Sayfa 11/115 İlkİlk ... 9101112132161111 ... SonSon
Arama sonucu : 914 madde; 81 - 88 arası.

Konu: PEKGY Peker Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Acaba herkese neden alım fırsatı verir millete para kazandırma hevesinde sanırım

2.  Alıntı Originally Posted by luk luk Yazıyı Oku
    6.10 alım yazdım 5.50 tan geldi ne biçim hisse... Esas atraksiyon tdgyo da olacaktır ytd...
    aynen katılıyorum turbo dizel olacak tahminim.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

3. Halka arzı yapan gedik teki broker işi bilmiyor mal satacaksan önce tahtayı yukarı çekeceksin atraksiyon yaratacaksın.tdgyo açılsın izleyin.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

4. Halka arzda hisse takasından gelecek parayla aldırmadığı için almamıştım. Açılışta 5,49'dan aldım. Patron açıklamalarında bu yıl temettü dağıtacaklarını belirtmiş. İzahnamedeki 9 aylık bilançoda 49.000.000 TL kar var. Yıllıkta bu rakam 60.000.000 TL'ye gelebilir. Şirket sermayesi 30 milyon. 280 milyon da geçmiş yıl karı var. Bedelsiz ve temettü potansiyeli çok yüksek. Genel Kurula kadar tutulabilir. TDGYO ile karşılaştıranlara. TDGYO için halka arz eden ihraççı dışında başka bir aracı kurumdan olumlu bir açıklama dahi yapılamadı. Bir tek Gedik, fiyatının pahalı olduğunu belirtmiş. Ancak PEKGY borsadaki GYOlar içinde en düşük fiyatlı rakamlardan biriyle arz oldu ve bilançosu dolu. Bunlar benim fikrim olup, kendimi bağlar.

5. tdgyo görece olarak 1.52 tl tl bazında bedava olduğu için dehşet yükseliş yapacak...bir kişi 518.000 lot almış tdgyo dan kendi şahsına....yatırım da 1.500.000 lotu satmamış kendisi için almış marbaş ve a1 capital de ytd...

6. Tahta yapıcı diyorki günlükçülere haftalıkçılara ekmek yok arzdan alanlar 6 aylık mevduat faizini 45 gün bekleyene zaten verecek.

7.  Alıntı Originally Posted by korkusuz525 Yazıyı Oku
    Halka arzda hisse takasından gelecek parayla aldırmadığı için almamıştım. Açılışta 5,49'dan aldım. Patron açıklamalarında bu yıl temettü dağıtacaklarını belirtmiş. İzahnamedeki 9 aylık bilançoda 49.000.000 TL kar var. Yıllıkta bu rakam 60.000.000 TL'ye gelebilir. Şirket sermayesi 30 milyon. 280 milyon da geçmiş yıl karı var. Bedelsiz ve temettü potansiyeli çok yüksek. Genel Kurula kadar tutulabilir. TDGYO ile karşılaştıranlara. TDGYO için halka arz eden ihraççı dışında başka bir aracı kurumdan olumlu bir açıklama dahi yapılamadı. Bir tek Gedik, fiyatının pahalı olduğunu belirtmiş. Ancak PEKGY borsadaki GYOlar içinde en düşük fiyatlı rakamlardan biriyle arz oldu ve bilançosu dolu. Bunlar benim fikrim olup, kendimi bağlar.
    tdgyo için olumlu açıklama yapılacak durum olmadığı için uçacak zaten ytd...

8.  Alıntı Originally Posted by luk luk Yazıyı Oku
    tdgyo için olumlu açıklama yapılacak durum olmadığı için uçacak zaten ytd...
    TDGYO'nun FTR'sini iyi okuyun derim arkadaşlar.

Gedik Yatırım bile 2018 ilk yarıda başlayacağı 2 projeden bahsediyor ve bu alanlar değerlemeye sadece arsa değeri olarak katılmış diyor. İskonto oranının düşük kalması (aslında düşük görünmesi) bundan kaynaklı.

Şirket ortakları tamamen yabancı..

tamamen kişisel görüşlerimdir, yatırım tavsiyesi değildir..

Sayfa 11/115 İlkİlk ... 9101112132161111 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •