Sayfa 305/999 İlkİlk ... 205255295303304305306307315355405805 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 2,433 - 2,440 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

1. Bugün bir hisse başlığında bir yazı yazdım bazılarını afişe etmek için

1.5 sene önce üye olan bir forumdaş ilk mesajını benden alıntı yapmak için yazmış güler misin ağlar mısın

Konunun da hisse ile hiç alakası yok .

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    ..adam daha cebelitarığın doğal bir boğaz olduğunun farkında değil, sallıyor..
    Çiller ablamızı andım, onun da böyle derin bir coğrafya bilgisi vardı..

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Cahil faşistler, edebiyattan ne anlarlar!
    Bide kural ihlal bildirimi hissenete uymayan uslüp yazıyorlar mı adam geliyor topiğe saçma salak mesajlar yazıyorlar ya yut diyorlar ya söv. Bende hakettikleri şekilde yazıyorum. Adama yazdığının bu topikle ne alakası var demek akıllarına gelmiyor.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by METEPOSTA Yazıyı Oku
    Tarihide iyiydi
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

5.  Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku
    Ama illa fikir soruyorsan
    Süveyş kanalı açıldı ya
    Nooldu
    Kuzuldenizle Akdeniz heba mı oldu ?
    Dev tektonik hareketler mi oldu?
    Deniz kızı eftalya yüzüp mü geldi?
    Ne değişti yani?
    Herkez Sharm da şnorkelliyo .
    Hayatından millette, gemicilerde memnun.
    Değişen şeylerden biri bu,balıkçılık için aşırı avlanmadan sonraki en büyük tehlike,pirahana gibi, tüm deniz canlılarının düşmanı denizlerimizde hızla yayılıyor,yarın sen Bodrum'da yüzerken,denizden çıkınca bir bakmışsın,bir organ eksik.Yeterli mi?

https://www.youtube.com/watch?v=XbZ13hM5_JU

6.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Bilenler vardır mutlaka antalya gazipaşada bir havaalanı yapıldı.Yıllarca açılamadı.Ben 15 yıl kadar önce gittiğimde hayalet havaalanı şeklindeydi,inanılmazdı her şey tamam ama uçak inemiyor.Nedenini sordum.Salaklar öyle bir yere koymuşlar ki havaalanını uçak piste yanaştı misal , hava kötü pisti pas geçmesi lazım geçemiyor ,çünkü dağlara yakın yapılmış dağa çarpma olasılığı var.Sonra pist denize doğru uzatıldı konu halloldu.Benim kafama takılan hadi ÇED raporunu bakanlık izinlerini havaalanı işletmecilerini müteahitleri falan hepsini geçtim,kardeşim yıllarca süren bu inşaat esnasında hiç mi bir pilot görmedi bu havalimanını ,yahu ben pas geçmek zorunda kalırsam dağa çarparım bu havalimanı yanlış diyen bir tane pilot çıkmadı mı.Yani uzun lafın kısası bizim memlekette inanılmaz hatalara herkes eyvallah diyebiliyor,bu kanal istanbul işi de ona benzemesin diye korkarım.
    hastane yaparken doktora mı soruyorlar "buraya hastaların ulaşımı nasıl olur ya da personel gece nöbete gelirken toplu taşımasız, etraf it köpek dolu nasıl gelir?" veya "her selde su basıyor, her fırtınada çatı uçuyor" diye
    h.alanı yaparken de kimse pilota sormuyor ki...

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Tarihide iyiydi
    Iste bu ramazan sesleri, semalarimizdan hic gitmesin diye bize oy verin.

Dini bilgisi de efsaneydi, ezanı tarif ediyor.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

8.  Alıntı Originally Posted by METEPOSTA Yazıyı Oku
    bu bambaşka bir çeşit, cebelitarığı endülüs emevileri açtı deyip ciddi ciddi savunur da..!!

Sayfa 305/999 İlkİlk ... 205255295303304305306307315355405805 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •