Sayfa 412/1002 İlkİlk ... 312362402410411412413414422462512912 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 3,289 - 3,296 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IX

1. korkuluk dikmişler

2.  Alıntı Originally Posted by apocalyptica Yazıyı Oku
    Bi ara hileli ürün listesinde de adı geçmişti diye hatırlıyorum.

Alıntı Originally Posted by apocalyptica Yazıyı Oku
    İyide napalım. Suudilerinse, komili ve kırlangıçta amerikalıların. Bizim işletemediğimiz şirketleri yabancılar işletebiliyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

4.  Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Allah rahmet eylesin, hepimiz bu dünyadan göçeceğiz.
    Bu nedenle imkanlar dahilinde keyifini çıkarmak gerekiyor.
    Aşağıdaki konuşmacınında dediği gibi zenginlik insanın seçenekleri olması demektir. Bol seçenekli günler

https://m.youtube.com/watch?lc=UgjaK...&v=LQIXaJNBUjo

biz şu dünyaya, keyfini çıkartmak içün değil , tümdeşliğin paydaşlığında gerçeği, gerçeğe uyumluluk içinde deneyimleşmeye geldüydük...

işte budur sözlerim
    samurayların pirinç tarlalarındaki çay seremonilerinde, çay kaselerinin içine dalıp, suikast için vakit kollayan hain ninjalardık.
    hamza sütbıyık; rasyonel akla atılan imza.

Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Kocamı köle olarak çalıştırmak istiyorum mümkün mü ?

ahahahhahah

Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

6. https://www.chateaufalloux.com/en/ bu fransadaki şatö .... 3800 fiyat çekiyorlar avrosundan ... aşağıdaki videodaki belçikada

boğazda yalı alacağıma 1/10 parasına gider fransada değil belçikada şatö alırım , belkide fransada alırım o anki keyif halime bağlı ne bileyim ben... Ne o öyle boğazda deniz kenarında yalı ... rahatın dirimin olmaz... Halay çekerek geçen tur teknelerinin gürültü patırtısı , seni icabında dürbünle gözleyecek çılgın meraklı yurdum insanları , sandalla geçerken nara atan sarhoşmatikler ... çekilir iş değil... arkadaşımın bebekte yol yalısı var ... yahu pencereyi açıp keyfini süremiyor habire birileri resim çekiyor gelen geçen bakıyor... zürtmüşüm böyle hayatın taa kemüğüne kadar ...
    türkaaaaannn .... türkaaaaaannn ... ali sok yalçın çek daha sahici bi hayat be ... yaşasın Canoizm...

samurayların pirinç tarlalarındaki çay seremonilerinde, çay kaselerinin içine dalıp, suikast için vakit kollayan hain ninjalardık.
    hamza sütbıyık; rasyonel akla atılan imza.

Sayfa 412/1002 İlkİlk ... 312362402410411412413414422462512912 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •