Sayfa 706/814 İlkİlk ... 206606656696704705706707708716756806 ... SonSon
Arama sonucu : 6505 madde; 5,641 - 5,648 arası.

Konu: TRNSK - Transtürk Hold.

1. "Buradaki amac gercekten muaf olmak mi yoksa surec icin zaman kazanmak mi bilmiyoruz"
    biliyoruz. oradaki çağrı fiyatı başka çünkü. elbtte muaf olmak. bir tebliğ var konuyla ilgili. 5 yöntem izliyorlar. 5. yöntem fiyatı yükseltiyor. sizede tavsiyem. konuyla ilgili tüm tebliğlere bakınız...
    "ivir zivir sirketler tasfiye edildi "
    şirketler tasfiye edilmedi. yönetim kurulu kararı var sadece. şirketler hala duruyor.
    "30 işgünü degil"
    önümde tebliğ var. 30 işgünü. tebliğ değiştiyse söyleyin düzeltirim. benim şu anda önümde
    "Sn trademr her ne kadar o cagriyla bu ayrilma hakki farkli dese de ayrilma hakki icin teklif edilecek fiyatla cagri icin teklif edilecek fiyat ayni olacak sanirim"
    emin değilim ama son bir eklemeyle 3 olan kriteri 5 e çıkarmışlardı. eskisi dediğin gibiydi ama daha sonra bir ek yapıldı. bulursam söylerim.

"Yeniden gozalti mi C mi B mi A mi hangi gruptan donecegimizi de yakin zamanda anlariz"
    gözaltı olacak. şu anki durumda..onun kriterleri var. bu şekildeyse ki vakit kalmadığı için bu şekilde başvurulacağını düşünüyorum. o zaman gözaltı.
    bakınız bu verdiğim bilgiler. çoğu tebliğlerden geliyor. ben pek yorum yapmam olanı söylüyorum. ama bnde merak ettim. şu çağrı fiyatının farklılığının. şimdi bakıyorum bulrsam sana linkini gönderirim.

2. ama hiç olmasa benim gibi bayağı bir araştırmışsınız. bence herkes bizim gibi yapmalı.

3.  Alıntı Originally Posted by Trademr Yazıyı Oku
    "Buradaki amac gercekten muaf olmak mi yoksa surec icin zaman kazanmak mi bilmiyoruz"
    biliyoruz. oradaki çağrı fiyatı başka çünkü. elbtte muaf olmak. bir tebliğ var konuyla ilgili. 5 yöntem izliyorlar. 5. yöntem fiyatı yükseltiyor. sizede tavsiyem. konuyla ilgili tüm tebliğlere bakınız...
    "ivir zivir sirketler tasfiye edildi "
    şirketler tasfiye edilmedi. yönetim kurulu kararı var sadece. şirketler hala duruyor.
    "30 işgünü degil"
    önümde tebliğ var. 30 işgünü. tebliğ değiştiyse söyleyin düzeltirim. benim şu anda önümde
    "Sn trademr her ne kadar o cagriyla bu ayrilma hakki farkli dese de ayrilma hakki icin teklif edilecek fiyatla cagri icin teklif edilecek fiyat ayni olacak sanirim"
    emin değilim ama son bir eklemeyle 3 olan kriteri 5 e çıkarmışlardı. eskisi dediğin gibiydi ama daha sonra bir ek yapıldı. bulursam söylerim.

"Yeniden gozalti mi C mi B mi A mi hangi gruptan donecegimizi de yakin zamanda anlariz"
    gözaltı olacak. şu anki durumda..onun kriterleri var. bu şekildeyse ki vakit kalmadığı için bu şekilde başvurulacağını düşünüyorum. o zaman gözaltı.
    bakınız bu verdiğim bilgiler. çoğu tebliğlerden geliyor. ben pek yorum yapmam olanı söylüyorum. ama bnde merak ettim. şu çağrı fiyatının farklılığının. şimdi bakıyorum bulrsam sana linkini gönderirim.
    1.Cagri fiyati nedeniyle muaf olmak istemis de olabilirler. O konu bilgimiz disinda oldugu icin tahmin yuruttum.
    2. Ivir zivir sirketler tasfiye surecine girdi diyelim o zaman. Nihayetinde bu bir yonetim kurulu karariyla baslar.
    3. Onunuzde hangi teblig var bilmiyorum. Ben ii-26-1 sayili pay alim tebligine bakiyorum. Bu teblige 2 ocakta yapilan değişiklikler de islendi. Spk nin sitesinde bulabilirsiniz. Madde 19 u tekrar okuyun lütfen oradan. 1 ay olarak yazıyor.
    4.fiyatlarin farkli olma ihtimali var haklisiniz. Ancak borsaya kote olmadigimiz icin her iki durumda da degerleme raporlari esas alinirsa ayni fiyat cikabilir. (ii-23.1 ayrilma hakki tebligi)
    5. Borsaya cikalim da nasil cikarsak cikalim))

SM-G928C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. "Onunuzde hangi teblig var bilmiyorum. Ben ii-26-1 sayili pay alim tebligine bakiyorum. Bu teblige 2 ocakta yapilan değişiklikler de islendi. Spk nin sitesinde bulabilirsiniz. Madde 19 u tekrar okuyun lütfen oradan. 1 ay olarak yazıyor."
    bu konu için bendeki eski haklısın...bende kayıtlı olan "eski" tebliğe bakmıştım.

5. Bakiyorumda işleri epey ilerletmişsiniz ..transtürk bizi tebliğ uzmani yaptı ..

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by Selocan100 Yazıyı Oku
    Bakiyorumda işleri epey ilerletmişsiniz ..transtürk bizi tebliğ uzmani yaptı ..

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Kotu komsu ev sabibi yaptirir derler bizdeki durum da bu. Bu tebliglerle ilk isim degil malesef. Basimdan bir de kervansaray çağrı macerasi gecmisti. Is idari davalara donerse orda da uzmanlik konusturacak cok sayida kervn magduru arkadastan biriyim

SM-G928C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. büyük gün geldi..
    transtürkün doğum sancıları bitmek üzere
    boyu..
    kilosu..
    şekli şemaliyle bugün aramızda olacak nasipse

8.  Alıntı Originally Posted by Selofan Yazıyı Oku
    büyük gün geldi..
    transtürkün doğum sancıları bitmek üzere
    boyu..
    kilosu..
    şekli şemaliyle bugün aramızda olacak nasipse