Sayfa 110/430 İlkİlk ... 1060100108109110111112120160210 ... SonSon
Arama sonucu : 3433 madde; 873 - 880 arası.

Konu: SGK Emeklilik İşlemleri

1. Bu taahhütler üçer yıllık değil mi? 3 yılı tamamladığınız anda bir yükümlülük olmadan banka değiştirebiliyoruz. Annemle babam için başvuru yapacağım da..

2.  Alıntı Originally Posted by cenkbjk Yazıyı Oku
    Bu taahhütler üçer yıllık değil mi? 3 yılı tamamladığınız anda bir yükümlülük olmadan banka değiştirebiliyoruz. Annemle babam için başvuru yapacağım da..
    Evet 3 yıllık ancak 3 yılı tamamlamayı beklemek mantıklı değil. Kendi annem ve babam için benzer süreçten geçtik, 1000 lira almışlardı ilk promosyon çıktığında, gittik 2-3 ay önce iptal ettirdik, 250 lira gibi bir bedel ödediler sadece. Cayma konusu kalan süre üzerinden bakılıp alınan promosyon tutarına göre hesaplanıyor, ekstra bir yükümlülük çıkmıyor. Mevcut bankayı arayıp promosyon iptali olursa ne kadar ödeneceğini öğrenebilirsiniz.

3. '' Kampanya döneminde verilen ek promosyon, yeni verilen 36 aylık emekli taahhütnamesi ve 2 adet otomatik fatura ödeme talimatı için geçerli olup verilen ürün ve/veya taahhütlerinden herhangi birinin iptal edilmesi, Bankamızda var olan Otomatik Fatura Ödeme Talimatı adedinin 2’nin altına düşmesi durumunda verilen ek promosyon müşterilerimizden kıstelyevm esasına göre iade alınacaktır. ''

'' Kampanya döneminde verilen ek promosyon emekli maaşını TEB’e yeni taşıyacak müşterilerimiz için geçerli olup TEB’den emekli maaşını alan mevcut müşterilerimiz de taahhüdünü 36 aylık sürede yenileyerek kampanya döneminde verilen ek promosyon tutarında promosyon almaya hak kazanabilirler. ''

22
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Ben Heyet raporumu henüz alamadım, Doktorun biri tanıları sisteme eksik girmiş , sonra seminere gitmiş, yerine bakan ****** tanıyı kim koymuşsa onu bul sisteme işlet dedi durdu ,Devlette hizmetin sürekliği konusunu gündeme getirdim o zaman adam tatilden dönene kadar bekle beni ilgilendirmez bla bla ....Ülkede bazıları Doktor dövüyor , o adamların psikolojisini şimdi anladım; yarın Heyete girecektim iş yattı böyle sisteminde şansında mk.....

Elimde 3 farklı hastanenin aynı tanısını içeren rapor var a.q doktoru bu gün git yarın gel diyor....

Not: psiko nun bahsettiği muameleciler yarım günde işi hallediyorlar , ben 1 haftada işi halledemedim Gelde iyi niyetli ol .....

5. Bu arada eyt vs deniyorda bir iş meşgalesi hep lazım .

75-80 sene çalışan tanıdıklarım var birçoğu çalışıyor ama işi bıraktıktan sonra 1 yıla kalmadan hakkın rahmetine kavuşuyor genellikle

Bazısı da onları görüp çalışmaya devam ediyor .

Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Bu arada eyt vs deniyorda bir iş meşgalesi hep lazım .

75-80 sene çalışan tanıdıklarım var birçoğu çalışıyor ama işi bıraktıktan sonra 1 yıla kalmadan hakkın rahmetine kavuşuyor genellikle

Bazısı da onları görüp çalışmaya devam ediyor .
    Çok yüksek yaşta insan tabi yorucu işler yapmak istemiyor ama öte yandan da aktif iş hayatı bırakıldıktan sonra iq de düşüş başlıyor. İnsan genellikle analitik düşünme becerisini iş hayatında kullanıyor, bu kullanımın düşmesi ile birlikte yıllar için de zeka da gerileme başlıyor. Emekli olunsa bile insan düzenli olarak beynini analitik düşünecek faaliyetlerle doldurmalı. Pasif çalışma yöntemleri uygulanmalı gibi duruyor.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,350
     Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    Çok yüksek yaşta insan tabi yorucu işler yapmak istemiyor ama öte yandan da aktif iş hayatı bırakıldıktan sonra iq de düşüş başlıyor. İnsan genellikle analitik düşünme becerisini iş hayatında kullanıyor, bu kullanımın düşmesi ile birlikte yıllar için de zeka da gerileme başlıyor. Emekli olunsa bile insan düzenli olarak beynini analitik düşünecek faaliyetlerle doldurmalı. Pasif çalışma yöntemleri uygulanmalı gibi duruyor.
    Yl ve doktora yapın ..iyi geliyor..

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 110/430 İlkİlk ... 1060100108109110111112120160210 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •