Sayfa 522/899 İlkİlk ... 22422472512520521522523524532572622 ... SonSon
Arama sonucu : 7185 madde; 4,169 - 4,176 arası.

Konu: SODA - Soda Sanayii

Alıntı Originally Posted by kubilayhan23 Yazıyı Oku
    "Birleşme ve bölünmelere adil fiyat getiriliyor"

TSPB Başkanı Keler, önemli nitelikte işlemler maddesi ile birleşme, bölünme, tür değiştirme ve imtiyaz maddelerinde sadeleşmeye gidildiğini bildirdi.

Ayrılma haklarından kimin yararlanacağı konusunun önceki düzenlemede yeteri kadar belirli olmadığını ifade eden Keler, daha önce kıstas olarak kullanılan son 30 gün işlem fiyatı yerine yeni düzenlemeyle "adil fiyat" kavramının getirileceğini söyledi. Keler, adil fiyata SPK'nın karar vereceğini, ayrıca adil fiyatın, bu yöndeki kararların kamuya açıklandığı tarihte sahip olunan paylar için kullanılacağını aktardı.

Yatırım fonları ile ilgili tüzel kişiliklerde gayrimenkul girişim sermayesi fonlarının tapu ve ticari sicil gibi işlemlerinde bazı aksamalar yaşandığına dikkati çeken Keler, bu durumun da tasarıda ele alındığını söyledi. Keler, gündemlerinde 50-60 maddenin daha bulunduğunu, onları da dönem dönem istişare ederek gündeme getireceklerini bildirdi.

https://www.dunya.com/finans/haberle...-haberi-462675

Cimcim buyur, boldladim. Iyice kafa karistirici. Bir bunun yedi kocali hurmuz hikayesi varken, bir de ustune acayip baska belirsizlikler geldi.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    Ülkeler silahlarla korunmaz fikirlerle korunur ve fikirlerle yıkılır. Batı 'nın yok olma eşiği de 1. Yahut 2. Dünya savaşı değildi. Sosyalizmdi. Rusya 'nin en büyük silahı bilmem ne füzesi falan değil sosyalizmdir. İkinci Dünya savaşından sonra sosyalizm Avrupa 'da çok güçlendi. Avrupa ülkeleri birer birer devrilecekti ama Amerika 'nın Marshall yardımı durumu topladı. Bugün yeniden Batı toplumları vahşi kapitalizmden rahatsız son 10 yılda Amerika 'da ve İngiltere ve Fransa 'da bugün dahi devam eden olayları bilir hatırlarsınız. Batı en çok bundan korkar . En çok fikirlerden korkar .

Atatürk 'ün mirasına el koymak; sosyalist bir hamle olur . Türkiye 'de eksen kaymasına ciddi bir delil. Fetöcülerle bile 2008 yılından sonra bozuşmaya başladılar, 2010 'da kanlı bıçaklı oldular ama darbe girişimine kadar mallarına el koyamadılar. Kaldıki teröristlerin malına dahi neden el koyduklarını dış dünyaya tam olarak anlatamadılar.

Atatürk diyorsun. Uluslararası toplum Atatürk sever, sevmese dahi saygı duyar .

Bu olaydan gelecek para hükümet için hiçbir şey ama fikri yapısı Batı için ciddi bir tehdit . Adamlar Ukrayna 'yı dahi kazanmaya çalışırken, Doğu Bloktaki ülkeleri kazamaya çalışırken Türkiye 'de böyle bir şeye izin vermezler. Türkiye 'yı aşar bu konu .

Biraz dağınık oldu ama ben böyle düşünüyorum. Olay örüntüsünü böyle görüyorum. Yanlış olabilir , fikirlerim beni bağlar.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    Bu konuyu hiç olmadığı kadar ısıtacaklar, bence erken seçim var ona hazırlanıyorlar. Kendi tabanlarını konsolide etmek için kullanacaklar.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    Yayınlanalı bir ay geçmiş, bütün havuz medyası Amerikalı bir düşünce kuruluşunun sözünü referans alıp darbe marbe demeye başladı. Bunlar seçim hazırlığı bence .

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    3,488
    Degil dimitri yanlışın var, bu ülke kimsenin zerre umuru degil (ABD/AB) ama bu "türkleri zaten sevmiyorlar" "dış mihraklar yine memleketi karistiriyorlar" repliği de değil, kurtlukta düşeni yerler o anlattığın vahşi kapitalizmin mottosudur. İyi yönetilmiyoruz, elin itine de gün doğuyor. Yönetmenin dediği gibi yanlız ve güzel ülkem.

SM-N950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Eşeğe semer alınırken fikri değil ölçüsü alınırmış. Benim veya kimsenin demesiyle hisse alıp satmayınız.

6. http://www.sisecamkimyasallar.com/si...1%20Sunumu.pdf
    Heves filan kalmadi ama sodanin 4c2019 yatirimci sunumu yayinlanmis. Igilenen olur belki.

SM-T800 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. Bence çok güzel bir haber. Bilanço da gayet güzel duruyor. Yarın güzel bir gün olur inşallah.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    Madenin ömrü + 100 yılmış.

Sayfa 522/899 İlkİlk ... 22422472512520521522523524532572622 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız