Sayfa 225/924 İlkİlk ... 125175215223224225226227235275325725 ... SonSon
Arama sonucu : 7391 madde; 1,793 - 1,800 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1.  Alıntı Originally Posted by doholzede Yazıyı Oku
    evet takaslardan belli ,bitmedi toplaya toplaya

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
     Alıntı Originally Posted by İktisatçı Yazıyı Oku
    Kardeş sen 2 sene önce de 17 olacak 18 olacak diye üfürüyordun ama hisse 7 TL bile olamadı........
    Gubrf zabitalari
    Spek çırağı oldugunuz belli,milleti kislamaya devam, ytd

2.  Alıntı Originally Posted by zıpzıp Yazıyı Oku
    Gubrf zabitalari
    Spek çırağı oldugunuz belli,milleti kislamaya devam, ytd
    fazla boş konuşmaya başladın bu tip gereksiz sataşma inan kimseye birşey kazandırmaz sanada kimse cevap yazmaz sanma....senin dediğin şeyi sana hatırlatınca gocunmanın anlamı yok....mertçe o günün şartlarında dedim diyebilirsin kimse birşey demez...bende 9 tl lerde iken 15 tl hedef diyordum şartlar uygundu ama olmadı yapacak birşey yok....spek adamı vs. bu tip konuşmalar sizin çocuk olduğunuzu gösteriyor kafa olarak....

3. Sen zaten onlarin şefisin, onlari koruyarak nasil da kendini belli ediyorsun, teşkilat sağlam , boyna kelepir olmuş fiyati kotuluyorsun, kimse almasin diye ugrasiyorsun...bir de bana artistik yapiyorsunuz,...benim ongorum hisseyi topluyorlar, ytd.

4. Sağ omuzu tamamlayabilirse, 5.80-85 lik bir hedef hedefi oluşacak tahminimce...

Bir hisse ucuzsa almaya başlarım, ama ucuz bir hissenin hemen yükselmeye başlamayacağını da bilirim.

5. Bugunku ongorum yine degismedi 4.68 e yolculuk her an olabilir diye dusunuyorum, ytd.

6. Beyler dünkü kap haberini yorumlayabilecek var mı?

7.  Alıntı Originally Posted by cmpemre Yazıyı Oku
    Beyler dünkü kap haberini yorumlayabilecek var mı?
    ortak benim anladığım yük taşımacılık işini bırakıyorlar yerine sıvılaştırılmış doğal gaz işine girişiyorlar.....etis lojistikteki % 40 payı devrediyor...yerine nbulkgaz şirketini alıyor....bu arada negmarın 16,38 milyon dolar borcunu gübretaş üstleniyor....% 40 pay gitti sonuç nbulkgaz +16,38 milyon dolar borç oldu....genel anlamda yük taşımacılığı sonlanmış doğal gaz taşımacılığı işine girişilmiş.....çok çok önceleri söylemiştim sıvılaştırılmış doğal gaz işine girişsinler gerekirse irana ve gübretaşa ucuz doğal gaz getirsinler iran fabrikası daha verimli çalışır diye.....sağolsunlar dinlemişler.....sırada bu şirketi biraz daha büyütüp katar ile ortak bu işe girmek....katar iran ve türkiye ile müttefik sonuçta......iran fabrikası doğal gaz tedariği kaynaklı verimsiz çalışıyor...katar dünyanın sıvılaştırılmış doğal gaz taşımacılığında lider....normalde çok mükemmel bir haber ama fiyatlama zayıf....

8.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    ortak benim anladığım yük taşımacılık işini bırakıyorlar yerine sıvılaştırılmış doğal gaz işine girişiyorlar.....etis lojistikteki % 40 payı devrediyor...yerine nbulkgaz şirketini alıyor....bu arada negmarın 16,38 milyon dolar borcunu gübretaş üstleniyor....% 40 pay gitti sonuç nbulkgaz +16,38 milyon dolar borç oldu....genel anlamda yük taşımacılığı sonlanmış doğal gaz taşımacılığı işine girişilmiş.....çok çok önceleri söylemiştim sıvılaştırılmış doğal gaz işine girişsinler gerekirse irana ve gübretaşa ucuz doğal gaz getirsinler iran fabrikası daha verimli çalışır diye.....sağolsunlar dinlemişler.....sırada bu şirketi biraz daha büyütüp katar ile ortak bu işe girmek....katar iran ve türkiye ile müttefik sonuçta......iran fabrikası doğal gaz tedariği kaynaklı verimsiz çalışıyor...katar dünyanın sıvılaştırılmış doğal gaz taşımacılığında lider....normalde çok mükemmel bir haber ama fiyatlama zayıf....
    16 milyon borc üstlenip 8 milyon tahsilat yapıcak.devrettiği paylardan.yani borc 8 milyon falan olucak.

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 225/924 İlkİlk ... 125175215223224225226227235275325725 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •