Sayfa 81/1002 İlkİlk ... 3171798081828391131181581 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 641 - 648 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI VII ( & Mevduat faiz karşılığı oranları )

1.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Hoş geldiniz sn admustafa
    Valla sizden duyduğumu aktarıyorum, sonuç doğruysa iyi öğrenmişim sizden demekki.
    Hoşbuldum sn.myfinans umarım herşey yolundadır Sizin konuya hakimiyetiniz ve katkılarınız benden daha fazla üstadım ben baya uzak kaldım konuya
    Yatırım Tavsiyesi Değildir

2.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Hoşbuldum sn.myfinans umarım herşey yolundadır Sizin konuya hakimiyetiniz ve katkılarınız benden daha fazla üstadım ben baya uzak kaldım konuya
    Estağfurullah ne demek.
    Sizden öğrendiklerimizle 5 cilt kitap yazarız
    Ama arayı uzatmayın, eksikliğiniz hissediliyor.

Benim işler yolunda şükür ama şu oynak ortamda streste bol bol var

Ne güzel eskiden koy mevduata al faizini otur kenarda durumu vardı.Zarar ediyorduk belki ama bilmediğimizden stresimiz yoktu.

3. 3624EAFA-15BA-4B88-8054-D3C8B9E18814.jpg

En alttaki fon Akbank kendi eurobond fonu, diğerlerinin tamamında iade var

4.  Alıntı Originally Posted by ReyseSakre Yazıyı Oku
    En alttaki fon Akbank kendi eurobond fonu, diğerlerinin tamamında iade var
    Sizin bu durum normal değil,
    Her fondan o kadar iade olmamalı
    Akbank'a yazıp yada telefon edip sorun.

5. Garanti hissesi dün bir ara 6,45 oldu.Zaten şu anda 6.58

10 yıl önce 7 Mayıs 2010'da da 6,50'ymiş

10 yılda 2 kere 12 civarına çıkabilmiş sonra geri dönmüş

Yani 10 yıldır yerinde sayıyor

Mayıs 2010'da dolar da 1,52'ymiş.

Al yat düşünen varsa ne der buna.

Benim atladığım bir durummu var.

6.  Alıntı Originally Posted by yuji Yazıyı Oku
    Minimum alış/satış adedi ile ilgili olabilir bu durum
    Girdiğiniz alım tutarlarını(mac ve tdg için) yazarsanız kontrol edelim anlamış oluruz sebebini
    30 Agustos arefe gunu saat 10 30 -11 gibi Mac icin 50 bin tl tutarinda , tdg icinse 40.087 tl tutarinda alis talimati verdim. Fakat tdg alisi 39.728 tl tutarindan gerceklesmis. Ayrica 90.087 tl 5 gun boyunca nemalanmadi. Bankadan kayit olusturdum bakalim nasil olacak tefas problemi mi yoksa vakfbank mi ?

7.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Doğrusunu yazmışsınız üstadım Diğer kurumlara göre Valörlü fon alımı iş yatırımda avantajlı Zor kısmı, kredi faizi ödemek istemiyorsanız fon satımının ve alımının gerçekleşeceği günleri biraz takip etmek gerekiyor Tabi bazı sorunlarda oluyor. Genelde öğleye doğru verilen emirlerimde oldu bu durum emir verdikten sonra iptal olabiliyor. Bunun nedeninide müşterilerden birinin yüklü bir fon alım emri olursa kurumun Takasbank'taki teminatı yetersiz kalıyormuş benim MT'nin söylediğine göre. İptal olan emirden dolayı bir kayıp yaşarsanız MT kaybı biz karşılarız demişti ve karşılanmıştı bir keresinde
    Hosgeldiniz admustafa ustad. Buyuk avantaj is yatirim hesabi acmak sart oldu gibi

8. Fonların alim esasları kaptaki izahnamelerinde yazar, Tdg için alim talimatları 5.000 pay ve katları şeklinde gerçekleşir.

Sayfa 81/1002 İlkİlk ... 3171798081828391131181581 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •