Sayfa 11/12 İlkİlk ... 9101112 SonSon
Arama sonucu : 89 madde; 81 - 88 arası.

Konu: Inceden inciler

1. Size zahmet hocam cimbtn a bakarmisiniz

Mevlam neyler neylerse güzel eyler..

2.  Alıntı Originally Posted by uskuplu Yazıyı Oku
    Ustadim rica etsem teknosa ya bakabilirmisiniZ devamli dovuyorlar..???? Ne dersiniz gelecek vaat edermi... Tessekkurler
    Sayın uskuplu:

Açıkçası neden "dövmüşler" hikayesi nedir bilmiyorum ama teknik açıdan yorumlayacak olursak;

SMI uzun bir aradan sonra dönüş sinyali vermiş. Williams aşırı satım noktasını terketmiş. MACD yukarı kesmiş. Özellikle vertex al sinyali üretmiş ama fiyatlar pik yapmamışki bunun muhtemel çıkışın önceki habercisi olduğu düşünülebilir. Ben olumlu görüyorum. Ama dediğim gibi temeli nasıl, hikayesi nedir birlikte değerlendirin derim. Dediğim gibi özellikle son günlerdeki tekniği hoş duruyor.
    Yasal Uyarı: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında olmadığı gibi yatırım tavsiyesi de değildir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu çalışma ve grafiklerin amacı sadece beyin fırtınası yapmaktır.

3.  Alıntı Originally Posted by Kagan09 Yazıyı Oku
    Size zahmet hocam cimbtn a bakarmisiniz

Mevlam neyler neylerse güzel eyler..
    Sayın Kagan09,

Çok olumlu birşey söyleyemeyeceğim. Şu an için göstergeler kafalarını toprağa çevirmişler. MACD ve SMI aşağı kesiyor. Diğerleride güç kaybetmekte. Dediğim gibi teknik şu an için olumsuz görünüyor ama herşey teknik değil. Temel ve hikayesi beklentisi ile değerlendirmek gerekir. Bir karar vermeden tüm yönleriyle düşünün.

Yasal Uyarı: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında olmadığı gibi yatırım tavsiyesi de değildir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu çalışma ve grafiklerin amacı sadece beyin fırtınası yapmaktır.

4.  Alıntı Originally Posted by platon Yazıyı Oku
    Sayın uskuplu:

Açıkçası neden "dövmüşler" hikayesi nedir bilmiyorum ama teknik açıdan yorumlayacak olursak;

SMI uzun bir aradan sonra dönüş sinyali vermiş. Williams aşırı satım noktasını terketmiş. MACD yukarı kesmiş. Özellikle vertex al sinyali üretmiş ama fiyatlar pik yapmamışki bunun muhtemel çıkışın önceki habercisi olduğu düşünülebilir. Ben olumlu görüyorum. Ama dediğim gibi temeli nasıl, hikayesi nedir birlikte değerlendirin derim. Dediğim gibi özellikle son günlerdeki tekniği hoş duruyor.
    Tessekkurler ustat allah razi olsun

5. hocam saygılar tire ye de bir bakabilirmisiniz çok sağolun

6.  Alıntı Originally Posted by uskuplu Yazıyı Oku
    Tessekkurler ustat allah razi olsun
    Estağfirullah

7.  Alıntı Originally Posted by platon Yazıyı Oku
    Sayın izmir123,

40,04 onay için gelebileceği ilk yer (çıkan kanal kırılım onayı). Onun da altına inerse 38,94 ikinci bir onay yeri (inen kanal kırılım onayı).

Öte yandan gann grafiğine bakacak olursak;
    40,42 de olan direnci (3/1 de olan) zorlanmadan geçti. Geri çekilme yaşanırsa 40,6x li seviyeleri destek yapabilir. Çıkışın sürmesi halinde 47,33 direnci var (2/1 de). Ordan dönüş yaşanabilir.

Çıkan kanal fibonacci destek ve direnç noktalarına göre ise:
    45,66 da direnci var gibi görünüyor.

Not: Biliyorsunuz direnç noktalarından kesin dönecek diye kural yok. Gün içi direnci yukarı kesip test edebilir. 45,66 direnç demek gün içinde 47 göremez demek değildir. Yanlış anlama olmasın. ;)

Saygılar bol kazançlar...
    MARSHALL: 4,6x li seviyeler geri çekilme desteği demiştim. Şu an için destek çok küçük bir farkla çalıştı. 4.54 en düşük gün içi gördüğü nokta oldu.

twitter: @_hisseliharika

8.  Alıntı Originally Posted by platon Yazıyı Oku
    MARSHALL: 4,6x li seviyeler geri çekilme desteği demiştim. Şu an için destek çok küçük bir farkla çalıştı. 4.54 en düşük gün içi gördüğü nokta oldu.

twitter: @_hisseliharika
    Nedense sıfırlar çıkmamış bende anlamadım. Şimdi farkettim. Doğrusu şöyle olacaktı: (dün)

40,6x li seviyeler geri çekilme desteği demiştim. Dün bu destek çalışmış oldu. Bugünde yine bu desteğin üstünde kapattı.

Sayfa 11/12 İlkİlk ... 9101112 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •