Sayfa 416/651 İlkİlk ... 316366406414415416417418426466516 ... SonSon
Arama sonucu : 5207 madde; 3,321 - 3,328 arası.

Konu: AKBNK - Akbank T.A.Ş.

1. dolar yükseldikçe tl varlıkları eriyor bu erime sayın cumhurbaşkanımızı rahatsız etmiyor çünkü ülkede üretilen malların değeri hızla düşüyor bu düşüş ve ucuz kalma sonucunda üretilen mamullerin çok ucuz oluşu ihracatı artırıyor böylece enflasyon yükselsede halkın ekmeği küçülsede cumhurbaşkanımız için çok önemli değil ülkeye döviz giriyor ya önemli olan bu.varsın dolar artsın faiz yükselsin yeter ki ürettiğimiz malları kelepir fiyatınada olsa alsınlar ve hazineye para girsin.sayın arkadaşlar ben bu günkü ekonomi politikasının temel dinamiğinin bu felsefe veya anlayışın hakim olduğu görüşündeyim acaba yanlış mı düşünüyorum bir bilen varsa lütfen beni ikna etsin? saygılarımla.

2.  Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    Trump ın verdiği zararı bize bir tek damat verdi. Ya tramp ya damat hangisi giderse bizim için daha iyi olur. Asla gerçek düşmandan korkmayın, Trump dost gibi görünen en büyük düşmanlığı yapmıştır. Onun sayesinde dolar 3 level atladı.
    Sn.KIZILDAG
    Herkes Biden gelirse şöyle böyle olur endişesinde ama benim tahminim Biden kazansa da başkanlığı tam tersi olması. Yani düşünüldüğü kadar kötü olmayabilir bence.Pragmatik ve jeopolitik faktörler dengeleme sağlayacaktır.
    Yatırım tavsiyesi olmayıp şahsi tahminimdir.

3.  Alıntı Originally Posted by Yıldıztozu Yazıyı Oku
    Sn.KIZILDAG
    Herkes Biden gelirse şöyle böyle olur endişesinde ama benim tahminim Biden kazansa da başkanlığı tam tersi olması. Yani düşünüldüğü kadar kötü olmayabilir bence.Pragmatik ve jeopolitik faktörler dengeleme sağlayacaktır.
    Yatırım tavsiyesi olmayıp şahsi tahminimdir.
    Doları bize bela eden, ülke için tehlikeli isim Trump gelmesin kim gelirse ben razıyım.

Yahu bu Bankalardan bu ekonomi düzeninde para kazanılmaz. El alem bankalara kredisini ödememeye başlamış. Yakında baykuşların tünediği viraneler olacak.

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

5. Çevremde en az 4 kişi var. Ucuz faiz ile kredi alıp bununla dolar alan. Hatta kredi kartı borçlarını dahi ödemiyorlar. Nasılsa bu ülkede borçlarını ödemeyenlere birşey olmuyor diye. Geçenlerde buna benzer bir haber vardı yine. 500 milyar faiz borcu %90 silinecek diye. Benim hatam MTV nin iki dönemlik taksidini bile Şubatta kapatmam. İstisnasız herşey için geçerli bu. erken kapatıp huzura erme dürtüsü. Bu ülkede cezalandırılanlardanım yani

6. En büyük hatamız böyle bir yönetim zihniyeti olan yerde borsaya/Tl ye güvenip yatırım yapmak. Hani dolar bozdurana bedava traş yapan berberler nerde? Dolar bozma kampanyaları düzenleyen yöneticiler? O zamanki fiyatın da üstünde şimdi!!!
    Eee dışarıdan kaynaklı olunca kolay tabi.Içeriden kaynaklı olunca yükseliş; kampanya sloganı nasıl olacak; Eyy milletim, bozdurun şu dolarları da X Bankası nın oyununu bozalim mı diyecek?
    Vah ki ne vah.Yazık çok yazık.

Yazık oldu şu gençliğime ömrüme
    Yazık oldu yazık oldu
    Bilmem şu feleğin işine

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

8. Cehalet hepimizi yendi dostlar..

Uçsuz bucaksız cehalete karşı elimizden hiçbir şey gelmiyor.

Sent from my LM-G710 using Tapatalk

Sayfa 416/651 İlkİlk ... 316366406414415416417418426466516 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •