Sayfa 30/997 İlkİlk ... 2028293031324080130530 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 233 - 240 arası.

Konu: Viop XXXIII

Alıntı Originally Posted by metin68 Yazıyı Oku
    HaberTürk'te yayımlanan "Enine Boyuna"ya konuk olarak katılan Sevilay Yılman, bu akşam kabinenin değişeceğini açıkladı.

haydaaa bu nereden çıktı aslı var mı acaba
    Bir cacık olmaz kabineden mabineden... Borsanın konusu değil onlar... Ha ekonominin başına Mehmet Şimşek- Daron Acemoğlu - Yahut bilge adam Berat Albayrak gelir o zaman hop hop zıpp zıp...

2.  Alıntı Originally Posted by keremalkm Yazıyı Oku

NJersey'deki tek dükkandan oluşan sandviç dükkanı 2020 de 13.976 usd ciro yaparken, piyasa değeri 113 milyon dolar !!!

https://finance.yahoo.com/quote/hwin/?p=hwin

3. CATHIE WOOD'S ARK INVEST FUNDS SOLD $178 MILLION WORTH OF TESLA TSLA.O SHARES ON APRIL 14
    Tweeti Çevir

Bunuda unutmayın

CATHIE WOOD'S ARK INVEST FONLARI 14 NİSAN'DA 178 MİLYON DOLAR TESLA TSLA.O HİSSESİ SATILDI

Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    CATHIE WOOD'S ARK INVEST FUNDS SOLD $178 MILLION WORTH OF TESLA TSLA.O SHARES ON APRIL 14
    Tweeti Çevir

Bunuda unutmayın

CATHIE WOOD'S ARK INVEST FONLARI 14 NİSAN'DA 178 MİLYON DOLAR TESLA TSLA.O HİSSESİ SATILDI
    Liseden mezun olmaya ve üniversiteye gitmeye hazırlanan gençler , zamanınızı boşa harcamayın.

Sadece küçük bir şarküteri açın ve halka açın.

Yakında multi milyoner olacaksınız..

Alternatif olarak, sahte bir kripto para birimini şaka olarak başlatabilir ve milyarlarca dolar değerinde olmasını izleyebilirsiniz.

Dogecoin
    https://www.express.co.uk/finance/ci...in-USD-GBP-evg

5. Düşen paranın gereği borsamız epey düştü
    salı günü akşama doğru toparladı
    para uzun zaman sonra ilk sefer haftalik bazda artıda
    fakat piyasayı yukarı ne kadar taşır
    işte orası soru işaretli
    çünkü çıkan para çok büyük
    şuan giren para anca tepki oluşturacak boyutta
    devamı için daha ciddi alımlar lazım

6. Bu para işi işe yarıyormu
    gündelik anlamda zor
    ama genel trend için bence iyi bir indikatör

7. 6 yıllik omurilik felçliyim moralim sıfır Şuana kadar olduğum ameliyat sayısını hatırlamıyorum. İki yıldır her hafta antibiyotik kullandım denemediğim bir şey kalmadı. Antibiyotik tükendi bir şekilde prostatit tedavi sonrası idrarı böbrekten dışarı alalim dedi Dr özelde 15 bin. Ftr de yatarken felçli hastalara sorardım tedavi vs ameliyat. Çoğu evi arabayı tarlayı yemiş. Yürüme ihtimalin omurilik de kopma vs varsa sıfır niye bu kadar para harcarsınız diye söyleniyordum. Ben de üç yıl gittikten sonra bıraktım. Ama sadece felçli kalsak yeter. Benim gibi hastaların 1/5 i idrar yolları enfeksiyonundan ölüyordu. Ben eski sağlık çalışanı olduğum için bu noktaya kadar geldik. Deniz bitti yine hastane yolları gözükecek bir de covid salgını var kaparsak Abbas yolcu. Burda çok kimse ile dalaşmadim olaki kirdiysam hakkınızı helal edin. Zor bir süreç başlıyor.

Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    6 yıllik omurilik felçliyim moralim sıfır Şuana kadar olduğum ameliyat sayısını hatırlamıyorum. İki yıldır her hafta antibiyotik kullandım denemediğim bir şey kalmadı. Antibiyotik tükendi bir şekilde prostatit tedavi sonrası idrarı böbrekten dışarı alalim dedi Dr özelde 15 bin. Ftr de yatarken felçli hastalara sorardım tedavi vs ameliyat. Çoğu evi arabayı tarlayı yemiş. Yürüme ihtimalin omurilik de kopma vs varsa sıfır niye bu kadar para harcarsınız diye söyleniyordum. Ben de üç yıl gittikten sonra bıraktım. Ama sadece felçli kalsak yeter. Benim gibi hastaların 1/5 i idrar yolları enfeksiyonundan ölüyordu. Ben eski sağlık çalışanı olduğum için bu noktaya kadar geldik. Deniz bitti yine hastane yolları gözükecek bir de covid salgını var kaparsak Abbas yolcu. Burda çok kimse ile dalaşmadim olaki kirdiysam hakkınızı helal edin. Zor bir süreç başlıyor.

Umarım hastane süreci problemsiz olur, en kısa zamanda evinize dönersiniz Sv Dostum

Lenovo P1a41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 30/997 İlkİlk ... 2028293031324080130530 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •