Sayfa 82/996 İlkİlk ... 3272808182838492132182582 ... SonSon
Arama sonucu : 7968 madde; 649 - 656 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI IV ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1. Sayın JUJI Üstad, sizin daha önce oluşturup bizimle paylaştığınız Excel tablosu tek kelime ile mükemmel. Acaba fonların günlük değişim miktarını da bu Excel dosyasına ekleyebilir misiniz? Sizin Excel tablonuzda o günkü yeni fiyatı görüyoruz ama değişimin ne kadar artı ve/veya eksi olduğu anlaşılmıyor

Alıntı Originally Posted by melihsah Yazıyı Oku
    Onsa düşüş açmışlardır umarım, öyle bekliyorum.İyi düşünelim iyi olsun. Bir de hisse tarafını takmayın fazla, bir ay gecti üzerinden o hisseler değişmiştir...
    İyi düşünmek istiyorum ve umarım sizin dediğiniz olur da seviniriz biraz. Dün aynı tablo artı da idi eksi getirdi

3. ZPC 0.03 artı.
    Bugün de altından kurtarmış.Her iki hisse fonlarıda eksi yazmış.

Ama yarın hisse fonları artı yazmazsa onstaki bu düşüşle birlikte altın fonları da düşeceğinden ciddi - yazabilir ZPC

4. GPG en öngörülemez fon oldu.
    BİST + yapıyor bu -
    BİST - yapıyor bu gene -

Pardon en öngörülebilir fon durumunda daimi -

TAVHL'nin Antalya havaalanı ihalesinin ertelenmesi sebebiyle 29 TL.den 26.8'e gerilemesinden dolayı bu eksileri yazdık demişler.

5. Herkese hayırlı akşamlar, geçenlerde teknoloji hisse ağırlıklı fonlara ilişkin postlara denk gelmiştim. Bugün endekste bir kaç teknoloji hissesini 12/02/2020 tarihine kadar tek fiyat işlemine çektiler bu hisselere olumsuz etki yapabilir. TKNSA HUBVC ARMDA YTD.

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

7. Bir gerginlik sebebi daha çıktı.
    Trump Kudüsü tamamen İsraile veriyoruz demiş.
    https://www.bbc.com/turkce/haberler-dunya-51284412

8.  Alıntı Originally Posted by MobilMedya Yazıyı Oku
    Herkese hayırlı akşamlar, geçenlerde teknoloji hisse ağırlıklı fonlara ilişkin postlara denk gelmiştim. Bugün endekste bir kaç teknoloji hissesini 12/02/2020 tarihine kadar tek fiyat işlemine çektiler bu hisselere olumsuz etki yapabilir. TKNSA HUBVC ARMDA YTD.
    ARMDA var fonun içinde, bu adım diğer teknoloji hisseleri için aynı adımın habercisi olabilir dikkat etmek lazım.

Sayfa 82/996 İlkİlk ... 3272808182838492132182582 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •