Sayfa 861/1024 İlkİlk ... 361761811851859860861862863871911961 ... SonSon
Arama sonucu : 8190 madde; 6,881 - 6,888 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. Abdüllatif Şener Ak partinin kurucularındandır. Ak partinin bugünkü gücüne erişmesinde büyük emek ve gayreti olan bir isimdir. O nedenle Ak partinin bugünkü politikalarında ve gerçekleşen sonuçlarında bizzat sorumluluğu vardır.

Eğer gelecekte bugünkü Ak parti kadrolarından birisi çıkıp benzer bir günah çıkarma seremonisine girerse onun için de söyleyeceklerim değişmeyecektir.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Suna Varol
    @SunaVarol_
    ·
    2 h
    Bazı ülkelerde Asgari Ücret :
    İrlanda 1563 Euro
    Almanya 1498 Euro
    İngiltere 1397 Euro
    Slovenya 805 Euro
    Malta 736Euro
    Yunanistan 684 Euro
    Estonya 470 Euro
    Türkiye 211 Euro
    2019 Türkiye asgari ücret kaç euro olur.???
    Tek adam rejimi süper işler yapıyor.!!
    Garip guraba fakir fukara ya köküne kadar boru döşüyor.!!
    Keklemeler kekler beleş.!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

3. Soru; ekonomi konusunda crash veya kötü senaryo ( distopia) gerçekleşmesi durumunda, bunun bizim bireysel fırsata nasıl döndüreceğiz...güzel soru...
    Usta bosphorus powerpc ve dahi rxpu beyefendilerin cevabını anlamakta zorlandım.
    Abdüllatif senerderin sözlerinde ağıt ve yalvarma var..
    O zaman bu isten bize kar veya extra ekmek yok...zarar etme ayakta kal...mi?

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Abdüllatif Şener Ak partinin kurucularındandır. Ak partinin bugünkü gücüne erişmesinde büyük emek ve gayreti olan bir isimdir. O nedenle Ak partinin bugünkü politikalarında ve gerçekleşen sonuçlarında bizzat sorumluluğu vardır.

Eğer gelecekte bugünkü Ak parti kadrolarından birisi çıkıp benzer bir günah çıkarma seremonisine girerse onun için de söyleyeceklerim değişmeyecektir.
    Ben de bu tiplere hiç affedici olamadım.

Sempati duyamadım.

Yakınlık hissedemedim.

5.  Alıntı Originally Posted by BOSPOROS Yazıyı Oku
    Suna Varol
    @SunaVarol_
    ·
    2 h
    Bazı ülkelerde Asgari Ücret :
    İrlanda 1563 Euro
    Almanya 1498 Euro
    İngiltere 1397 Euro
    Slovenya 805 Euro
    Malta 736Euro
    Yunanistan 684 Euro
    Estonya 470 Euro
    Türkiye 211 Euro
    2019 Türkiye asgari ücret kaç euro olur.???
    Tek adam rejimi süper işler yapıyor.!!
    Garip guraba fakir fukara ya köküne kadar boru döşüyor.!!
    Keklemeler kekler beleş.!!
    Yanı sızı burda takıp ederım bunkadar bos yorumunuzu ılk defa goruyorum asgari ucret ve dıger ulkeler uzerınden yapulan bir yorum
    Tr de en az slovenya kadar asgarıbuctet olsa 6000tl olur memur maasınsanırım/13
    14 bın tl cıvarınolur su ankı durumda buda doktor maasınındahı gecer boyle bır nabız boyle serbet dunyada yok
    Burdan vurmaya calısmanız sızı dusurur
    Zıraa 2000 euromaas alan hollandadakı ogretmenın 1000 euro kıra verdıgını bızzat bılıyorum
    Elestırın ama öldurmeyın

Hayırlısı..

6.  Alıntı Originally Posted by caner50 Yazıyı Oku
    TFX Target im yok ama başka fx lerde 10 000 $ teminatla xau altın oynamıştım.
    Pişman oldum 2 saatte..3000$ ham yaptılar.
    Kibrisa git...kollu canavarlara coin at veya rulet masasında kırmızı 8 e...10 000 $ koy. Daha eğlenceli..
    Yiğidin başına ne gelirse..meraktan....
    Isın gücün rast gelsin..

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Sayın üye sadece kullandığım için söylüyorum,burada kaldıraçlı işlem yapılmıyor,sadece kendi paranızla oynuyorsunuz ve arbitraj yapıyorsunuz.YTD..

7. Yabancı para cinsinden vadesiz mevduat geçen yılın aynı ayına göre %65.8 artmış. Mevduat bankalarındaki artış %63, TCMB'ninki %32.6 iken, katılım bankalarındaki artış sıkı durun %86.7. Yani katılım bankasına para yatıranlar kim, faiz haram diyen zihniyet.Ee hani yerlilik, hani millik? bizi söğüşlüyorlar sadece.

Alıntı Originally Posted by krossingover Yazıyı Oku
    Yanı sızı burda takıp ederım bunkadar bos yorumunuzu ılk defa goruyorum asgari ucret ve dıger ulkeler uzerınden yapulan bir yorum
    Tr de en az slovenya kadar asgarıbuctet olsa 6000tl olur memur maasınsanırım/13
    14 bın tl cıvarınolur su ankı durumda buda doktor maasınındahı gecer boyle bır nabız boyle serbet dunyada yok
    Burdan vurmaya calısmanız sızı dusurur
    Zıraa 2000 euromaas alan hollandadakı ogretmenın 1000 euro kıra verdıgını bızzat bılıyorum
    Elestırın ama öldurmeyın

Hayırlısı..
    Alıntıdaki amaç ve soru;

Asgari ücretin 2019 yılında kaç euro olacağı.!!
    Asgari ücretlinin alım gücünün nasıl etkileneceği.!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Sayfa 861/1024 İlkİlk ... 361761811851859860861862863871911961 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •