Sayfa 324/747 İlkİlk ... 224274314322323324325326334374424 ... SonSon
Arama sonucu : 5975 madde; 2,585 - 2,592 arası.

Konu: VESTL - Vestel

1. Sanatçıının pardon tahtacının son dokunuşları...
    Temlciyim, teknikten çakmasak da böyle bir görüntü vermiş, yorumlayacak bir teknikçi varsa iyi olur.

Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

2.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Sanatçıının pardon tahtacının son dokunuşları...
    Temlciyim, teknikten çakmasak da böyle bir görüntü vermiş, yorumlayacak bir teknikçi varsa iyi olur.

Bu bana tuzak gibi geldi, asıl çanak en tepede oluşabilir.

3.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Sanatçıının pardon tahtacının son dokunuşları...

Buna birde kulp falan takmaya kalkarsa işimiz var demektir.
    Çanak hedefi yaklaşık 15 lira görünüyor. İlk hedef orası gibi.

Yinede temkinli olmak lazım, yerli oto tarihi hala muallak çünkü.
    Nette gezdim Aralık denmiş ama herhangi bir tarih verilmemiş.

4. Paranoyak yaptı bizi bu hisse. Yok araba üretti, ilk yerli ve milli Vestel Veo çıkıyor dediler ne oldu belli değil. Yok Çinliler ile batarya ve akü fabrikaları kuruluyor 4.5 milyar dolarlık yatırım bedeliyle dediler ne oldu belli değil. Yok Google ile ortaklık yapıldı, Google için televizyon üretecek dediler ne oldu belli değil. Şimdide yerli otomobil ile Vestelcell çıktı 1 ay içinde her ikiside açıklanacak bakalım ne olacak hayırlısı.

Bu şirkette ki haberle ve beklentiler başka hiç bir şirkette yok ama insana çok güven veren bir tahtasıda yok.
    Ben uzun yıllardır alır satarım vestel yaptığı yapacağı işlerden dolayı benim için bir tutkudur o ayrı tabi.
    Baksanıza ilk yerli cep telefonu ile yerli arabayı yapmakta buna nasip oldu. Kim bilir daha neler yapacak.

5.  Alıntı Originally Posted by Ebrar Yazıyı Oku
    Bu bana tuzak gibi geldi, asıl çanak en tepede oluşabilir.
    Son günlerdeki hareketlere bakınca bu tahtacıdan her şey beklenebilir.

Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Buna birde kulp falan takmaya kalkarsa işimiz var demektir.
    Çanak hedefi yaklaşık 15 lira görünüyor. İlk hedef orası gibi.
    Yinede temkinli olmak lazım, yerli oto tarihi hala muallak çünkü.
    Nette gezdim Aralık denmiş ama herhangi bir tarih verilmemiş.
    Aralık demişlerdi, bu hafta da olabilir 31 Aralık da olabilir.
    Ama belki de bu vesileyle hisse biraz daha ilerler, sonuçta bu babayiğitler bu işe baş koymuşlar.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

6.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Paranoyak yaptı bizi bu hisse. Yok araba üretti, ilk yerli ve milli Vestel Veo çıkıyor dediler ne oldu belli değil. Yok Çinliler ile batarya ve akü fabrikaları kuruluyor 4.5 milyar dolarlık yatırım bedeliyle dediler ne oldu belli değil. Yok Google ile ortaklık yapıldı, Google için televizyon üretecek dediler ne oldu belli değil. Şimdide yerli otomobil ile Vestelcell çıktı 1 ay içinde her ikiside açıklanacak bakalım ne olacak hayırlısı.

Bu şirkette ki haberle ve beklentiler başka hiç bir şirkette yok ama insana çok güven veren bir tahtasıda yok.
    Ben uzun yıllardır alır satarım vestel yaptığı yapacağı işlerden dolayı benim için bir tutkudur o ayrı tabi.
    Baksanıza ilk yerli cep telefonu ile yerli arabayı yapmakta buna nasip oldu. Kim bilir daha neler yapacak.
    Bunu unuttuk ya, ilk yerli İHA yada Vestel yapmıştı.

http://www.vestelsavunma.com/tr/

7.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Son günlerdeki hareketlere bakınca bu tahtacıdan her şey beklenebilir.

Aralık demişlerdi, bu hafta da olabilir 31 Aralık da olabilir.
    Ama belki de bu vesileyle hisse biraz daha ilerler, sonuçta bu babayiğitler bu işe baş koymuşlar.
    Bir yerde Aralık ayının ikinci yarısında diye okumuştum.

8.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Paranoyak yaptı bizi bu hisse. Yok araba üretti, ilk yerli ve milli Vestel Veo çıkıyor dediler ne oldu belli değil. Yok Çinliler ile batarya ve akü fabrikaları kuruluyor 4.5 milyar dolarlık yatırım bedeliyle dediler ne oldu belli değil. Yok Google ile ortaklık yapıldı, Google için televizyon üretecek dediler ne oldu belli değil. Şimdide yerli otomobil ile Vestelcell çıktı 1 ay içinde her ikiside açıklanacak bakalım ne olacak hayırlısı.

Zaman zaman bende alır satarım bu vesteli en son Cuma yine aldım. Ama nedense pek güven vermiyor.

Hani bazı tipler vardır ya ne iş yapıyorsun diye sorulunca,

--Ne iş olsa yaparım abi
    diyen.

Vestel de borsanin o tip bir şirketi bence. O kadar çok ışte adi geçiyor ki takip etmekte zorlaniyoruz.

Şu işlerden bir kaç tanesini adam gibi yapsa en az x5 i var.

Şimdiye kadar olmadı ama umarım bundan sonra olur.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 324/747 İlkİlk ... 224274314322323324325326334374424 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •