Sayfa 314/999 İlkİlk ... 214264304312313314315316324364414814 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 2,505 - 2,512 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

1. Çinlilerin bize bulaşmalarını nasıl engelleriz? Soru budur.

Yoksa arapları istedikleri gibi dövebilirler, hiç itirazım olmaz valla..

Ahmetg Guest
    Ne kadar ilginc

Yillar once konut topiginde turkiyeyi cinliler istila edecek cinli turist sayisi patlayacak demistim millet dalga gecmisti

Tanistigim bir cinli genc kizin dedikleri esasinda herseyi acikliyor

"Alacati is very famous in China"

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    Abdullah Çiftçi: "Çin Türk dünyasına 50 milyon damat ihraç etmeyi düşünüyor" "İngiliz'in vücudundan çıkıp Amerika'ya giren, Amerika'nın vücudundan çıkıp Çin'e giren bu aklı tanımadan başımıza ne geleceğini bilemeyiz"

https://www.haberturk.com/bursa-habe...nuyoringilizin
    Bunlar dogruysa ayvayi yedik

"1520 yıl sonra başka bir istilayla karşı karşıya kalabiliriz"
    Tacikistan'da 600 bin kadının Çinlilerle evlendiğini ifade eden Çiftçi, "Kazakistan ve Özbekistan'da bu sayı hızla artıyor. 1520 yıl sonra başka bir istilayla karşı karşıya kalabiliriz. Çin'den gelecek akıllı trenler saatte bir gelecek. Siz Alibaba.com'dan Çin'den sipariş verdiniz. öğleden sonra evinize gelecek. Bizim firmalar nasıl rekabet edecek? Bunu düşünmemiz lazım. Bu Türkiye'de değil, dünyanın her yerinde böyle olacak. 21'inci yüzyılı isteyenler, insan fıtratını değiştirme peşinde. Nedir cinsiyet teorisi? İnsan fıtratını LGBT olarak da düzenlemek istiyorlar. Bu teori 2007'de Avrupa müfredatına girdi. Burada amaç kesinlikle kadın ve erkek eşitliği değil, yani eşçinselliğin de eşit olarak kabul edilip evlenmesini istiyorlar. 2015 yılında Meksika'da bir operasyon yaptılar, çocuğun karnındaki embriyoya başka bir kadının embriyosunu enjekte ettiler. Çocuk biyolojik olarak 2 anneli ve bir babalı doğdu. Londra'da nüfusa kaydettiler. Bir yıl sonra 2016'da Ukrayna'da 3 anneli, bir babalı çocuk dünyaya geldi. Aile kavramı üstünde oynuyorlar. Buradaki akıl ne yaptığını iyi biliyor" şeklinde konuştu.
    Kestel Belediye Başkanı Önder Tanır da, gündeme dair önemli isimleri Kestelliler ile buluşturmaya devam edeceklerini ifade etti.

4.  Alıntı Originally Posted by BaşKara Yazıyı Oku
    Çinlilerin bize bulaşmalarını nasıl engelleriz? Soru budur.

Cin meselesi ciddi. Insani urkutuyor dogrusu.

Tebernus Kirecci nin yazisini okuyunca urperdim. Abarti yok. Adamin tespitleri yerinde....
    Bilmiyorum mutekkabiliyet yasasindan Cinlilerde yararlanabiliyormu. ?

250 bin dolar gayri menkul alimi karsiliginda vatandaslik yasasina sinirlama getirilmeli. Mesela secme ve secilme hakki olmayan bir vatandaslik turu verilebilir..
    Ayrica adam TC vatandasligina gectikten sonra ailesinide vatandasliga gecirirse ne olacak?..

Once dogudaki sehir merkezlerin demografik yapisi hizla degisti. Ilerde bazi kiyi sehirleride bu akibete ugrayacak.
    Ornek Mersin...Sehir merkezinde cogunluk Arab ve Kurdlere gecmis durumda....

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Bunak herif baksa olacak, Süveyş kanali Akdenize 350-380 zararlı getirmiş.

Haaa... Doğa elinden geleni yapar, emme lüzumsuz yere denizlerin canına si. gerek yok.
    Karadenizde bile gorulmus vay anasini

Peki benim anlamadigim bu baligin ana vatani hint okyanusunda bu balikla nasil mucadele ediyorlar?

6. bi yerde ne zaman stratecistttt gorsem.
    hic usenmiyorum.
    yahu salla ne olacak demiyorum.
    ve adamin cvsini buluyorum. ne okumus ne tecrube falan filan.
    hic yanilmiyorum.
    stratecilerine daha da kulak kesiliyorum.
    muthis muthis. muthis yahu.

7.  Alıntı Originally Posted by BaşKara Yazıyı Oku
    Çinlilerin bize bulaşmalarını nasıl engelleriz? Soru budur.

Kavuşma
    Engellenilebilemez daha
    Dönülmez akşamın ufkundaki son fırsat 2008 krizinde kaçtı
    Geçmiş olsun

8. Gerçekten ucuz işgücüyle Çin’in hegemon bir güç olabileceğine inanıyor musunuz. Batı da içinde insan olmayan tamamen robotlardan oluşan hiç kapanmayan ışık yanmayan fabrikalarda üretim yapabilen bir batı Çin’den o trenlerle ne alacak? Ayrıca trenler bizden geçecek diye neden 10 milyon çinli vatandaş olsun anlamadım. Trenleri mi yağmalayacağız biz. Türkiye’ye çok çinli geliyor derseniz adamlar zenginledi nüfusu milyar ucuz tl gezmeye gelmesin mi ki Çin’in varyag uçak gemisi zamanından bize turist sözü var. Çin liman alır ulaşım için, toprak alır tarımsal üretim için, stratejik yerlere çöker ki askeri üs kursun cepheyi genişletsin yoksa onu pasifikte bir pıstırırlar aklı şaşar.Bunlar tamamda bağcılar’dan, kurtköy’den ev alıp ne yapacak(latife kimse ciddiye almasın). Dünya güçleri böyle herkesin görüp kestel’de anlatacağı büyük oyunlar yazıyorsa vah ki ne vah.

Sayfa 314/999 İlkİlk ... 214264304312313314315316324364414814 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •