Sayfa 731/852 İlkİlk ... 231631681721729730731732733741781831 ... SonSon
Arama sonucu : 6809 madde; 5,841 - 5,848 arası.

Konu: BANVT - Banvit

1.  Alıntı Originally Posted by gercekhisseci Yazıyı Oku
    Bu başlığı şu anda 1 kişi okumaktadır. (1 üye ve 0 ziyaretçi)

gercekhisseci
    Maşallah bugün topik çok kalabalik
    Arkadaşım, hele önce bir 16'lı rakamlar, sonra da 20'ler gelsin bak nasıl doluyor buralar. Hele ki ara ara gelip sayfalarca yazan o malum şahıslar. Şimdi pek kimsenin elinde yok. O zaman bollaşırlar, eee nede olsa grafiğin üstünden almış olurlar, tedirginliklerinden haber aramaya gelirler. Tabii sözlerim bu tahtanın müdavimlerine değil.

2.  Alıntı Originally Posted by Red Kid Yazıyı Oku
    Arkadaşım, hele önce bir 16'lı rakamlar, sonra da 20'ler gelsin bak nasıl doluyor buralar. Hele ki ara ara gelip sayfalarca yazan o malum şahıslar. Şimdi pek kimsenin elinde yok. O zaman bollaşırlar, eee nede olsa grafiğin üstünden almış olurlar, tedirginliklerinden haber aramaya gelirler. Tabii sözlerim bu tahtanın müdavimlerine değil.
    2017 de alipta ben uzuncuyum evladiyelik aldim arkadaş diyenleri perişan etti😁güven birakmadi hala 2017 fiyatlarında.
    Bugün için konuşursak ben guzel bir 2c.bilanço ihtimali icin mevzimi aldım ama öncesinde 14.50 hacimli geçip üzerinde kapanislar yapmadikca banada simdilik cok güven vermiyor stop riski taşıyor.bakalim yarin ne yapacak.ytd

3. GUNLUK

4.  Alıntı Originally Posted by gercekhisseci Yazıyı Oku
    2017 de alipta ben uzuncuyum evladiyelik aldim arkadaş diyenleri perişan ettigüven birakmadi hala 2017 fiyatlarında.
    Bugün için konuşursak ben guzel bir 2c.bilanço ihtimali icin mevzimi aldım ama öncesinde 14.50 hacimli geçip üzerinde kapanislar yapmadikca banada simdilik cok güven vermiyor stop riski taşıyor.bakalim yarin ne yapacak.ytd
    Önümüzdeki hafta o güzel bilançonun dumanı tütmeye başlar. Kokusunu alanlarla ufaktan çoğalmaya başlarız buralarda. Tablolar 2 sene öncesine benzerse şaşırmam. Ben de çoğaltıyorum.

5.  Alıntı Originally Posted by Red Kid Yazıyı Oku
    Önümüzdeki hafta o güzel bilançonun dumanı tütmeye başlar. Kokusunu alanlarla ufaktan çoğalmaya başlarız buralarda. Tablolar 2 sene öncesine benzerse şaşırmam. Ben de çoğaltıyorum.
    Sayın Red Kid, Daha önce Tavuk fiyatı 14 hisse 24 dediğimde fantazi aleminde son demiştin.Simdi ayni noktadasin..3q göreceğiz...

MI 8 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by Er_Man Yazıyı Oku
    Sayın Red Kid, Daha önce Tavuk fiyatı 14 hisse 24 dediğimde fantazi aleminde son demiştin.Simdi ayni noktadasin..3q göreceğiz...

MI 8 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bunu söylediğiniz o tarihi neden yazmadınız ve o zamanki koşulları? Sonrasında 9'ları da gördük zaten.
    Ayrıca o dönemde beklenti yoktu, şimdi ibre bence olumluya dönüyor.
    Bu nedenle şimdi aynı noktada değilim. Satışlar iyi, fiyatlar süper, maliyetler daha kontrol edilebilir seviyelerde. O dönemi kıyaslarsanız bugünle değişimi farkedersiniz. Katılmayabilirsiniz, saygı duyarım. Önümüzdeki günler zaten gösterecek.

Banvit Bandırma Vitaminli Yem A.Ş. ("Şirket") Üretim Direktörü Glenio Magagnin, Şirketimizdeki görevinden 21.06.2019 tarihi itibariyle istifa ederek ayrılmıştır.
    marketlerde tavuk reyonları boş gibi.
    tavuğa talep var.
    ben de keko luk yapam bari
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

8.  Alıntı Originally Posted by şahna Yazıyı Oku
    Banvit Bandırma Vitaminli Yem A.Ş. ("Şirket") Üretim Direktörü Glenio Magagnin, Şirketimizdeki görevinden 21.06.2019 tarihi itibariyle istifa ederek ayrılmıştır.
    marketlerde tavuk reyonları boş gibi.
    tavuğa talep var.
    ben de keko luk yapam bari
    Sn.Keko'nun banvitte olumlu havayı şimdiye kadar koklaması lazım dı ama herhalde başka bir hissede... hareket başlarsa gelir bence....
    Yatırım Tavsiyesi Değildir..

Sayfa 731/852 İlkİlk ... 231631681721729730731732733741781831 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •