Sayfa 607/899 İlkİlk ... 107507557597605606607608609617657707 ... SonSon
Arama sonucu : 7185 madde; 4,849 - 4,856 arası.

Konu: SODA - Soda Sanayii

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by erdgass Yazıyı Oku
    Hesap kabaca böyledir, ancak Soda'nın 31.12.2019 sonrası elde edeceği bu kar rakamların ne olacağı belirsiz, Soda tekrar bir bilanço açıklayacak mı ? Yoksa 01.01.2020'den itibaren tüm cam hisselerinin bilançoları birleşilecek şirket bilançosunda mı konsolide olup açıklanacak bilmiyorum yatırımcı ilişkilerinden belki öğrenilebilir.
    Yine aynı kapıya çıkıyor problem. Bunların birleşeceğim demesi, değerleme olmadan SPK başvurusu olmasan ne kadar bağlayıcı.

Açıklama tarihinden sonra alan adam , ben sodanin döviz pozisyonu için aldım. Birleşme ise afakiydi, kesin değildi diyebilir.

2. Soda hijyen temizlik malzemesi üretiyormu?
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Burada paylaştıklarımdan dolayı trakyalı ve hissenet sorumlu tutulamaz.

3.  Alıntı Originally Posted by trakyalı Yazıyı Oku
    Soda hijyen temizlik malzemesi üretiyormu?
    Soda külü önemli kısmı cam sanayi olmak üzere sırasıyla deterjan,kimyasallar, gıda ve yem sanayinde ham madde olarak kullanılıyor. Temizlik ve hijyen önemli bu aralar. Şirketin yatırımcı sunumları var okumanızda fayda var.

Simdi kasadaki dolarlarla nasil saha kalkardi. Yediler kulcuyu de.

5.  Alıntı Originally Posted by erdgass Yazıyı Oku
    Soda külü önemli kısmı cam sanayi olmak üzere sırasıyla deterjan,kimyasallar, gıda ve yem sanayinde ham madde olarak kullanılıyor. Temizlik ve hijyen önemli bu aralar. Şirketin yatırımcı sunumları var okumanızda fayda var.
    ana satis cam sanayiden geliyor (yuzde 60 falan). korona etkisi ile alkol bazli temizliyiclerde talep patlamasi oldu ama soda kulu bazli temizliyiclerde ne kadar talep patlamasi oldu emin degilim acikcasi.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by trakyalı Yazıyı Oku
    Soda hijyen temizlik malzemesi üretiyormu?
    Hammaddesini veriyor ama şimdilik Soda'nın bundan haberi yok .

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Simdi kasadaki dolarlarla nasil saha kalkardi. Yediler kulcuyu de.
    SPK 'dan umudu kesmedim daha severim sizin birleşmenizi der belki.

8.  Alıntı Originally Posted by Tigi Yazıyı Oku
    ana satis cam sanayiden geliyor (yuzde 60 falan). korona etkisi ile alkol bazli temizliyiclerde talep patlamasi oldu ama soda kulu bazli temizliyiclerde ne kadar talep patlamasi oldu emin degilim acikcasi.
    Cam sanayi %50 civarı ancak cam sanayinin de kırılımı var %20 kadarı cam ambalaj sanayine ham madde olarak satış var. Cam ambalaj sanayi de gıda ve ilaç sanayine mal satıyor dolaylı olarak soda çok sayıda sektörde ham madde olarak kullanılıyor. Bir otomotiv firması değil üretim durmayacak defansif bir yapısı var. Aşı ve maske işine girerse daha iyi olur.

Sayfa 607/899 İlkİlk ... 107507557597605606607608609617657707 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •