Sayfa 240/250 İlkİlk ... 140190230238239240241242 ... SonSon
Arama sonucu : 1998 madde; 1,913 - 1,920 arası.

Konu: Türkiye Ekonomisi, Faiz, USD,BIST, Büyüme ve Makro Ekonomik Değerlendirmeler

1. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

2. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

3. Dolar ne olacak? Corona gerçekleri Borsa izle kazan abone ol sadece 5 dk samimi...
    Dolarda tehlikeli değerler borsa ne olacak?

4. Bitlis Ahlatta'ki saray inşaatı

Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

5. 1923-2019 ihracatın ithalatı karşılama oranı

https://twitter.com/VeFinans/status/1246448903425265665
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

6. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

7. Videonuzu izledim. Analizleriniz mantıklı. Altın ve Gümüş hakkında da arasıra video çekerseniz faydalı olur.

Alıntı Originally Posted by selka Yazıyı Oku
    Dolar ne olacak? Corona gerçekleri Borsa izle kazan abone ol sadece 5 dk samimi...
    Dolarda tehlikeli değerler borsa ne olacak?

8.  Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    Videonuzu izledim. Analizleriniz mantıklı. Altın ve Gümüş hakkında da arasıra video çekerseniz faydalı olur.
    Sn grafik zaman ayırıp izlediğiniz için teşekkürler...

Borsa ve USD arasında dalgalanırım... Borsa endeksi azaldıkça USD satar hisse alırım, Endeks yukarı doğru çıktıkça, hisse satıp USD alırım...

Altın gümüş yada diğer kıymetleri metaller ile ilgilenmedim.. Belki hedef fiyat yerine makro bakış açıları sunabilirim...

Çünkü etrafta çok kısa vadeli al sat hedef belirleyenler var... Belki haftalık belki aylık...

Benim projeksiyonlarım en az 6 aylık en fazla 2 yıllıktır... Mesela şu an %90 hisse %10 nakitteyim... Endeks 110,000 de ve 120,000 de ve de 130,000 de ağırlıklarım değişir..

Sonuçta toplam KAPİTAL a bakmak gerekir....

Ne borsanın ne altının ne de USDın da APTAL aşığı olmamak gerekir...

Haftalık TRADE ler de işimiz değil...

10 yıllık yatırımlar da...

Her şeyin bir ayarı var...

Sayfa 240/250 İlkİlk ... 140190230238239240241242 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •