Special Days Image
Sayfa 1161/1223 İlkİlk ... 1616611061111111511159116011611162116311711211 ... SonSon
Arama sonucu : 9779 madde; 9,281 - 9,288 arası.

Konu: Viop 24 muhabbet

Londra görüşmesi hakkında:

"Bakan beyin konuşma tarzı çok ilginçti. Bu tarz, konuşmayı dinleyenleri gülüp geçmekten öte korkuttu. Albayrak'ın konuşması 'dünya gerçeklerinin dışında' olarak değerlendirildi. Öyle bir konuşma yaptı ki, bu gülmeyi geçti, korkuttu. Türkiye gibi önemli bir ülkenin önemli bir makamında oturan adamı gelip öyle şeyler konuşuyor ki, çok korkuttu."
    Kaynak Yeniçağ: Afrin gidiyor sırada Hatay var beyler!.. - Ahmet TAKAN

Bu doğruysa ki önceki konuşmalarına bakarsak doğru olabilir, OVP hakkındaki endişelerim arttı!

Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    Özellikle İstanbul da meyve sebze ciddi pahalı. Tvde çarşı pazar geziyordu bir kanal haberlerde de orada gördüğüm fiyatlara nutkum tutuldu. Biz burada pahalı diyoruz İstanbul dakilere Allah yardım etsin.
    vicente nin gözlemi doğru..

karpuz ben de aldım.. 26 lira ödedim.. 9 kiloydu..

istanbul da oturuyorum..

ülkenin 4 te 1 i bu şehirde.

bu da bu super zekaların döneminde başarılmış ülkeye atılan büyük bir kazık..

nufusun 4 te 1 'nin tek bir şehirde toplanması bu ülkeye düşman ülkelerin oldukça hoşuna gidiyordur eminim..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

3. Bizim burada ete de zam gelmiş. Bebelere kıyma yaptırdığım et yüzde 26 zamlanmış.

4.  Alıntı Originally Posted by Observer Yazıyı Oku
    Londra görüşmesi hakkında:

"Bakan beyin konuşma tarzı çok ilginçti. Bu tarz, konuşmayı dinleyenleri gülüp geçmekten öte korkuttu. Albayrak'ın konuşması 'dünya gerçeklerinin dışında' olarak değerlendirildi. Öyle bir konuşma yaptı ki, bu gülmeyi geçti, korkuttu. Türkiye gibi önemli bir ülkenin önemli bir makamında oturan adamı gelip öyle şeyler konuşuyor ki, çok korkuttu."
    Kaynak Yeniçağ: Afrin gidiyor sırada Hatay var beyler!.. - Ahmet TAKAN

Bu doğruysa ki önceki konuşmalarına bakarsak doğru olabilir, OVP hakkındaki endişelerim arttı!
    Bu en son ziyaret hakkında mı abi bu sözler.

Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    Bu en son ziyaret hakkında mı abi bu sözler.
    Aynen öyle

6.  Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    Özellikle İstanbul da meyve sebze ciddi pahalı. Tvde çarşı pazar geziyordu bir kanal haberlerde de orada gördüğüm fiyatlara nutkum tutuldu. Biz burada pahalı diyoruz İstanbul dakilere Allah yardım etsin.
    kazanç yüksek orada...

7.  Alıntı Originally Posted by discretus Yazıyı Oku

istanbul da oturuyorum..

nufusun 4 te 1 'nin tek bir şehirde toplanması bu ülkeye düşman ülkelerin oldukça hoşuna gidiyordur eminim..
    çok büyük yanlış Allah korusun büyük deprem bekleniyor,binaların çok büyük kısmı dayanamaz o depreme (BETON DAYANIMI 100 KG/CM 2 ALTINDA ÇIKMIŞ,DEMİR DESEN ÇOĞUNDA PROJE DEĞERLERİNDEN ÇALMIŞLAR,BAZILARINDA ETRİYE BİLE YOK ,YAZIK),allah muhafaza büyüklüğü 7 üstü bekleniyor,büyük yıkım olur ülke ekonomisine,81 il var ilk 6 büyük ilde nüfusun yüzde 40 ı yaşıyor,çok büyük dengesizlik...

8.  Alıntı Originally Posted by discretus Yazıyı Oku

istanbul da oturuyorum..

Abi bu kış sebze meyvede göreceğimiz fiyatlar çok korkutucu olacak gibi. Yaz ayı yerlisi var, nakliye yok, ürün bol fiyat kırıyor. Ona rağmen bu fiyatlar. Vallahi köylü teyzem çanak domatesi 5 liradan satıyordu.

Sayfa 1161/1223 İlkİlk ... 1616611061111111511159116011611162116311711211 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •