Sayfa 634/1000 İlkİlk ... 134534584624632633634635636644684734 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 5,065 - 5,072 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Neyse sinirden yanlış topiğe yazmışım,emlak topiğine yazacaktım,silmiyeyim gene de belki birilerine faydası dokunur,idare edin arkadaşlar artık.

2.  Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    Benim 20 yıllık maketten satış davam için demin yargıtay kararlarına baktım.Hani 20 yıldır bu kadar mağdur var yargıtay kararlarında bir değişiklik var mı diye.15 .hukuk dairesi bakıyor bu işlere.2017 yılı bir karar buldum,inşaatın yarısı bitmiş,müteahit batmış,ev alanlar da benim gibi tapu da almış.Sonuç aynı laflar tapular iptal arsa sahibine geri verilsin,zaten bu tapuların uyduruk tapu olduğunu bilecek durumdaymışız.Ulan ben ne bileyim senin tapu dairesinden yaptğın satışın dolandırıcılık olduğunu avukatmıyım,hakimmiyim.Zaten hoş bizim projede mağdur bir kaç avukat hakim de vardı ya neyse.Valla davayı takip etmiyorum sinirlerim bozulmasın diye 20 yıl sonra gene sinirim tepeme çıktı ))))))) Seneye siz bu batık inşaat furyası bu hızla devam etsin , görün banker faciasını ortalık nasıl toz duman olacak.Cidden bizim memlekette hak hukuk palavra,devlet dediğin sanki vatandaşa tuzak kuran bir müessese.
    Bende bunu çözemiyorum. Ev alan sade vatandaş basiretli tüccar değildir ki.
    Nasıl oluyor da ev alan sade vatandaş hukuken basiretli tüccar muamelesi görüyor.
    Olacak şey değil.
    NOT: bende emlak topiği sandım.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

3. Çin yuanı ile altının aynı anda aşağı kayması Çin'in bir hamlesi olabilir mi?. Amerika'ya bak yuanı altına peg ettim. Değerli dolarınla apışıp kalırsın mı demek istiyor.
    Eğer Çin altın ile yuanı benzer şekilde değer kaybettirecek (veya değer kaybetmese de paralel hareket edecek şekilde ayarlayabilmesi gibi) bir güce ve stratejiye sahipse Amerika bundan zarar görebilir.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin

4. 08 Ekim Pazartesi 17:12 ABD HAZİNESİ: ÇİN YUANI'NIN DEĞER KAYBINDAN ENDİŞE DUYUYORUZ.

Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    İŞSİZLİK FONU na çöküldü geçen hafta düşük faizle bankalara geçti 11 milyar USD idi sanırım...
    10.8 Milyar Tl idi Dolar değil.

6.  Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    İŞSİZLİK FONU na çöküldü geçen hafta düşük faizle bankalara geçti 11 milyar USD idi sanırım...
     Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    10.8 Milyar Tl idi Dolar değil.
    Forumdaşlar bu ilk kez olmuyor. Geçmişte de çeşitli devlet projelerine işsizlik fonundan kaynak aktarıldı. Şu anda bu konu medyaya düştüğü için sanki yeni bir şeymiş gibi düşünülüyor. Uzun süre (yap işlet devretlerden önce) buradan ya çok düşük faizli ya da SIFIR faizli kaynak çeşitli projelere aktarılmıştır.
    Bu para TL olarak 5-6 sene önce de 110-120 milyar TL civarındaydı. Normal faiz ile nemalansaydı çoktan 200-250 milyar TL'ye çıkacaktı zaten. İşsizlere bu zaman zarfında bu kadar ödeme yapıldığını pek düşünmüyorsunuz herhalde.

7. Bülent Tezcan: 12 Ekim'de Brunson'ı bırakacaklar

Gene dediklerinin tersimi olacak acaba.Bırakmayacaklar mı

8.  Alıntı Originally Posted by chinawhite Yazıyı Oku
    Bülent Tezcan: 12 Ekim'de Brunson'ı bırakacaklar

Gene dediklerinin tersimi olacak acaba.Bırakmayacaklar mı
    muhtemelen bırakmazlar. ayın 15'i memurların maaş günü. bırakırlar da dolar düşerse memurlar dolarları ucuza cukkalarlar...
    yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 634/1000 İlkİlk ... 134534584624632633634635636644684734 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •