Sayfa 26/60 İlkİlk ... 16242526272836 ... SonSon
Arama sonucu : 477 madde; 201 - 208 arası.

Konu: AHGAZ - Ahlatçı Doğal Gaz Dağıtım Enerji Yatırım A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by bay404 Yazıyı Oku
    sayın trakyalı emin olki yazılarınızı hiç samimi bulmuyorum hatta artniyetli oldugunuzu bile düşünmeye başlıyorum kusura bakma.
    Kızma youtube de bu hale geleceğini söyleyip almam diyen oldu
    Bende aldım zirvelerde sattım hatta 2 kere de çevirdim

2.  Alıntı Originally Posted by çaykara Yazıyı Oku
    Kızma youtube de bu hale geleceğini söyleyip almam diyen oldu
    Bende aldım zirvelerde sattım hatta 2 kere de çevirdim
    Görünen oydu o zaman yazdım.
    Ve tahminim de altına geldi. Benim de var portföyümde. Hatta acele edip yukarıdan aldım. 81 e gelecek dedim, 82,05 görüldü.
    Dürüst, doğru yazanları sevmez bu tipler.
    Şimdi 85 direnç oldu geçilemezse ve 84 desteği kırarsa 83 ilk göreceği yer.
    İnşallah PST. Günü iyi bir haber gelir. SPK onayı vs.
    Bol kazançlar.

CPH2125 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Burada paylaştıklarımdan dolayı trakyalı ve hissenet sorumlu tutulamaz.

3. 2 tane beklentisi var... Hem % 1150 bedelsiz hem de halka arz... Bilançoyu da görmek lazım...

Sakince bekliyorum... Elime nakit geçtikçe biriktiriyorum... Genel borsadaki düşüşten etkilendi... Toparlanır zamanı gelince...

CPH1941 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. bukadar büyük bekletisi olan kaç şirket var bedelsiz var bence bilançosu güzel gelecek temetü verecek Enerya Enerji yi halka arz edecek bence yeni enerji şirketlerini alacak, önceki yazımda bahsetmiştim spegi çok profesyonel ve ballı özellikle son düşüşleri çok güzel degerlendirdi umdugundan daha çok hisse topladı 28 yılım borsada geçti donsuz yattım kagıtsız yatmadım maliyetim yüksek alımda acale ettim ama pişman degilim borsa sabır işidir herkese iyi geceler.

5.  Alıntı Originally Posted by bay404 Yazıyı Oku
    bukadar büyük bekletisi olan kaç şirket var bedelsiz var bence bilançosu güzel gelecek temetü verecek Enerya Enerji yi halka arz edecek bence yeni enerji şirketlerini alacak, önceki yazımda bahsetmiştim spegi çok profesyonel ve ballı özellikle son düşüşleri çok güzel degerlendirdi umdugundan daha çok hisse topladı 28 yılım borsada geçti donsuz yattım kagıtsız yatmadım maliyetim yüksek alımda acale ettim ama pişman degilim borsa sabır işidir herkese iyi geceler.

YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

6. Yarın BİST açılıyor... Alınan önlemler ve şirketlerin açıkladığı hisse geri alımları ve bedelsiz sermaye artırımları ile haftanın geri kalanı iyi olacak gibi görünüyor borsa açısından...

7.  Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    Yarın BİST açılıyor... Alınan önlemler ve şirketlerin açıkladığı hisse geri alımları ve bedelsiz sermaye artırımları ile haftanın geri kalanı iyi olacak gibi görünüyor borsa açısından...

Uzun vadeci oldum burada.
    Burada yazdıklarıma uyamadım.
    85,65 ort yaptım. Neyse biraz beklemek gerekecek.
    Bazıları çemkirdi bana.
    Sonuçta yazdığım fiyatın çok altına geldi.
    Bedelsiz ve sermaye artırımını bekleyip sonuçlarını görmekte yarar var diye düşünüyorum.
    O zamana kadar sırtlanacağız bu yükü.
    İnşallah bilanço iyi gelir....

8. Hayret taban yapmadı.
    Kapanışta belki 87,50 yi görür.

Sayfa 26/60 İlkİlk ... 16242526272836 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •