Sayfa 3/1027 İlkİlk 1234513531035031003 ... SonSon
Arama sonucu : 8215 madde; 17 - 24 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. haber sitelerinde birsey yok.birkac dakikaya kesin bir gelisme var.normal degil bu durum..

2. Ahmak ıslatan yağmuru gibi DEVALÜASYON yaptılar.

3. ne oldu gece gece??yemin ediyorum 3 kuruş paramız pul olmasın diye dolar aldık,ama maaşlarımız tl ile bu nedir yahu??gerçekten köpek balıklarının kan kokusu aldığını düşünmeye başladım

kahvecinin robotları erken devreye girdi herhalde. yarının artışı birden sisteme girdi. Artık söyleyecek bir şey bulamıyorum.

5. 40 yillik bir firmanin basindayim ve yarindan itibaren vadeli satisi kaldiriyorum..Yeter artik.Bu ekonomide ticaret nasil yapalim?

Jöleli gibi yalakaların el üstünde tutulduğu sistem eninde sonunda yıkılır........

10 yıl doları kim baskıladıysa yine aynı ekip artık borçların ödenememe riskinigörüp parasını kurtarma derdinde .......Ayrıca sürekli "havuz tarafından paraları yurtdışına çıkaranlar var" deyimi aslında kendi adamlarının iktidarı kaybetme korkusu ile elde ettikleri hileli paralarını güvenli limana çıkarma gayretinin açık ifadesidir....

UK ziyaretinde adamları Yenikapıda ki döner ekmekçi takımla eş tutarak konuşma yapmanın bedeli çok ağır olacak ...

Arjantin otobanında olduğumaza artık emin olmaya başladım............

hayırlısı

7.  Alıntı Originally Posted by esramarka Yazıyı Oku
    kahvecinin robotları erken devreye girdi herhalde. yarının artışı birden sisteme girdi. Artık söyleyecek bir şey bulamıyorum.
    Benzin gibi gece yarısından itibaren yansıtıyorlar heralde artık

YTD

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

8. Merak ettigim diger husus gecenin bir yarisi bir ulke para birimi ile neden oynarlar ? neden boyle seyler olur.
    Tamma akp yi seversiniz sevmezsiniz bilemem ancak bu olanlar tamamen ulke nin uzerinde ki oynanan oyunlarin ciddi habercisi..

Sayfa 3/1027 İlkİlk 1234513531035031003 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •