Sayfa 1019/1030 İlkİlk ... 195199199691009101710181019102010211029 ... SonSon
Arama sonucu : 8234 madde; 8,145 - 8,152 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by garantmevduat Yazıyı Oku
    Burgan Bank güldüren hesapta % 25 olan hoş geldin faizi 90 gün boyunca geçerli mi? Yoksa faiz düşünce otomatik olarak düşürülüyor mu?
    Düşünce hemen düşürüyorlar,yükseldiği zaman ise yükseltmiyorlar.

2. Forumda burgan konuşulurdu,şimdi aktifbank onun yerini aldı.

3.  Alıntı Originally Posted by Chucky68 Yazıyı Oku
    Duduş bizim emekli maaslarina simdiden %10.60 zam garantiymis...en guzel kiraci devletin parasi...gununde yatiriyor.)
    az degil mi %10 reis kendi maasına %26 zam yapmısken demekki enflasyon %26 cıkacak ya da cıkartılacak 2018 2. 6 aylık enflasyon kadar zam alır emekli ve memurlar ..peki reis memur degil mi o niye %26 zam alıyor 2018 basında almayıp toptan mı almıs yoksa emekliye isciye de %26 yapılsın o vakit

4.  Alıntı Originally Posted by BOZDOĞAN Yazıyı Oku
    Düşünce hemen düşürüyorlar,yükseldiği zaman ise yükseltmiyorlar.
    teşekkurler.
    bir anlamı yok o zaman

5. power pc nerelerdesin yahu ev fiyatları en az yarı fiyatına alacaz dedin 2 yıl once ..hala dusmuyor bide zam geliyor bi kelepir ev bulamadık yav dolar 30 tl ne zaman olcak onu diver bari ya da 1000 tl lik ripple alam mı hazır kripto alım satım dukkanı acılmısken ne diyon ? elindeki ripleden demi battın yoksa ...baktın dolarlar ripleler elde kaldı ingiltere de caycı ya da kumpirci mi actın yoksa onların meshurdur cayı ve kumpiri .

6.  Alıntı Originally Posted by trion Yazıyı Oku
    power pc nerelerdesin yahu ev fiyatları en az yarı fiyatına alacaz dedin 2 yıl once ..hala dusmuyor bide zam geliyor bi kelepir ev bulamadık yav dolar 30 tl ne zaman olcak onu diver bari ya da 1000 tl lik ripple alam mı hazır kripto alım satım dukkanı acılmısken ne diyon ? elindeki ripleden demi battın yoksa ...baktın dolarlar ripleler elde kaldı ingiltere de caycı ya da kumpirci mi actın yoksa onların meshurdur cayı ve kumpiri .
    Doları neden elinde kalsın. 3.5 tl den dolar aldı attı bankaya. Ondan kralı var mı şu an.

7.  Alıntı Originally Posted by garantmevduat Yazıyı Oku
    Doları neden elinde kalsın. 3.5 tl den dolar aldı attı bankaya. Ondan kralı var mı şu an.
    ortolamasını nerden biliyorsun elime gecen her kurus tl ile fiyata bakmadan sakız parasına bile dolar almaya gidiyorum diyen birinin 7.20 den dolar almadıgı malum mu

8. artık burganı değiştireyim diyorum, şu anda gördüğüm kadarı ile hsbc ve ıcbc daha iyi oranlar veriyor tabi burada yazılanlar hoşgeldin faizleri sanırım temdit durumunda bu bankalar nasıl oran verir acaba? bir de uzun vadeli 3-6 ay arası bağlamak şu anda daha mı uygun olur ona karar veremiyorum.

Sayfa 1019/1030 İlkİlk ... 195199199691009101710181019102010211029 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •