Sayfa 467/782 İlkİlk ... 367417457465466467468469477517567 ... SonSon
Arama sonucu : 6253 madde; 3,729 - 3,736 arası.

Konu: SNGYO - Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı

1. O zaman, "Alma mazlumun ahını, çıkar aheste aheste" diyelim.

2.  Alıntı Originally Posted by teosensoy Yazıyı Oku
    SN jhonny,
    Bu sayfalarda hayırlı haber beklemek ve buna göre yatırımını yönlendirmek yağmur duasına çıkmaktır.
    Ben sadece beddua etmiyorum, (KALDIKİ ALLAHA HAVALE ETMEK BEDDUA DEĞİLDİR.)
    tüm yazılarımı okursan gerek şirketin gerekse borsanın içinde yapılan kötü niyetli uygulamarı, hareketeri,
    diğer tüm yanlış dinamikleri gördüğüm kadarı ile dile getiriyorum.
    Tüm dile getirdiğim çarpıklıklar, yalan değil, yazıklarımın yalan yanlış olduğunu idda edebilirmisiniz?
    Bu sayfalara giren kişiler sadece gelecek haberlerimi beklesinler?
    Kaldıki çakma birsürü yönlendirmenin bu sayfalarda gerek bu şirket için gerekse başka şirketler için troller tarafından çokça yazılıp insanlar umutsuz bir beklenti içine sokulduğu bir gerçek.
    Doğru olan yanlışları yazmanın kötü tarafı nedir?
    yukarıda yazdıklarımın nesi yanlış??
    İşin beddua tarafına gelince, bu sadece bu duruma sebeb ve vesile olanları rahatsız etmeli, bu işlere bulaşamayanları rahatsız ettiğni hiç zannetmiyorum. Bu işlere bulaşmayan niye bunları üstüne alsın,
    Kusura bakma ben ve benim gibi borsada şirkete inanıp yartım yapan ve çoluk çocuğunun rızkını kumarbazlara kaptıranlar susacak,
    konuşmayacak, kurulan düzene razı olacak,
    hakkını allaha havale edince suçlanacak,
    yok arkadaş böyle bir dünya,,,
    Bu sayfalarda iyi haber bekleyerek hissenin çıkacağını umarak ekrana bakmak,
    yağmur duasına çıkmaktan faksızdır.
    hem ky 'yı kötü ninetli uygulamaları yanlış, kasıtlı, harekteri yazacağız, hem de hakkımızı helal etmeyeceğiz.
    bu bunlara sebeb olan her kim veya kimlerse onu rahatsız etmeli bence.
    Gereksiz yere 1 sayfa yazmışsın, yazık. Anladık saydırmaya devam edeceğim diyorsun. Hayır saydırınca hiç bir şey olmuyor görüyorsun daha ne uğraşıyorsun. Madem Allah’a inancın var Allah Sinpaş’ın cezasını verince en çok kim zarar görür bunuda mı düşünmüyorsun?

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Konutta KDV oranının %18 den % 8 düşmesi tapudaki masrafın %4 den % 3 e düşmesi hisseye pozitif yansır mı acaba

Venus_V3_5580 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by ahmetrauf Yazıyı Oku
    2 gün önce yazdım hafta sonu kimse yazmamış.250 milyon adet hisse var gibi gözüküyor piyasada ancak küçük yatırımcı çok yok galiba yazan çizen olmadığına göre. veya okadar hisse yok piyasada veya var ama patronda. gitmedik bir sen kaldın. ketum patron kağıtlarının hepsi gitti. menderes bile,hadi sıra sende. bu hafta şöyle 1 tl ye at kendini.vesselam
    halka açıklık oranımız %12.5 a kadar düştü. sinpaş GyO nun kendi hissesine sahiplik oranı %12.yani piyasada ne mal kaldı nede küçük yatırımcı içiniz rahat olsun. füze yakında ateşlenmek üzere.yatırım tavsiyesi değil.nacizane küçük yatırımcı görüşüdür..

5. 0.67 gördü arkadaşlar!

6.  Alıntı Originally Posted by fchopen Yazıyı Oku
    0.67 gördü arkadaşlar!
    Merhaba Arkadaslar,
    Dun cimente sektoru ile beraber SNGYO luda oldum.
    Umarim bu kadar ah alan sirkete bide benim ahim eklenmez.
    Ama anladigim suki burda spek bile yok., buranin spegi patron ve 3. yilda da bankalara sirin gozukmek icin zarar aciklayacagini dusunmedigimden burdayim. Yoksa avni kendi kafasina sikma noktasina gelmis.
    Bu saatten sonra toparlanma olur kanaatindeyim.
    Herkeze hayirli ve bol kazanclar.

7. Gonturun mu bitti yavrum niye almiyon?
    Borsanin ve piyasanin hasi, insaat firmalarinin grali Sinpas!
    Allah seni de, senin arkanda olanlari da bildigi gibi yapsin!
    Yediginiz ictiginiz haram, zehir, zikkim olsun!
    Kendinizden utanmiyorsaniz, fiyatinizdan utanin!
    67 kurusluk herifler!

8. geçen yıl nisan ayında 93 bin endekste 67 den aldım.1 yıl geçti 99bin endeks fiyat 66.endeksin 120binden 99bine gelmesine rağmen zarar yazmamama mı sevineyim.90binden 120 bine giderken para kazanamadığıma mı yanayım.1 yıl geçmiş hala aynıyerde saymama mı üzüleyim...

borsa böyle bişey arkadaşlar....kendi adıma daha buradayım...öyle gözüküyor...

Sayfa 467/782 İlkİlk ... 367417457465466467468469477517567 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •