanlislik da olmasi pekala mumkun.

YTD

7. Ben halen o kadar olacağını düşünmüyorum şahsen

1 ay nedir abi tüketici mahkemesi mi bu cevap için 6 ay bekleyelim.

Zamanında gelmeyen adalet; adalet değildir.
    Yazdıklarım Yatırım tavsiyesi değildir.Kendi düşüncelerimi içerir.
    YATIRIM , harcadıktan sonra kalanı biriktirme değil , Birikimi ayırıp kalanı harcamaktır...

8. merhaba kron yatırımcılari bir süredir yazmak istiyorum ama nasip bugüne imiş forum un çok eski uyesiyim ama eski üyeliğimi bir türlü kurtarmayi beceremedim bizde aklimizin yettiği kadarı ile bilgi ve birikimim ile yardımcı olmak isterim
    Kron çok uzun süredir takibimde olan bir hisse idi 8 tl de ki halini bilirim o zamanlardan yıldız tozu kalmış sadece sanırım ama 2022 yılı itibari ile ve son gelişmeler ile birlikte kron da bir kabuk değişimi gözlemledim gerek lutfi beyin açıklamaları olsun gerek gartner ve kap lar ile birlikte ciddi bir sıçrama yaşandı ama benim için can alici gelişme ise artık kron urunlerinin birer ticari nitelik kazanması idi bununla beraber kurumsal kimlik kazanma da bir diğer önemli husus birçok kurumsal firma ve devlet ile ilişkili kurumlar ile işbirligi ile şirket bir masa iki sandalye görünümden çıkmış bir kurumsal kimlik kazanmaya başlamış ben finansal açıdan ve borsa bilgilerim çerçevesinde bir kaç şey söylemek isterim
    Kron bir teknoloji hissesi sermayesi düşük piyasada lotu az olan yuksek öz sermaye karliligi olan yurtdışına ihracat yapabilen ve bunu yaparken de maliyet olarak bir çok sektörden ustun olan bir şirket kap haberleri gelmeye devam ettiği sürece fiyatlama noktasında tahminlerin zorlanacağını düşünüyorum

Sayfa 591/914 İlkİlk ... 91491541581589590591592593601641691 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •