Sayfa 220/252 İlkİlk ... 120170210218219220221222230 ... SonSon
Arama sonucu : 2012 madde; 1,753 - 1,760 arası.

Konu: Matriks Formülleri

1. Merhaba iyi geceler. Hisse senetlerinin geçmiş verileri nereden bulabiliriz acaba. Ücretli de olsa satan vs yer varmı bildiğiniz acaba. Matriks sağolsun çoook yardımcı oluyor. Beyefendiler; temettü vs konulardan dolayı verilerde problem oluyor veremiyoruz diyorlar. Sana ne kardeşim diyorum ama vermiyorlar. Bunlardan bir çaçık olmaz ama işte bir süre daha kullanacağız bu matriksi onun için de verilazım. Nereden temin edileceği konusunda yardımcı olan olursa sevinirim.

2.  Alıntı Originally Posted by knife_sharppp Yazıyı Oku
    Merhaba iyi geceler. Hisse senetlerinin geçmiş verileri nereden bulabiliriz acaba. Ücretli de olsa satan vs yer varmı bildiğiniz acaba. Matriks sağolsun çoook yardımcı oluyor. Beyefendiler; temettü vs konulardan dolayı verilerde problem oluyor veremiyoruz diyorlar. Sana ne kardeşim diyorum ama vermiyorlar. Bunlardan bir çaçık olmaz ama işte bir süre daha kullanacağız bu matriksi onun için de verilazım. Nereden temin edileceği konusunda yardımcı olan olursa sevinirim.
    https://www.borsaistanbul.com/verile...uk-veri-satisi

3. Arkadaşlar matrix programını laptopta çalıştırdıktan sonra laptopa HDMI İle bağlı TV De izlemek için ne yapmam gerek ?. Matrix diğer programlar gibi üst bardan tutulup 2. ekrana sürüklenmiyor.

4. Sunay hocam teşekkürler.

5. Herkese iyihafta sonları. Matriksi yeni kullanmaya başladım. Bazı konularda alım satım koşullarını denemek istiyorum. Matriksten bazı verileri aldım. Ancak matriksinde çözemediği bazı durumlarla karşılaştım. Onun için buraya yazmak istedim. Alım satım koşulları çerçevesinde işlem yapanlar varsa bn daha iyi anlayacağını düşünüyorum.
    1. Matrikste 5 dk.lık geçmiş verileri yüklediğimde maalesefki veriler 3 sene gibi bir zamanı göstermekte. 12 yıllık veriyi bütün olarak göremiyorum. Doğal olarak parça parça yapılan testlerin çok sağlıklı olmadığını farkettim.
    2. Her hangi bir zaman diliminde yapılan testlerde En İyi 500 veya isteğe göre 1000-2000 gibi rakamlarla sonucu göster dememize rağmen program testibitirse bile program yanıt vermiyor hatası verip Matriksi kapatmaya bizi yönlendiriyor. Bunun sebebi ve çözümü ne olabilir.
    3. Elinde Fthy ve x30 vadeli piyasanın 1 dk.lık verisi olan varsa verebilirmi.
    4. Yapılan testler bazı zamanlarda çok uzun zaman alıyor. Bu normalmidir.

Bu sorularıma cevap yada yardımcı olabilecek olan olursa çok memnun olurum..İyi hafta sonları

6.  Alıntı Originally Posted by Tuzruhi Yazıyı Oku
    Arkadaşlar matrix programını laptopta çalıştırdıktan sonra laptopa HDMI İle bağlı TV De izlemek için ne yapmam gerek ?. Matrix diğer programlar gibi üst bardan tutulup 2. ekrana sürüklenmiyor.
    Dostum, önce matriksi tam ekran dan çıkartacaksın. Sonra sağ köşeden tutup diğer ekran doğru genişleteceksin akabin otarafa doğru yanlardan tutarak ayarlama yapabilirsin.

7.  Alıntı Originally Posted by knife_sharppp Yazıyı Oku
    Herkese iyihafta sonları. Matriksi yeni kullanmaya başladım. Bazı konularda alım satım koşullarını denemek istiyorum. Matriksten bazı verileri aldım. Ancak matriksinde çözemediği bazı durumlarla karşılaştım. Onun için buraya yazmak istedim. Alım satım koşulları çerçevesinde işlem yapanlar varsa bn daha iyi anlayacağını düşünüyorum.
    1. Matrikste 5 dk.lık geçmiş verileri yüklediğimde maalesefki veriler 3 sene gibi bir zamanı göstermekte. 12 yıllık veriyi bütün olarak göremiyorum. Doğal olarak parça parça yapılan testlerin çok sağlıklı olmadığını farkettim.
    2. Her hangi bir zaman diliminde yapılan testlerde En İyi 500 veya isteğe göre 1000-2000 gibi rakamlarla sonucu göster dememize rağmen program testibitirse bile program yanıt vermiyor hatası verip Matriksi kapatmaya bizi yönlendiriyor. Bunun sebebi ve çözümü ne olabilir.
    3. Elinde Fthy ve x30 vadeli piyasanın 1 dk.lık verisi olan varsa verebilirmi.
    4. Yapılan testler bazı zamanlarda çok uzun zaman alıyor. Bu normalmidir.

Bu sorularıma cevap yada yardımcı olabilecek olan olursa çok memnun olurum..İyi hafta sonları
    Spotta geçmişe dönük verilere ulaşabildiniz mi? Ben istedim bana da vermediler..

8. Verdiler, vermez olurlar mı hocam, dalga geçer gibi 22 şubat 27 ağustos arasını verdiler. Aradım teknik servisi dalgamı geçiyorsunuz siz bizimle diye teknik olarak onlar 1 dk.lık verilerle yapılan analizlerin çok sağlıklı olmadığı için müşterilerine ancak bu kadarını verebiliyorlarmış. 27 ağustosla 30 eylül arası bile yok ortada. Bilerek vermiyorlar. Sanırsın olağanüstü şeyler çıkartacağımızı falan mı sanıyor bu .... neyse küfür etmeyeceğim, alt tarafı iki movun kesişimi gibi basit şeyleri kullanıp bir şeyler deneyeceğiz. Şur da 15 günden beri aktif kullanıyorum. Bir süre demo ve kullanan kişilerin hesaplarından kullandım ama algoculuk matriksle çok zor. Ben yukarıda da yazdım, bir çok problem dolu. Test yapmak falan zaten ayrı bir işkence, saatlerce test yap program kendisini kapatıyor. Ne diyelim birsüre daha kullanıcaz.

Sayfa 220/252 İlkİlk ... 120170210218219220221222230 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •