Sayfa 565/1002 İlkİlk ... 65465515555563564565566567575615665 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 4,513 - 4,520 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IX

1.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    İlginize çok teşekkür ederim .

Sonuçta son of imam ameliyat olup Cavit kapmış bir vaka var önümüzde gibi durmakta ilken benim risk almam mantıklı mı .

Bu olayı anlattım geçen gün bir tanıdığa arkadaşı 30-35 Yıldır araba kullanıyormuş yeşil ise duruyor kırmızı ise geçiyormuş .

Bir kaza vs de yapmamış .

Orada size sözüm değildi bir yazı yazıldığında bazı insanlar genel olarak ya okumayı anlamayı bilmiyor yada John benjamin geçme amaçlı yazıyorlar .

Uzun vade yatırım tek eşlidir. Trader ise her Çiçek'ten bal alan arı gibidir

samurayların pirinç tarlalarındaki çay seremonilerinde, çay kaselerinin içine dalıp, suikast için vakit kollayan hain ninjalardık.
    hamza sütbıyık; rasyonel akla atılan imza.

2. hastane,saglik ve istanbul kovid konusuna istinaden birkac sey yazayim

baldizim,4 tane musterim , komsum , hammadde getiren 2 firmanin calisanlarinin % 80 i pozitif.sadece bu saydiklarim 200 kisi yapar.

anneme gecen sali kanser teshisi kondu.en son 2009 da bu olaylarin icine girmistim babam kansere yakalandiginda. ( 9 ay sonra vefat etmisti )

annemde meme,koltuk alti ve akciger de tumor mevcut.ve tamami erken evreymis doktorlarin dedigine gore.sans eseri bulundular.hicbir belirti olmadan.tabi durum boyle olunca oh ne guzel ozel hastanelerde kanser tedavisi gorur annem fazla harcamam olmaz diye dusundum..malum gecen yil bas bas bagirmislardi kanser hastalarina hersey ucretsiz diye..

sira ile aramaya basladim hastaneleri.1 tane ucretsiz islem yok..bakanin hastanesi medipolde de yok..en ufak islem 4-5 bin tl den basliyor. ( daha biyopsi olaylarindayiz )

gecen hafta pet.ct - 2 biyopsi icin medipol den 13 bin tl fiyat aldim.memorial vb hastanelerde sigorta gecmiyor bile..indirim yok yani sgk liya..

annem ssk okmeydaninin bitisiginde oturuyor.doktoruda orada zaten.adam ozel bir yere yonlendirdi.pet ct icin sadece 60 lira odedik.nasil oldu bu olay ancak ozelden anlatabilirim isteyen olursa...( orada ucretli hasta 4500 tl idi ) 2 biyopsiyi ssk okmeydaninda ucretsiz oldu docent tarafindan..

biz ki aman korona olur diye marketi bile ertelerken ise gitmezken malum hastaneye girip cikar olduk..mecburuz..

daha annemin onunde kemoterapi ,radyoterapi 2 ameliyat var..nasil olacak bilmiyorum.koah hastasi kendisi.yillardir gittigi doktoru pandemi bolumune aktarilmis.yerine gelen doktor koahlilara ben birkac test istiyorum diyor.onlari yaptiriyor annem ve bu tumorler cikiyor..yoksa eski doktor olsa nefes testi yapip yollayacakti herzaman ki gibi..

neyse uzatmayayim daha.arkadaslar sonucta ekonomi forumu.hepinizin 3-5 birikmisi var.tek diyecegim su ki ilk isiniz tamamlayici saglik sigortasi yaptirin.sadece yatarak hastaligi bile secseniz olur.inanin devlet hastaneleri ayri rezillik.ozele gitseniz bu tarz bi rahatsizlikta 1 araba parasi gider..

ben 20 kusur yildir her yil kapida yatan arabalara 5-6 bin tl kasko oduyorum.meger en buyuk kaskoyu kendi vucudumuza yapmamiz lazimmis.daha yaptirmadim ancak birkac gun icinde kesinlikle yaptiracagim.

devlet hastanesinde cogu bolum doktoru istifa etmis.sansa annemin bolumu cok sakin kimseler yok.ancak bi dahiliye,kardiyoloji vb hastasiysaniz devleti unutun..

Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    hastane,saglik ve istanbul kovid konusuna istinaden birkac sey yazayim

baldizim,4 tane musterim , komsum , hammadde getiren 2 firmanin calisanlarinin % 80 i pozitif.sadece bu saydiklarim 200 kisi yapar.

anneme gecen sali kanser teshisi kondu.en son 2009 da bu olaylarin icine girmistim babam kansere yakalandiginda. ( 9 ay sonra vefat etmisti )

annemde meme,koltuk alti ve akciger de tumor mevcut.ve tamami erken evreymis doktorlarin dedigine gore.sans eseri bulundular.hicbir belirti olmadan.tabi durum boyle olunca oh ne guzel ozel hastanelerde kanser tedavisi gorur annem fazla harcamam olmaz diye dusundum..malum gecen yil bas bas bagirmislardi kanser hastalarina hersey ucretsiz diye..

sira ile aramaya basladim hastaneleri.1 tane ucretsiz islem yok..bakanin hastanesi medipolde de yok..en ufak islem 4-5 bin tl den basliyor. ( daha biyopsi olaylarindayiz )

gecen hafta pet.ct - 2 biyopsi icin medipol den 13 bin tl fiyat aldim.memorial vb hastanelerde sigorta gecmiyor bile..indirim yok yani sgk liya..

annem ssk okmeydaninin bitisiginde oturuyor.doktoruda orada zaten.adam ozel bir yere yonlendirdi.pet ct icin sadece 60 lira odedik.nasil oldu bu olay ancak ozelden anlatabilirim isteyen olursa...( orada ucretli hasta 4500 tl idi ) 2 biyopsiyi ssk okmeydaninda ucretsiz oldu docent tarafindan..

biz ki aman korona olur diye marketi bile ertelerken ise gitmezken malum hastaneye girip cikar olduk..mecburuz..

daha annemin onunde kemoterapi ,radyoterapi 2 ameliyat var..nasil olacak bilmiyorum.koah hastasi kendisi.yillardir gittigi doktoru pandemi bolumune aktarilmis.yerine gelen doktor koahlilara ben birkac test istiyorum diyor.onlari yaptiriyor annem ve bu tumorler cikiyor..yoksa eski doktor olsa nefes testi yapip yollayacakti herzaman ki gibi..

neyse uzatmayayim daha.arkadaslar sonucta ekonomi forumu.hepinizin 3-5 birikmisi var.tek diyecegim su ki ilk isiniz tamamlayici saglik sigortasi yaptirin.sadece yatarak hastaligi bile secseniz olur.inanin devlet hastaneleri ayri rezillik.ozele gitseniz bu tarz bi rahatsizlikta 1 araba parasi gider..

ben 20 kusur yildir her yil kapida yatan arabalara 5-6 bin tl kasko oduyorum.meger en buyuk kaskoyu kendi vucudumuza yapmamiz lazimmis.daha yaptirmadim ancak birkac gun icinde kesinlikle yaptiracagim.

devlet hastanesinde cogu bolum doktoru istifa etmis.sansa annemin bolumu cok sakin kimseler yok.ancak bi dahiliye,kardiyoloji vb hastasiysaniz devleti unutun..
    Allah bu zor zamanda yar ve yardımcınız olsun.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    hastane,saglik ve istanbul kovid konusuna istinaden birkac sey yazayim

Allah başta annenizin ve sizin yardımcısı olsun. Devlet hastanelerini çok da göz ardı etmeyin. Benim ablam da Çapa Tıp da 3 sene önce onkoloji tedavisi gördü , evet sıkıntılı ama kemo ve radyoterapileri gayet iyiydi , faydası oldu elbette , gerçi sonra özel de robotik cerrahi ile ameliyatını yaptırdık. Şimdi iyi çok şükür (boyun tümörü - klasik sigara kaynaklı bi kanser türü)

Sn. Sugosu, annenize acil şifalar dilerim.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

MERAK ETMEYİN, CRASH TÜM HIZIYLA KALDIĞI YERDEN DEVAM !

Kemerleriniz bağlıdır umarım !?

Bence bunu kastetti !
    ACUR

Alıntı Originally Posted by boschyatirim Yazıyı Oku
    Yakinda yiyecegimiz meyve ve sebzeleri mujdeliyor.

Muz, salatalık, patlıcan.

8.  Alıntı Originally Posted by Crashontheway Yazıyı Oku
    Bence bunu kastetti !
    ACUR

Ohoooo benim yazdıklarım kürdanmış.

Sayfa 565/1002 İlkİlk ... 65465515555563564565566567575615665 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz