Sayfa 280/841 İlkİlk ... 180230270278279280281282290330380780 ... SonSon
Arama sonucu : 6726 madde; 2,233 - 2,240 arası.

Konu: ISBIR - İşbir Holding

1.  Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    beklentiyi bitirdiler.
    Isbirde beklenti bitmez.kisa vadeli hareketlere bakma.silkeleme bunlar

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Vuslat başka bahara bir sene daha patinaj

evet söz verdiğim gibi katıldım.tutanakları okursanz epeyce yönetime yüklendim ve gerekli sruları srdum.
    maalesef burda katılalaım diye yazanlardan kimse yktu.geçen yıldan 1 arkadaş daha vardı diğer 2 kişide yurtışında çalışan 2 işçi kardeşimiz vardı hepsi bu

Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    evet söz verdiğim gibi katıldım.tutanakları okursanz epeyce yönetime yüklendim ve gerekli sruları srdum.
    maalesef burda katılalaım diye yazanlardan kimse yktu.geçen yıldan 1 arkadaş daha vardı diğer 2 kişide yurtışında çalışan 2 işçi kardeşimiz vardı hepsi bu
    Özellikle "sermaye artırımı"sorularınıza ne cevap verdiler merak ediyorum.
    23 milyon tl,sermaye enflasyon farkı hesabını neden orada tutuyorlarmış.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

5.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    Siz bayağı tecrubelisiniz inşallah gelecek sene bende yaniniza katılırım bu yil su nalet galatasaraylardan kurtulup full isbir alacağım 1 yil boyunca ara ara alip satacağım biriktirmeye çalışacağım her yil 27 lira temettü versin yakasini hic birakmam geçen gun mecbur sattim ama iyiki satmisim o da düştü şansıma cuma günü galatasaray yukselir diye bekliyorum onlari satip pazartesinden itibaren hergün 3-5 toplamaya geçeceğim inşallah

Alıntı Originally Posted by alabao Yazıyı Oku
    Siz bayağı tecrubelisiniz inşallah gelecek sene bende yaniniza katılırım bu yil su nalet galatasaraylardan kurtulup full isbir alacağım 1 yil boyunca ara ara alip satacağım biriktirmeye çalışacağım her yil 27 lira temettü versin yakasini hic birakmam geçen gun mecbur sattim ama iyiki satmisim o da düştü şansıma cuma günü galatasaray yukselir diye bekliyorum onlari satip pazartesinden itibaren hergün 3-5 toplamaya geçeceğim inşallah
    galatasaray yarın düşmezmi.kaç gündür gidiyr vede bugün puan kaybı var.

Cinali hocam kaç kişi vardı genel kurulda . Yönetim kurulu nasıl seçildi

Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    Cinali hocam kaç kişi vardı genel kurulda . Yönetim kurulu nasıl seçildi
    kardeş genel kurul tutanağına ve haziruna bakarsan tüm merakın giderilir.
    burda en çk yazandınız ama genel kurula ilginiz yktu.

Sayfa 280/841 İlkİlk ... 180230270278279280281282290330380780 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •