Sayfa 722/999 İlkİlk ... 222622672712720721722723724732772822 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 5,769 - 5,776 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

1. [QUOTE=dimitris;4151433]Idlip karışık, Doğu Akdeniz 'i ağzına alan yok , e dolar da yattığım yeter deyip kımıldanırsa demek ki AKP sağlam bir kavga çıkaracak ki biz bunların hiçbirini konuşmayalım.

4- Yeni bir dış mihrak , daha önce kullanılmamış taze olmalı. Yok Hindistan olmaz .

Eureka..papua yeni gine..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Idlip karışık, Doğu Akdeniz 'i ağzına alan yok , e dolar da yattığım yeter deyip kımıldanırsa demek ki AKP sağlam bir kavga çıkaracak ki biz bunların hiçbirini konuşmayalım.

1- İş Bankası
    2- Amerika'daki dergiden darbe aranjmanı
    3 - Erken seçim ( kesişim kümesi )
    4- Yeni bir dış mihrak , daha önce kullanılmamış taze olmalı. Yok Hindistan olmaz .
    5 - .....
    5.Batı Trakya Türktür...

Olmazsa ya da yetmezse Erdoğan/Çavuşoğlu her türlü marazayı her an çıkarabilir...

Halkımız istesin yeter.

3. Ab, seyşeller, cayman adaları, panama ve palau'yu vergi cennetleri listesine aldı, türkiye'ye listeye girmekten kurtulması için ek süre verdi
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Ab, seyşeller, cayman adaları, panama ve palau'yu vergi cennetleri listesine aldı, türkiye'ye listeye girmekten kurtulması için ek süre verdi
    Ülkemiz her yeri, her kurumu ve yönetimi ile zaten bir cennettir.

AB nin iltifatına gerek yok hani...

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Ab, seyşeller, cayman adaları, panama ve palau'yu vergi cennetleri listesine aldı, türkiye'ye listeye girmekten kurtulması için ek süre verdi
    Elhamdülillah vergi cenneti olduk diyecek bir tabanı olduktan sonra neden kurtulsunlar.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Bu arada cemreler düşmeye başlayacak sırayla yarından itibaren birer hafta arayla.

Önce havaya, sonra suya, sonra toprağa...

Bunları doğanın yansımasında, uyanışında, görerek, hissederek yaşamak bir ayrıcalık.

Şükür diyorum.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Bu arada cemreler düşmeye başlayacak sırayla yarından itibaren birer hafta arayla.

Önce havaya, sonra suya, sonra toprağa...

Bunları doğanın yansımasında, uyanışında, görerek, hissederek yaşamak bir ayrıcalık.

Şükür diyorum.
    Öhüm abimizin müsadesiyle. ..

Yaş kelimesi yeşermekten gelir . Eski Türk dilinde kaç yaşında olduğun kaç yeşerme gördüğünle belirlenirmiş. 68 yaşındayım demek 68 yeşerme gördüm demekmiş.

O halde tüm forumdaşların yaş dönümünü, bir yerde doğum gününü şimdiden kutlarım.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Öhüm abimizin müsadesiyle. ..

Yaş kelimesi yeşermekten gelir . Eski Türk dilinde kaç yaşında olduğun kaç yeşerme gördüğünle belirlenirmiş. 68 yaşındayım demek 68 yeşerme gördüm demekmiş.

O halde tüm forumdaşların yaş dönümünü, bir yerde doğum gününü şimdiden kutlarım.
    Estağ...Bilgi için Teşekkür...

Sayfa 722/999 İlkİlk ... 222622672712720721722723724732772822 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •