Sayfa 138/981 İlkİlk ... 3888128136137138139140148188238638 ... SonSon
Arama sonucu : 7848 madde; 1,097 - 1,104 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - II

1. aloooo break out geldi uleeeennnn ipleyen yok düşüş işi bitiyor ulenn aloooooooooo 5,83 üstüne attıkmı dikine dikine barlar gelecükk şuan merkez kamu alayı zortlamış durumda.
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

2.  Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku
    aloooo break out geldi uleeeennnn ipleyen yok düşüş işi bitiyor ulenn aloooooooooo 5,83 üstüne attıkmı dikine dikine barlar gelecükk şuan merkez kamu alayı zortlamış durumda.
    Dik durup diklenmeyen barlar gelecek diyorsunuz.
    İzlemedeyiz.

3.  Alıntı Originally Posted by MKELES Yazıyı Oku
    Forklifttir herhalde yoksa çok hamal lazım. Dünya masraf...Altın 1450 gider oradan döner diyorum. Biraz daha bekle diyor içinden bir ses. Bende alþın gümüş yok başkalarına yol gösteriyoruz...
    gecenlerde forumdaş sevgili short bir grafik atmıştı ons la alakalı hersey hazır teperse 1,500 demiştim aylık direnç de şuan
    1450 falanda kesmez burayı aşarsa

Alıntı Originally Posted by Purplee Yazıyı Oku
    Böyle yapıyorsunuz sonra trol kalmıyor.
    Son 1 aydır tek trol bu adam.
    Kaçırmayalım
    Aradınız mı bulunuyor, ben başlık başlık gezerim, dün VIOP topiginde kıstırdım 2-3 tane ve gerekeni yaptım!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

5. Trol demişken Reha abi kasparov var onu hiç bulaşıyorsunuz dikkatimi çekti

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku

Danaya girer gibi girdim ons sell pozlara. 1410 üstüne atmadıkça ab tamam c ye doğru yardır mürsel. G20 öncesi 1 tane olumlu açıklama yeter bunun çöküşüne.
    Ek olarak usdtry 5,55 görürse gram altıncılara çok güzel bir alım fırsatı doğar.
     Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Bi kara habere bakar sizin dana mundar olur
     Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku
    aloooo break out geldi uleeeennnn ipleyen yok düşüş işi bitiyor ulenn aloooooooooo 5,83 üstüne attıkmı dikine dikine barlar gelecükk şuan merkez kamu alayı zortlamış durumda.
    Sabah ki dana ne alemde? Mundar olur demiştim.

7. Trump, İran'a ek yaptırımlar öngören kararnameyi imzaladı. Trump, "Yaptırımlar, ABD İHA'sının İran tarafından düşürülmesine bir yanıttır. İran'a yönelik yaptırımlar İran dini lideri Hamaney'i hedef alacak" açıklamasında bulundu.

Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Trol demişken Reha abi kasparov var onu hiç bulaşıyorsunuz dikkatimi çekti

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi
    Forumlan ilgilenmediginizden bilmiyorsunuz, daha bugün konusu geçti, fasist yonetim sildi gonderilerimi!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Sayfa 138/981 İlkİlk ... 3888128136137138139140148188238638 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •