Sayfa 745/1001 İlkİlk ... 245645695735743744745746747755795845 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 5,953 - 5,960 arası.

Konu: Yatırım Fonlarına, Borsa Endekslerine ve Hisselere W Bakışı-2

1. Yalan dolanı bilmem ama bu aşı olayı zorunlu olursa ben kesinlikle yaptırmam.

İlaç Aşı vb medikal üretim işinde GMP (Good Manufacturing Practice) denilen bir döngü var. Aşının İlacın yıllarca denenip ondan sonra piyasaya sunulması lazım. Kısır mı yapacak? DNA mızı mı değiştirecek? Bu acele neden?

Haberi tek yerden okumamak lazım. Madem bu aşı iyi bir şey. Canlı yayında aynı aşıyı tamamen bağımsız bir kurul bu adama ve ailesine yapsınlar ilk olarak.

ulen 100 milyar$ servetin olacak, parayı çatır çatır yemeyip dünyayı aşılamakla uğraşacaksın. ne iş? sebebi basit. bunlar fanatik lüsiferyen satanist inancına sahipler. Amerikanın 1 dolarının arkasındaki piramidin tepesindeki Horus un gözüne tapıyorlar.

bana inanmayan 1 doların arkasını çevirip baksın. orada tepede herşeyi gören göz var. Lady Gaga da Ketty Perry de sürekli aynı işareti yapıyorlar kliplerinde.

Why Didnot Gates Vaccinate His Own Children?
    https://www.uspoliticsandnews.com/wh...-own-children/

Alıntı Originally Posted by Fuat Soylu Yazıyı Oku
    Reuters'in ve Apnews'in haberlerine göre bu haber yalanlanmış üstad.

https://www.reuters.com/article/uk-f...-idUSKBN22B26Z

https://apnews.com/article/8873480039

Bence asi karsitligi saglikli bir tutum degil.

Syg.

2. ÇİN in arkasındaki gerçek güç olan küreselciler dünyadaki bütün kıymetli madenlere çöktüler. Görüntü önde ÇİN gibi görünebilir ama TENCENT ALİBABA vb büyük ÇİN şirketlerinin çoğunluk hisseleri küreselci ailelere ait. dolayısı ile ÇİN aslında onların ABD den sonraki yeni oyun alanları.

3.  Alıntı Originally Posted by regal1 Yazıyı Oku
    yarın
    satış
    2,47
    2,41
    2,35

alış
    2,21
    2,14
    2,07
    maliyetim 2.48 zararına satmış olmuyor muyum, yoksa maliyete bakmadan devam mı etmeli

4. Bence mumin bir kardeş, islam inancı gereği parasını paylaşıyo, eşe dostta insanlığa yardım ediyo, zekat veriyo 40 ta1 işte o milyar dolarlar olunca herkesin gözüne batıyo,aslında 40 ta 1 o kadarcık, neden çünkü ahiretini düşünüyo
     Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    Yalan dolanı bilmem ama bu aşı olayı zorunlu olursa ben kesinlikle yaptırmam.

İlaç Aşı vb medikal üretim işinde GMP (Good Manufacturing Practice) denilen bir döngü var. Aşının İlacın yıllarca denenip ondan sonra piyasaya sunulması lazım. Kısır mı yapacak? DNA mızı mı değiştirecek? Bu acele neden?

Haberi tek yerden okumamak lazım. Madem bu aşı iyi bir şey. Canlı yayında aynı aşıyı tamamen bağımsız bir kurul bu adama ve ailesine yapsınlar ilk olarak.

ulen 100 milyar$ servetin olacak, parayı çatır çatır yemeyip dünyayı aşılamakla uğraşacaksın. ne iş? sebebi basit. bunlar fanatik lüsiferyen satanist inancına sahipler. Amerikanın 1 dolarının arkasındaki piramidin tepesindeki Horus un gözüne tapıyorlar.

bana inanmayan 1 doların arkasını çevirip baksın. orada tepede herşeyi gören göz var. Lady Gaga da Ketty Perry de sürekli aynı işareti yapıyorlar kliplerinde.

Why Didnot Gates Vaccinate His Own Children?
    https://www.uspoliticsandnews.com/wh...-own-children/
    Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Ortalık fazla gerilmeye başladı.
    Çok ciddi bir olay bu.

İran Devrim Muhafızları Komutanı Muslim Shahdan öldürüldü
    https://www.dha.com.tr/dunya/iran-de.../haber-1800808

6. Altında işaretlediğim ibnator LGBT bölgesine gelince kademeli olarak elimde kalan bütün yeşil soğanların tamamını komple fiziki sarışına dönüştürüp sonra da ekranları kapatacağım. sınırız QE yapan Yellen bacı da iş başına geliyor. Sonumuz hiperenflasyon süreci. Arkanızı kollayın forumdaşlar. Benim için oyun bitti. Görüşürüz.

7.  Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    Altında işaretlediğim ibnator LGBT bölgesine gelince kademeli olarak elimde kalan bütün yeşil soğanların tamamını komple fiziki sarışına dönüştürüp sonra da ekranları kapatacağım. sınırız QE yapan Yellen bacı da iş başına geliyor. Sonumuz hiperenflasyon süreci. Arkanızı kollayın forumdaşlar. Benim için oyun bitti. Görüşürüz.

1300 beklentisi olanlar var.
    Ne dersiniz olurmu acaba?

8. Dolar basmazlarsa ancak o zaman olabilir.

Dolar basmayacaklarsa Yellen niye yellendi?

Yellen resmi olarak Treasury Secretary olarak duyuruldu. Kendi twitter hesabından da evet artık benim dedi.

Yellen kimdir nedir iyi araştırın. QE lerin ardı arkası kesilmeyecek.

Turp kafa gidene kadar alım işini tamamlayacağım. Turp kafa gittiken sonra bir daha fiziki altın alabileceğimi sanmıyorum.

Kaldıraçsız fiziki alacağım için ben aldıktan sonra mucize olur da altın 1300 e düşse de tınlamam bundan sonra. biliyorum ki 5 haneli rakamlar artık uzak değil. düşse bile bir kaç ay sonra uçarak ralliye başlar.

Normal olan alım yerlerini ibnator LGBT renkleri ile işaretledim. Grafikteki pembe kutu ibnator LGBT bölgesi güvenli alım bölgesidir. Riskiniz çok ama çok düşüktür. Fiziki alın kaldıraçsız alın yastıkaltı alın.

Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    1300 beklentisi olanlar var.
    Ne dersiniz olurmu acaba?

Sayfa 745/1001 İlkİlk ... 245645695735743744745746747755795845 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •