Sayfa 403/804 İlkİlk ... 303353393401402403404405413453503 ... SonSon
Arama sonucu : 6428 madde; 3,217 - 3,224 arası.

Konu: BNTAS - Bantaş Bandırma Ambalaj

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA'nın batısı
    Gönderi
    2,703
     Alıntı Originally Posted by güccükyatırımcı Yazıyı Oku
    Hayırlı olsun.

Nerde bu tenekeciler, tilkinin dönüp dolaşıp geleceği yer teneke dükyanıymış.
    Malının üstünde oturamayan, oturup kalkmasını bilmeyen borsada NAH kazanır.
    İnandığı hissede kaşıntısı tutan, bir günde 30 dilberi becermeye yeltenen kazanovalar KAZANDİBİ olurlar. (Sultan1.Krokodil)

2.  Alıntı Originally Posted by güccükyatırımcı Yazıyı Oku
    Nerde bu tenekeciler, tilkinin dönüp dolaşıp geleceği yer teneke dükyanıymış.
    hocam gitmiştim. gel dersen geleyim.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA'nın batısı
    Gönderi
    2,703
     Alıntı Originally Posted by Unutmam Yazıyı Oku
    hocam gitmiştim. gel dersen geleyim.
    Vallah bende 2.47 ile 250 aralığından vermiştim ama lanet olsun içimdeki teneke aşkına, bugün 2.32 den 2.20 ye kadar her basamağa alışlar döşedim gelen ağam giden paşam.

Alda dimem satta dimem, zaten yasak ve üstelik para senin paran senin anlının teri. Gönlünce olsun
    İnandığı hissede kaşıntısı tutan, bir günde 30 dilberi becermeye yeltenen kazanovalar KAZANDİBİ olurlar. (Sultan1.Krokodil)

4. para babamın. akşam biraz yalvarıp 8-10 bin isteyeyim. verirse yarın alırım.
    kazancın bir kısmını cebe indirip , gerisini iade ediyorum. o da seviniyor, ben de

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA'nın batısı
    Gönderi
    2,703
     Alıntı Originally Posted by Unutmam Yazıyı Oku
    para babamın. akşam biraz yalvarıp 8-10 bin isteyeyim. verirse yarın alırım.
    kazancın bir kısmını cebe indirip , gerisini iade ediyorum. o da seviniyor, ben de
    Borsanın asla değişmez 1.madde c bendi ne der, asla ama asla emanet parayla alım yapma. Çünkü borsa uzuuuuuuuunn vadeli bir yatırım aracıdır.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA'nın batısı
    Gönderi
    2,703
     Alıntı Originally Posted by güccükyatırımcı Yazıyı Oku
    Vallah bende 2.47 ile 250 aralığından vermiştim ama lanet olsun içimdeki teneke aşkına, bugün 2.32 den 2.20 ye kadar her basamağa alışlar döşedim gelen ağam giden paşam.

Alda dimem satta dimem, zaten yasak ve üstelik para senin paran senin anlının teri. Gönlünce olsun

Dün dündür dün aldığım tenekeleri speğin yoğun ısrarı üzerine 2.47 ve 2.48 den verdim gitti, ALLAH'ım bin bereket versin.

Bakalım izleyelim 2.50 yi kıracakmı, seyir bedava.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,376
    huuuu kimse yok mu ?
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

8. Geçen sayfada dediğim gibi bugün uçmuş ama hareketi ak yapıyordu bugün satışa geçmiş yeni birileri var bakalım onlar ne yapacak..

Sayfa 403/804 İlkİlk ... 303353393401402403404405413453503 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •