Sayfa 604/996 İlkİlk ... 104504554594602603604605606614654704 ... SonSon
Arama sonucu : 7968 madde; 4,825 - 4,832 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI IV ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by yorgun nihilist Yazıyı Oku
    ipv -0.15

cds etkisi maalesef 332 olmuş cds.
    Gene bu Cds artışına rağmen iyi gelmiş ben de ake eurobond fonu var ipv nin en az iki katı düşüyor hep. Yanlış eurobond fonu almışım

2.  Alıntı Originally Posted by melihsah Yazıyı Oku
    Gene bu Cds artışına rağmen iyi gelmiş ben de ake eurobond fonu var ipv nin en az iki katı düşüyor hep. Yanlış eurobond fonu almışım
    Türkiyede eurobond fonu almak riskli olmaya başladı.
    Ya eurobondun kendisini almak lazım, ya da doların kendisini.

3.  Alıntı Originally Posted by onur1064 Yazıyı Oku
    idlibden cok kotu haberler geliyor iddiasi var su an sosyal medyada ..inşallah gercek degildir
    Bende gördüm ins doğru değildir.

4. Bu gün endeksi geldiği yeri gördükçe ve önümüzde bekleyen olumsuzluklarıda hesaba katınca yatırımcının huzuru kaçıyor.Ancak piyasa yön veren bizim gibi küçük yatırımcılar ve fonlar değil.Elbette virüsün etkisi olacaktır ama çin bile türkiye avrupa abd kadar zarar görmedi.Çinin açıkladığı destek paketinin etkisi olabilir.Belkide piyasaların istediği ab ve abd den yeni destek paketleri.Bu gün almanyadan açıklama geldi ama piyasa tepki vermedi.Abd den dişe dokunur bir açıklama henüz gelmedi.Türkiye olarak extramız suriye çıkmazı ve henüz virüs hakkında olumsuz bir haber gelmemesi.120 bin üzeri satıp nakite geçilmediyse bu saatten sonra pozisyon değiştirmek extra zarar yazabilir.Barış pınarı harekatında nasıl bir günde her şey değiştiyse abd iran generalini öldürüp oranın abd üssünü vurduğunda bir gün sonra haber akışı değiştiyse virüs olayında da suriye olayındada haber akışı elbette olumluya dönecektir.Can sıkmaya sağlığa zarar vermeye değmez.

SM-J710FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    GPG fon büyüklüğünü sınırlama kararı almış.
    170'i sınır olarak belirlemiş.
    https://twitter.com/gpg_info/status/1233055058268491781

Fonların ani ve aşırı büyümesinin sıkıntıya yol açtığını söylerdim ama ilk defa yetkili birinden de duymuş olduk.
    VIOP tarafında pay vadeli işlemlerde derinlik olmamasından dem vurmuş Biz dedik vazgeç pair trade sevdasından diye ama dinlemedi

6.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    VIOP tarafında pay vadeli işlemlerde derinlik olmamasından dem vurmuş Biz dedik vazgeç pair trade sevdasından diye ama dinlemedi
    bu fonun yatrımcısı yüksek volatilite istemiyor, yatırımcı profilini tam olarak idrak edememeleri üzücü..bu kayıpların devam edeceği de aşikar, yanlış bir kurguda ısrar edilmesi beni rahatsız ediyor..yoksa pay adedimi artırmayı düşünürdüm ama fonun doğru yolda olduğunu düşünmüyorum...

derinlik olmayan piyasadan çekilmek yerine pay adedine kısıtlama getiriyorlar..daha da yoruma gerek yok..

7. ABD endeksleri -2,5'u buldu.
    Almanya -3,19 kapattı.

Durum iyice ilginç bir hal almaya başladı.

8. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Beştepe'de Suriye/İdlib ile ilgili acil güvenlik toplantısı düzenliyor.

https://twitter.com/haskologlu/statu...12654463610883

Sayfa 604/996 İlkİlk ... 104504554594602603604605606614654704 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •