Sayfa 8/11 İlkİlk ... 678910 ... SonSon
Arama sonucu : 85 madde; 57 - 64 arası.

Konu: Izmir de nereden arsa alinir?

1. Selam, yerimiz urla uzunkuyu’da ramazan ustanın restorantının tam yanında. Tapuda tarla geçiyor ama tarım ilden marjinal tarım raporu aldım. Konut yapılabilinir diye belirtmişler raporda. 150 metrekare villa ile 100 metrekare zirai depo alan izni var. Zaten arazinin yanında yapılmış emsal villalar var, tapu sorgudan uydudan göreceksiniz zaten.

102 ada 7 parsel urla uzunkuyıu

Dar uzun gibi görünüyor tapu sorguda ama görüntü sizi yanıltmasın 18 metre yola cephesi var. 15 metre cephe ev yapmak için yeterli oluyor zaten urla belediyesi için.

Daha detaylı bilgi ve evrak isteyenlere watsapp’tan gönderebilirim.

0531 377 6726
    Sebahattin

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Gelde yaşa bu beldede. Petrol kuyunuz varsa yaşanır tabi.

http://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/...kimim-40908343
    esas soru su

Istanbul Izmir otoyolu bitip ustune beklenen Cinli turist sayisindaki patlama sonucunda bu Alacati fiyatlari ne olur?

Iste ben bunu cok merak ediyorum

3 hafta once Izmirden istanbula ucmak icin izmir havalimanindaydim. Kuyrukta o kadar cok cinli vardiki yani inanilmaz sayidalardi. Esim Izmirli o sok oldu zaten bu kadar cok cinli nin izmirde ne isi var falan oldu. Bende dibimdeki cinliyle muhabbete basladim

KIz aynen sunu soyledi

Alacati is very famous in China

Olay bitmistir arkadaslar

Abicim Cin in binde biri tatil icin Turkiyeye gelse zaten ulkenin altyapisi iflas eder. Bakalim gorecez

3. Birde Urla Birgi’de var bir başka arsamız. Birgi arsamızında fiyatın 600 binden indirdim bilginiz olsun. ikiz villa veya tek müstakil imarlıdır, butik otelde olabilir. Köşe parseldir, 910 metrekare büyüklüğündedir. 250 metrekare net inşaat alanı vardır. Olacak rakam 450 bin tl.

Ada 168
    Parsel 81

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by C.ÜNLÜ Yazıyı Oku
    İzmir yaşanılmaz bir yer,gelmeyin..

Batman'a gidin..

Gümüşhane'ye gidin..
    sen git

biz niye gidiyoruz?

Ahmetg Guest
    Selam, yerimiz urla uzunkuyu’da ramazan ustanın restorantının tam yanında. Tapuda tarla geçiyor ama tarım ilden marjinal tarım raporu aldım. Konut yapılabilinir diye belirtmişler raporda. 150 metrekare villa ile 100 metrekare zirai depo alan izni var. Zaten arazinin yanında yapılmış emsal villalar var, tapu sorgudan uydudan göreceksiniz zaten.

102 ada 7 parsel urla uzunkuyıu

Dar uzun gibi görünüyor tapu sorguda ama görüntü sizi yanıltmasın 18 metre yola cephesi var. 15 metre cephe ev yapmak için yeterli oluyor zaten urla belediyesi için.

Daha detaylı bilgi ve evrak isteyenlere watsapp’tan gönderebilirim.

0531 377 6726
    Sebahattin
    sahibinden.com dan link verirmisiniz?

Ahmetg Guest
    Birde Urla Birgi’de var bir başka arsamız. Birgi arsamızında fiyatın 600 binden indirdim bilginiz olsun. ikiz villa veya tek müstakil imarlıdır, butik otelde olabilir. Köşe parseldir, 910 metrekare büyüklüğündedir. 250 metrekare net inşaat alanı vardır. Olacak rakam 450 bin tl.

Ada 168
    Parsel 81
    sahibinden.com da varmi ilaniniz buradan bi gorebilirmiyiz?

7.  Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    sahibinden.com dan link verirmisiniz?
    Uzunkuyudaki yerin ilanı var. Yiğenim dün koymuş koymuş ama birgi arsasının yok maalesef. Fiyatı 450 bin yazmış ama 400 bine vereceğim ilgili arkadaşların bilgisi olsun.

https://www.sahibinden.com/ilan/emla...5194609/detay/

8. Urla uzunkuyu yu bilmeyenlere kısa bir bilgi vereyim. Alaçatı ya mesefasi 15 km Çeşme ye mesafesi 22 km dir. Urla ya mesafesi 20 km dir. Kahvaltı ve et lokantaları ile meşhur bir yerdir. Dünyanın en büyük Zeytinyağı müzeside (köstem zeytinyağı müzesi) uzunkuyudadır. Çam ormanı ve zeytin ağaçları içinde bir yerdir. Denize mesefesi 10 km dir. Otoban çıkışıdır.

Alaçatı çok yakın olması yatırım için büyük avantajdır. Zira alaçatıda 1 dönümlük arsalar 2 milyondan başlar yukarı doğru gider yerine göre.

Sayfa 8/11 İlkİlk ... 678910 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •