Sayfa 852/899 İlkİlk ... 352752802842850851852853854862 ... SonSon
Arama sonucu : 7185 madde; 6,809 - 6,816 arası.

Konu: SODA - Soda Sanayii

1. Şişe soda Anadolu Trakya camlar eyvallah da Denizli cama yazık değil mi? Adaletsizliğin daniskası madem borsa değeri kıstas alınacak o zaman birleşmeyide oranıda ona göre yapsalar yaa İşlerine geldiği gibi hareket ediyorlar..
     Alıntı Originally Posted by alanlı Yazıyı Oku
    DENCM ayrılma hakkı 8,85TL

Ayrılma hakkını kullanabilecek pay sahipleri, 25 Şubat 2020 tarihinde DENCM paylarını bulunduran pay sahipleridir.

25.02.2020 den sonra Denizli Cam alanlar için tek seçenek DENCM SİSE 0,331 değişim oranı.

Güncel tebliğe ve cuma günü fiyatlarına göre 8,24TL lik DENCM Birleşmeden Sonra Hisse Başına Değeri 2,22TL

Birleşme sürecinin ve yeni tebliğin olayı getirdiği son nokta bu en azından şimdilik. Buyur burdan yak.

03.07.2020 İşyatırım bülteninden diğer dikkatimi çeken hususlar:

- "Muhtemel birlşeme sonrası kazanımların 350-550mn TL net maliyet tasarrufuna karşılık geleceğini hesaplıyoruz."
    Neye göre hesaplanmış rakam? Orası muamma. Bu rakam bile bilançolara bakıldığı zaman rekabette çok önemli bir avantaj.

- "Birleşme ile alakalı SPK onayının, 8 aylık dönemin aşılmasına sebep olacak bir tarihte bildirilmesi halinde, revize birleşme raporu hazırlanıp birleşme başvurusu devam ettirilebilir."
    Hangi tebliğ kanun vb neye göre devam ettirilebilir?????? Bu konu ile bilgisi olan var ise bilgi paylaşımında bulunursa sevinirim.

- "Ayrılma hakkına konu hisseler yönetim kurullarının onaylaması halinde diğer pay sahipleri veya yatırımcılar tarafından da sat ınalınabilecek. (Eski tebliğde bu hisseler sadece şirketler tarafından satın alınabiliyordu)"
    Mi Note 10 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

denizli camda adaletsizlik göremiyorum.
    tam tersi şu anda piyasadan satarak şişeye geçme şansı veriyor.
    denizli cam 2,3 lere düşseydi
    insanlar çok zarar etmiş olurdu.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

3.  Alıntı Originally Posted by ironiman Yazıyı Oku
    Şişe soda Anadolu Trakya camlar eyvallah da Denizli cama yazık değil mi? Adaletsizliğin daniskası madem borsa değeri kıstas alınacak o zaman birleşmeyide oranıda ona göre yapsalar yaa İşlerine geldiği gibi hareket ediyorlar..

Mi Note 10 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Adaletin olmadığı yerde hiç bir şey olmaz. Her yönüyle birleşme süreci bir çıkmazın içinde. Bu nedenledir ki hala SPK'dan ses yok. Yargıya taşınabilecek bir çok nokta var. Belirleyeci SPK 'nın tavrı olacaktır. Sonsuzda kadar bekletecek hali yok.

4.  Alıntı Originally Posted by şahna Yazıyı Oku
    denizli camda adaletsizlik göremiyorum.
    tam tersi şu anda piyasadan satarak şişeye geçme şansı veriyor.
    denizli cam 2,3 lere düşseydi
    insanlar çok zarar etmiş olurdu.
    şu anda piyasadan satarak şişeye geçenlerin sattığı hisseleri alan taraf olmayacak mı? Alıcı taraf olmadan alım-satım nasıl gerçekleşecek?

25.02.2020 tarihinden sonra alınmış DENCM hisseleri mutaka birlerinin elinde olacak. Ha Ahmet, HA Mehmet adı önemli değil.

Alıntı Originally Posted by alanlı Yazıyı Oku
    şu anda piyasadan satarak şişeye geçenlerin sattığı hisseleri alan taraf olmayacak mı? Alıcı taraf olmadan alım-satım nasıl gerçekleşecek?

25.02.2020 tarihinden sonra alınmış DENCM hisseleri mutaka birlerinin elinde olacak. Ha Ahmet, HA Mehmet adı önemli değil.
    normal şartlarda bunu sadece şirket almalı.
    diğerlerinin almasının mantıklı yanı yok.
    çok büyük kıyak çekiliyor elinde denizli cam olana.
    8 liradan denizli sat
    5.5 liradan fazla şişen olsun.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

6. Böyle bir açıklama yapılmış. Yukarı taşır mı bu?

https://www.sisecam.com.tr/tr/basin-...ck-teknolojisi

7.  Alıntı Originally Posted by totembe Yazıyı Oku
    Böyle bir açıklama yapılmış. Yukarı taşır mı bu?

https://www.sisecam.com.tr/tr/basin-...ck-teknolojisi
    İnsanlık, ülkemiz ve tabiki Şişecam topluluğu adına güzel bir buluş.

Finansal olarak fiyatlanıp, fiyatlanmayacağı hususu piayasaya ve daha net bilgilere bağlıdır. Dünya için yeni bir ürün olacağı için basın bülteninde finansallara etkisi konusunda herhangi bir rakam verilmemiştir.

Başarıların devamını dilerim.

8. tüm paydaşların bu programı kaçırmamalarını diliyorum...
    https://twitter.com/pasabahce/status...27977290317824

Sayfa 852/899 İlkİlk ... 352752802842850851852853854862 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •