Sayfa 645/685 İlkİlk ... 145545595635643644645646647655 ... SonSon
Arama sonucu : 5473 madde; 5,153 - 5,160 arası.

Konu: BJKAS Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by oguz24 Yazıyı Oku
    Heveslen meyin sabah veya yarın akşam düşer imkanı olan satsın kendini kurtarsın derim almak isteyene de bol şans diliyorum
    12.03.2021

2.  Alıntı Originally Posted by oguz24 Yazıyı Oku
    Akşama bi ufak kımıldama belki yeni kurbanlar pazartesi devam düşmeye ona göre düşünüp hareket edin sadece elinizdekinlerden olursunuz bulaş mamak lazım herkese kolay gelsin
    12.03.2021

3. Oğuz 24 Sen bunları yazarken hisse 3.80 lerden 6.93 geldi. Hâlâ utanmadan insanları kandırmaya çalışıyorsun burada. Sen takım şampiyonluğa giderken insanları korkutup mallarını sattirmaya çalıştın. Cümle alem görsün ibret alsın senin gibilerden!

4.  Alıntı Originally Posted by Arci Yazıyı Oku
    Oğuz 24 Sen bunları yazarken hisse 3.80 lerden 6.93 geldi. Hâlâ utanmadan insanları kandırmaya çalışıyorsun burada. Sen takım şampiyonluğa giderken insanları korkutup mallarını sattirmaya çalıştın. Cümle alem görsün ibret alsın senin gibilerden!
    Aynı buna benzer olay fener hissesinde yaşandı 13 tl den 54 tl ye giderken bir arkadaş yok şu satıyor bu satıyor alınmaz pahalı oldu vs vs,hep kafa bulandırdı.Takım şampiyonlukta çok şanslı pozisyonda,artı kupada finalde,bu saatten sonra şampiyon olursa ve kupayıda alırsa kaç dolarları görür onun hesabını iyi yapmak lazım,tabi değerlendirmeler yapılıyor 3 doları geçermi vs vs izleyip görürürz inşallah, yatırım tavsiyesi asla değil zarar oluşabilir. ytd.

5. Diyecek bir şey bulamıyorum sana ama kimse kimsenin demesiyle ne alır ne satar içimden geleni bildikleri mi yazıyoyorum madem cesur sun bu kadar sebep ol insanlar alım yapsın kazansınlar olmaz mı söyle fikrini sana herkese dua etsin bende halkım milletim adına özür dilerim gerçekten

6. Güncel durumlar/haberler

Dünyada ve ülkemizde artan koronavirüs vakaları, 30 binler geçildi

yasaklar tekrar tartışılıyor

ingiliz mutasyonun hızlı yayılması, ve çocuklarda bulaşıcı olması

Avrupada ve dünyada aşı savaşları

Dövizde ki hareketlilik devam ediyor

Şirketlerin döviz pozisyonları

TFF nin kuruluş yılı olan 1923 den itibaren ki şampiyonlukların verilmesi

Bir bjk li olarak, Fenerbahçe gibi biz de başvurup
    1923 den sonra ki şampiyonluklarımızı ekletmeliyiz

kuşlu sitede 12numara diye bir site var, orda bu kobuya çok değiiliyor
    belli ki bi haber gelebilir

Kanal İstanbul

Yatırım tavsiyesi değildir/içermez

7. Ne varsa süpürüyorlarmıdır nedir?kartal yükseklere uçacağa benziyor,şampiyonluk varsa işin ucunda uçmalıda, yatırım tavsiyesi değildir,zarar oluşabilir. ytd.

8. BENİM ALMASINLAR DİYE YAZDIĞIM MALI DA ALDILAR. demekki yolun bitmesine epey var.

Sayfa 645/685 İlkİlk ... 145545595635643644645646647655 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •