Special Days Image
Sayfa 398/1002 İlkİlk ... 298348388396397398399400408448498898 ... SonSon
Arama sonucu : 8010 madde; 3,177 - 3,184 arası.

Konu: Viop - XVI

1. Birgün internet te eşli okey oynuyordum arkadaş papazı at dedi papazı vermem jopa dönüyorum demistim

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,788
    Blog Entries
    1
    Öbür tarafta sorarlarmış

- "Neden cumaya gitmedin ?"
    - "Corona vardı hükümet yasakladı"
    - "Biz gönderdik koçum seni test ettik, tulum giyer kılardınız... gel bakiiim şöyle ...."

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

3. Biri imf anlaşması dedikodusunu ,muattaplarina sorsa da longcularin hevesi kursağında ,shortcularinda donları gotunde kalsa...

4. Atilla Yeşilada'da not indiriminden bahsediyor yakındır diye
    https://www.youtube.com/watch?v=fRBmXSMHpDY

Bir kaç gün önce de Türkiye İMF'e gitmek zorunda kalacak demişti.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,788
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by şahna Yazıyı Oku
    diyanet başkanı cumayı tv den kıldırsın.
    millette evinde uysun
    çok mu zor
    Neinn.... O zaman kabeyi de TV seyredek "uydum kabe imamına" dersek kabe sevabı olur. Büyükler kızar. Giden le gitmeyen bir olurmu heç..
    .
    .
    .
    Ayrıca mesafe kıstası var...

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

6.  Alıntı Originally Posted by Culpable Yazıyı Oku
    Sana gunduz yazmistim ama sanirim uyuyordun Belarus da tedbir felan yok 1000 vaka var iken bu vakalardan 38 i doktordu halk mizmizlanmaya basladigi icin istatistikler belki dogru verilmeye baslanmistir . ilerleyen gunlerde bu rakam cok artar . onceki gun kilisenin onundeki toplulugu gorsen bu rakama direk 10bin eklersin bugunden .. . Adam acikca diyor SIKI tedbir alamam cunku devletin bunu karsilayacak durumu yok diyor . USa biraz yardim etti Eu da sanirim 60.000.000 euro yardim edicek bunlarla sosyal mesafe getirdi iste
    Demokratik ülkelerde hali ile şeffaflık daha fazla, ama eski SSCB ülkeleri ve benzer ülkelerde halk üzülmesin diye kötü haberleri gizliyorlar, iyi haberler tekrar tekrar veriliyor.

BBHT de geçmiş yıl ölüm istatistikleri ile bu yıl karşılaştırıldı, burada bir grafik de vardı galiba, bunun yanında Yılmaz Özdil de bir takım istatistik vermiş.

Resmi olarak bu veriler illere göre verilse daha doğru bir fikir elde edilebilir.

Dünyada bu rakamı büyük ihtimal virüs etkisi geçince verirler şu an kimse yanyana çalışamıyor büyük ihtimal ile.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

7.  Alıntı Originally Posted by kotancı Yazıyı Oku
    Akşam seanslarında beni hep ütüyolar. Pozisyonu kapatsakmı bilemedim. 114.075 maliyet. Bu arada wix korku endeksi çok düşmüyor. Kapanışa doğru belki dowu biraz basarlar aşağı. Ytd

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    ıs garanı boyle aldıklları gun sort pek bılemedım
    re
    147 gecılmezse .....ay sonu 136 beklerım.......takıp edelım.........

8. Yarın çoğu ülkede tatil varmış.

Genelde yığınlar satıyor, büyük el alıyordu, yarın endeksleri yükseltmek daha kolay olmalı.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Sayfa 398/1002 İlkİlk ... 298348388396397398399400408448498898 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •