Sayfa 50/981 İlkİlk ... 40484950515260100150550 ... SonSon
Arama sonucu : 7848 madde; 393 - 400 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - II

Alıntı Originally Posted by MKELES Yazıyı Oku
    Hadi seçim toto oynamaya. Ben ekrem 52.5 binali 47 diyorum. Tahminine güvenen yazsın. Ayrıca seçim sonucu ne olursa olsun bence ekonomi için olumsuz.
    52 /45 gibi bir orani baska bir yer ve mekanda soyledim , imamoglu lehine..
    dolar gevser borsa cosku ile karsilar bu sonucu ; tersi olursa dolar cosar borsada satis gelir..
    ve hatta biraz daha uzakgoruslu olursak ;
    imamoglu kazanir ve cizgisini bozmaz ise borsada (2020 erken secimlerine zemin hazirlanir, bknz: mehmet bahceli) anlamsiz bir ralli gorebiliriz..
    uv , kv bakis acim budur..ytd
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

2. Kucuk apo nun aciklamalari hos olmadi fark biraz kapanabilir

3. Vicente, sen doğruyu esirgemezsin pek, fark kapanırmış yoktu ki fark kapanır diyorsun, hem her satılan malın bir kör alıcısı vardır.

4.  Alıntı Originally Posted by savasC Yazıyı Oku
    52 /45 gibi bir orani baska bir yer ve mekanda soyledim , imamoglu lehine..
    dolar gevser borsa cosku ile karsilar bu sonucu ; tersi olursa dolar cosar borsada satis gelir..
    ve hatta biraz daha uzakgoruslu olursak ;
    imamoglu kazanir ve cizgisini bozmaz ise borsada (2020 erken secimlerine zemin hazirlanir, bknz: mehmet bahceli) anlamsiz bir ralli gorebiliriz..
    uv , kv bakis acim budur..ytd
    Bir tamdan % 100 den ne alınırsa, kalan diğerinin olur borsada da hesabı oy tahmininde ki gibi yapıyorsan tamamdır işin. 3. kişi şey , parti yok.

5. % 50,22 İmamoğlu
    % 49,04 Yıldırım

6. liberalizm kazanacak ...
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık ( AKA Klaus Maximilian Kerpenter Münche ) - Mazardium EF87 ® madeni uzmanı

7.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    % 50.22
    % 49,04 Yıldırım
    100-50,22= 49.78 harf sekmesini bile düzeltip güya bi gol atma çabası içine girersiniz

8.  Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    100-50,22= 49.78 harf sekmesini bile düzeltip güya bi gol atma çabası içine girersiniz
    Seçime 4 aday giriyor.

Sayfa 50/981 İlkİlk ... 40484950515260100150550 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •