Sayfa 58/172 İlkİlk ... 848565758596068108158 ... SonSon
Arama sonucu : 1374 madde; 457 - 464 arası.

Konu: Algoritmik Trade Sistem Sinyalleri ve Gerçek Hesap Paylaşımlı (Şeffaf)

arkadaşlar, "iz süren stop" (yeni en yüksekler yaptığında) bir formül paylaşabilir misiniz rica etsem matriks için
    tşk

2.  Alıntı Originally Posted by trendtakipcisi Yazıyı Oku
    arkadaşlar, "iz süren stop" (yeni en yüksekler yaptığında) bir formül paylaşabilir misiniz rica etsem matriks için
    tşk
    BU sayfadan bilgi istersen yardımcı olurlar. https://www.hisse.net/topluluk/forumdisplay.php?f=6

----------------------------

Yarın ki aşağı harekete sistemimiz nakitte girecek belki merak edenlerınız vardır diye söylemek istedim.

Ayrıca seçim iptali ile ilgili;

#İstanbul Bir gurup fetöcü hala içimizde dolanıyor ve bunlar görünüşe göre hile yapmışlar. Fetöcüler hala ülkede kol geziyorsa bir güvenlik zaafı olduğunu düşünürüm. İç işleri bakanımız bu güvenlik zaafından ötürü istafa etmeyi düşünmüyor mu acaba ?
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..
    Sokrates twit @erhanacikgoz1

3. Trend takip eden sistemleri her gün gözlemliyorum şöyle bir durum ortaya çıkıyor. Zararlı günlerin sayısı fazla, karlı günlerin sayısı az .
    Piyasa sıkışıyor ufak ufak zararlar yazıyor hergün, ufak zararlarda birleşince can sıkıcı olmaya başlıyor. Sonra bir öyle bir gün geliyorki 2 haftalıkta oluşan ufak ufak zararlar bakmışım gitmiş kara geçmişim.

Tren takip edici sistem için sabırla trendin gelmesini bekleyecegiz, yatayda çarpılıp zararı normal karşılayacagız.

Bu durumda para yönetiminin önemi ortaya çıkıyor. Fulla mala girerek ufak ufak çarpılmalarla porföyü tüketmeyecegiz , sabırla dengeli bir kaldıraçla trend piyasasını bekleyeğiz.

Deneme yaptıgım bir hissede hisse tüm teminatını sıfırladı. Sonra robotunu bozmadım sabırla bekledim ne yapacak diye sonra bakmışım bu hisse tekrar teminatını kazandıgı gibi , üstüne iyi birde kar yazmış .

4.  Alıntı Originally Posted by trendtakipcisi Yazıyı Oku
    tşk
    Most(C,1,1) iz süren stop indikatörüdür. ortadaki 1 periyod takip ettiğin diğer indikatörün periodunu yazacaksın, Sondaki 1 ise belirlemiş oldugun yüzdedir. Bunu and ile diğer indikatörlere bağlayabilirsin.

5. Görünüşe göre endeks TAMAM MI ? DEVAM MI ? BÖlgesinde daha öncedende görüdüğü üzere bu bölgelerden sık sık dönüş yapıp rally yapıyor sarı kesik çizgiye kadar oradan tekrar yıkılıyor aşağı.

Yani endeks daha aşağı gidemez diyorsanız, alım için müthiş bir fırsat bölgesindesiniz. Endeks iflah olmaz bundan sonra önümüz kriz diyorsanız. Burdan aşağı şelale oluşur. BU şelale sadece 2008 krizinde olmuş. Diğer yılların hiçbirisinde bu çizgiler kırılmamış hep tepki vermiş. En az sarı çizgiye kadar.

Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..

6.  Alıntı Originally Posted by atakanözbaki Yazıyı Oku
    Trend takip eden sistemleri her gün gözlemliyorum şöyle bir durum ortaya çıkıyor. Zararlı günlerin sayısı fazla, karlı günlerin sayısı az .
    Piyasa sıkışıyor ufak ufak zararlar yazıyor hergün, ufak zararlarda birleşince can sıkıcı olmaya başlıyor. Sonra bir öyle bir gün geliyorki 2 haftalıkta oluşan ufak ufak zararlar bakmışım gitmiş kara geçmişim.

Tren takip edici sistem için sabırla trendin gelmesini bekleyecegiz, yatayda çarpılıp zararı normal karşılayacagız.

Bu durumda para yönetiminin önemi ortaya çıkıyor. Fulla mala girerek ufak ufak çarpılmalarla porföyü tüketmeyecegiz , sabırla dengeli bir kaldıraçla trend piyasasını bekleyeğiz.

Deneme yaptıgım bir hissede hisse tüm teminatını sıfırladı. Sonra robotunu bozmadım sabırla bekledim ne yapacak diye sonra bakmışım bu hisse tekrar teminatını kazandıgı gibi , üstüne iyi birde kar yazmış .
    qoantlar , trendlerden para kazanmayı zorlaştırır... çok sık stoplanırsınız
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık ( AKA Klaus Maximilian Kerpenter Münche ) - Mazardium EF87 ® madeni uzmanı

7.  Alıntı Originally Posted by HAMZA SÜTBIYIK Yazıyı Oku
    qoantlar , trendlerden para kazanmayı zorlaştırır... çok sık stoplanırsınız
    qoantlar ????????????????

8.  Alıntı Originally Posted by erhanacikgoz1 Yazıyı Oku
    qoantlar ????????????????
    yazdığıma bakmamışım.... klavyenin hainliği
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık ( AKA Klaus Maximilian Kerpenter Münche ) - Mazardium EF87 ® madeni uzmanı

Sayfa 58/172 İlkİlk ... 848565758596068108158 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •