Sayfa 114/198 İlkİlk ... 1464104112113114115116124164 ... SonSon
Arama sonucu : 1582 madde; 905 - 912 arası.

Konu: DOKTA - Döktaş Dökümcülük

1. Boylu boyunca uzanmışız. Kaç lot var acaba tabanda bekleyen görebilen varmı?

2. Bedelli sermaye artırımına gitmiş geçmiş olsun

kurthan

3. ***DOKTA*** DÖKTAŞ DÖKÜMCÜLÜK TİCARET VE SANAYİ A.Ş.( Sermaye Artırımı - Azaltımı İşlemlerine İlişkin Bildirim

***DOKTA*** DÖKTAŞ DÖKÜMCÜLÜK TİCARET VE SANAYİ A.Ş.( Sermaye Artırımı - Azaltımı İşlemlerine İlişkin Bildirim )

Özet Bilgi Bedelli Sermaye Artırımına İlişkin Yönetim Kurulu Kararı
    Yapılan Açıklama Güncelleme mi ? Hayır
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi ? Hayır
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı ? Hayır

Yönetim Kurulu Karar Tarihi 04.11.2019
    Kayıtlı Sermaye Tavanı (TL) 250.000.000
    Mevcut Sermaye (TL) 66.844.800
    Ulaşılacak Sermaye (TL) 116.000.000

Bedelli Sermaye Artırımı (Rüçhan hakkı kullandırılarak)
    Pay Grup Bilgileri Mevcut Sermaye (TL) Rüçhan Hakkı Kullanım Tutarı (TL) Rüçhan Hakkı Kullanım Oranı (%) Rüçhan Hakkı Kullandırma Fiyatı (TL) Verilecek Menkul Grubu Verilecek Menkul Kıymet Nevi Rüçhan ISIN Kodu Kullanılmayan Rüçhan Hakkı Tutarı (TL) İptal Edilen Pay Tutarı (TL)
    DOKTA, TRADOKTS91G7 66.844.800 49.155.200,000 73,53631 1,00 DOKTA, TRADOKTS91G7 Nâma

Mevcut Sermaye (TL) Rüçhan Hakkı Kullanım Tutarı (TL) Rüçhan Hakkı Kullanım Oranı (%) Kullanılmayan Rüçhan Hakkı Tutarı (TL) İptal Edilen Pay Tutarı (TL)
    TOPLAM 66.844.800 49.155.200,000 73,53631

Para Birimi TRY

Ek Açıklamalar
    Şirketimiz Yönetim Kurulu'nun 04.11.2019 tarihli bedelli nakit sermaye artırımı hakkında kararı ile
    1- Ana sözleşmemizin 6. Maddesinin (Ek-1) Yönetim Kurulumuza verdiği yetkiye istinaden 250.000.000 TL kayıtlı sermaye tavanı içerisinde 66.844.800 TL tutarındaki ödenmiş sermayemizin tamamı nakden (bedelli) karşılanmak suretiyle %73,54 oranında (49.155.200 TL) artırılarak 116.000.000 TL'ye çıkarılmasına,
    2- Mevcut ortakların yeni pay alma haklarının (rüçhan hakkının) kısıtlanmamasına ve mevcut ortakların yeni pay alma haklarının 1 Kuruş (0,01 Türk Lirası) nominal değerli her bir pay için 0,01 Türk Lirası fiyattan (1 Türk Lirası nominal değerli pay için 1 Türk Lirası üzerinden) kullandırılmasına,
    3- Yeni pay alma hakkı kullanım süresinin 15 (onbeş) gün olarak belirlenmesine, bu sürenin son gününün resmi tatile rastlaması halinde, yeni pay alma hakkı kullanım süresinin, izleyen iş günü akşamı sona ermesine,
    4- Yeni pay alma haklarının kullandırılmasından sonra kalan paylar var ise, 2 (iki) iş günü süreyle nominal değerden düşük olmamak üzere Borsa İstanbul A.Ş. Birincil Piyasasında oluşacak fiyattan halka arz edilmesine,
    5- Kalan payların Borsa İstanbul A.Ş.birincil piyasada satılmasını takiben kalan paylar olması halinde, bu payların iptaline ve sermayenin bu şekilde tescil edilmesine,
    6- Söz konusu bedelli sermaye artırımı nedeniyle ihraç edilecek payların pay sahiplerine Sermaye Piyasası Kurulu'nun ve Merkezi Kayıt Kuruluşu A.Ş.'nin kaydileştirme ile ilgili düzenlemeleri kapsamında Kaydi Pay olarak dağıtılmasına ve yeni pay alma haklarının kaydileştirme sistemi esasları çerçevesinde kullandırılmasına,
    7- Bu karar kapsamında Sermaye Piyasası Kurulu, Borsa İstanbul A.Ş., Merkezi Kayıt Kuruluşu ve İstanbul Takas ve Saklama Bankası A.Ş. (Takasbank) ile diğer merciler nezdinde gerekli başvuruların yapılmasına,
    8- Söz konusu bedelli sermaye artırımı ile bağlantılı olarak alınacak hizmetler için aracı kuruluş ve danışmanların belirlenmesi için yönetimin yetkili kılınmasına,
    oybirliği ile karar verilmiştir.

4.  Alıntı Originally Posted by kurthan Yazıyı Oku
    Bedelli sermaye artırımına gitmiş geçmiş olsun

kurthan
    geçmiş olan ne
    sermaye artırımı kötümü de geçmiş olsun

5. Hayirli olsun
    Ben daha yuksek bir bedelli bekliyordum kötü bir haber degil sermaye artirimindan Elde edilen gelir borclarin kapatilmasi yada yeni yatirimlar icin kullanilacaktir bu Burda kalmaz gelcek yillarda da yeni bedelli ler gelebilir bu kötü birsey degil hisse basi 1 Lira odeyecen 21 kiralik hisse alacan.bugunki degerle bolunurse
    Begendim isterdimki 250 milyona ulasilacak bedelli yapsin.
    Bakarsin yarinda tavan yapar
    Cali dibinde beklemeye devam
    Ytd

6. Sayın gonyalı ınvestıng yazan baran baran oglu sızmışınız.?

DEĞİLSENIZ sizin yazıyı kopyalamışlar diyeceğim............

7. Defter değeri ime piyasa değeri ebitta sı 18 kat yüksek şirketin geçmiş bilançoları ni beğenmedim sermaye azalmış açıkci yoksa ekmek çıkmaz borsada kar mar fasa fiso y t d

SM-A320F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by gunall Yazıyı Oku
    geçmiş olan ne
    sermaye artırımı kötümü de geçmiş olsun
    15 yıllık borsa deneyimim bedelli yapan şirketlerin hiç bir meyve vermedikleri gibi birde sürekli senden otlanmasıdır bu bedelli bir başladımı bir daha durmaz. Şuradan yapar buradan yapar sonunda kağıt çıktığı yere geri gelir. Bu yazımı unutma

kurthan

Sayfa 114/198 İlkİlk ... 1464104112113114115116124164 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •