Sayfa 26/301 İlkİlk ... 1624252627283676126 ... SonSon
Arama sonucu : 2404 madde; 201 - 208 arası.

Konu: KAREL - Karel Elektronik

1.  Alıntı Originally Posted by tata068 Yazıyı Oku
    04 Aralık resmi gazete de 107 milyon civarı teşvik verilmiş. Hayırlı olsun... devlet teşviki. Bugün ki resmi gazete de yayimlandı. 04 Aralık 2022 Sayi:32033 Belge tarihi 14/10/2022 Elektronik kontrol kartı ve diğer elektronik cihazlar için 14.000.000.adet.Teşvik tutarı 6.084.000 dolar karşılığı olan 107.930.000. Bugünkü resmi gazeteden bulup baktım. İsteyen baksın okusun.Yani Karel 107 milyonluk teşvik almış.Bilginize......
    Link paylaşırmısın

2. Bugünkü resmi gazetede var kardeş. Sayfa no 23....Sıra no:535 https://resmigazete.gov.tr/eskiler/2...20221204-4.pdf

Yarin yeşillik olsun..
    Büyük Çıkışlar Sancılı Olur..

4.  Alıntı Originally Posted by intema Yazıyı Oku
    Yarin yeşillik olsun..
    Kap gelmeden 41,28 üstü kalması zor görünüyor

5.  Alıntı Originally Posted by Marin Yazıyı Oku
    Kap gelmeden 41,28 üstü kalması zor görünüyor
    Sayın Marin, aslında Karel de genel olarak kısa vadeli beklentimlerimi yazmak istemiyorum ama siz olumsuz fikrinizi bu kadar net yazınca ben de ayrıntıya girmeden fikrimi yazmak istedim, yarın gözüm saatlik grafikte olacak, beklediğim hareket başlarsa ! fiyatın nereye gideceğini hep birlikte izleriz.

6.  Alıntı Originally Posted by Hasan Kürşad Yazıyı Oku
    Sayın Marin, aslında Karel de genel olarak kısa vadeli beklentimlerimi yazmak istemiyorum ama siz olumsuz fikrinizi bu kadar net yazınca ben de ayrıntıya girmeden fikrimi yazmak istedim, yarın gözüm saatlik grafikte olacak, beklediğim hareket başlarsa ! fiyatın nereye gideceğini hep birlikte izleriz.
    Sevgili abiciğim ben karelde bu hafta için o yorumu yazdım yoksa karelde benim beklentimde fazla inan paramda açık söylemek istersem hedef fiyatım orta vadede dahada yakın vadede 90 cıvarı gelecek olan haber akısınada bağlı bu zaman dilimi 2020 yılının mayıs hazıranından bu zamana kadar bu senetteyim

7.  Alıntı Originally Posted by Hasan Kürşad Yazıyı Oku
    Bugün beklediğim şekilde bir kırılma olmadı ama grafik te bozulmadı, beklentim yarına kaldı, top halen sahada artık top çevirmeyi bırak tahtacı çok şık gollük bir pozisyon var yapman gerekeni yap,

8.  Alıntı Originally Posted by Hasan Kürşad Yazıyı Oku
    Bugün beklediğim şekilde bir kırılma olmadı ama grafik te bozulmadı, beklentim yarına kaldı, top halen sahada artık top çevirmeyi bırak tahtacı çok şık gollük bir pozisyon var yapman gerekeni yap,
    Dün ve bugün 50 tl hedef fiyat veren deniz Yatırım satmış bugün alım yapan vakıf ve citibank yabancı kırılma Yukarı yönlü olacağından kuşkum yok eğer endeks bozmazsa endeks bozsa dahil önümüzdeki aylarda haber akışının desteklemesiyle karelin piyasa değerinin 10 milyarın üzerinde işlem yapacağından en ufak şüphem yok.
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİL KENDİ KİŞİSEL GÖRÜŞLERİMDİR

Sayfa 26/301 İlkİlk ... 1624252627283676126 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •