Sayfa 808/1001 İlkİlk ... 308708758798806807808809810818858908 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 6,457 - 6,464 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI VI ( & Mevduat faiz karşılığı oranları )

1.  Alıntı Originally Posted by ulasss Yazıyı Oku
    çok özür dileyerek konuyla alakasız bir şey sormak istiyorum. Cevabını hiç bir yerde bulamadım. Buğday, kahve, şeker gibi emtialara nasıl yatırım yapabilirim? 2 hafta önce doğalgaz tam almalık yerde dedim aynı gün %10 gitti. Bugün buğday mı alsak acaba dedim %5 gitti. Sanırım evren mesaj gönderiyor Güvenilir bir aracı kurum önerebilir misiniz nereden yatırım yapabilirim ben bunlara?
    yurtiçinde yerleşik aracı kurumların bazıları , yurtdışı işlemler için de hizmetlerini süslemiş vaziyette... sizin dediğiniz ürünlerin yurtdışı '''' organize '''' borsalarda vadeli kontratları var. o kontratlar aracılığı ile halvet olabilirsiniz. Lakin , az önce yukarda bir forum kullanıcısı yurttaşımız, forex piyasası demiş yani aslında kastettiği CFD aracılığı ile de erişim olabilir... Lakin CFD ler organize piyasada işlem görmezler OTC piyasası ürünleridir... Çok güvenilir cfd konusunda uzmanlaşmış kurumlar aracılığı ile olabilir ... Ben lahsen CFD değil future kontrat tercih ederim... Bahsettiğim future kontratlarda öyle küçük meblağlarla yapılacak iş değil onu da diyeyim...
    samurayların pirinç tarlalarındaki çay seremonilerinde, çay kaselerinin içine dalıp, suikast için vakit kollayan hain ninjalardık.
    hamza sütbıyık; rasyonel akla atılan imza.

2. bu ara hisse fonlarından ziyade daha defansıf fonlar tercih edilmeli
    eib-eic-suc-sua gibi bir çok defansif fon var.

3.  Alıntı Originally Posted by wolf1453 Yazıyı Oku
    bu ara hisse fonlarından ziyade daha defansıf fonlar tercih edilmeli
    eib-eic-suc-sua gibi bir çok defansif fon var.
    sühanın , suç ve refaha göre net taşıdığı hisse ağırlığı daha az... ama ikisinde de hisse oluyor... sıfır hisse taşıdıkları zaman var mı bilmiyorum ...
    samurayların pirinç tarlalarındaki çay seremonilerinde, çay kaselerinin içine dalıp, suikast için vakit kollayan hain ninjalardık.
    hamza sütbıyık; rasyonel akla atılan imza.

4.  Alıntı Originally Posted by ulasss Yazıyı Oku
    teşekkürler. yarın ilk iş demo hesabı açıyorum
    Şurayada bir bakın.
    https://www.gcmforex.com/sirket-prof...-olasiliginiz/
    Yıllardır zararda olan %70 karda olan %30 oranı hiç değişmedi.
    Her forex şirketi bu uyarıyı yapmak zorunda.Tümünde de zararda olan %70'ten aşağı değil.

Çok çok riskli bir yer forex piyasası
    Aman dikkat.

5. İpv:-0.08, Tte:+1.09

6.  Alıntı Originally Posted by HMZ STBYK Yazıyı Oku
    yurtiçinde yerleşik aracı kurumların bazıları , yurtdışı işlemler için de hizmetlerini süslemiş vaziyette... sizin dediğiniz ürünlerin yurtdışı '''' organize '''' borsalarda vadeli kontratları var. o kontratlar aracılığı ile halvet olabilirsiniz. Lakin , az önce yukarda bir forum kullanıcısı yurttaşımız, forex piyasası demiş yani aslında kastettiği CFD aracılığı ile de erişim olabilir... Lakin CFD ler organize piyasada işlem görmezler OTC piyasası ürünleridir... Çok güvenilir cfd konusunda uzmanlaşmış kurumlar aracılığı ile olabilir ... Ben lahsen CFD değil future kontrat tercih ederim... Bahsettiğim future kontratlarda öyle küçük meblağlarla yapılacak iş değil onu da diyeyim...
    her ne kadar yarısını bile anlamasam da basitleştirerek anlaşılabilir bir seviyede yazmaya çalışmışsınız çok sagolun. söylediklerinizi tamamen öğrenene kadar araştıracağım.

7.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Şurayada bir bakın.
    https://www.gcmforex.com/sirket-prof...-olasiliginiz/
    Yıllardır zararda olan %70 karda olan %30 oranı hiç değişmedi.
    Her forex şirketi bu uyarıyı yapmak zorunda.Tümünde de zararda olan %70'ten aşağı değil.

Çok çok riskli bir yer forex piyasası
    Aman dikkat.
    çok canı yanan insan var forex'te. kaybetmeyi göze alabileceğim miktarda ve düşük kaldıraç oranlarıyla girerim.. uyarı için teşekkürler

8. Az önce yapılan GPG yatırımcı toplantısının kaydı.
    https://www.youtube.com/watch?v=SFK4WUB_d2c

Sayfa 808/1001 İlkİlk ... 308708758798806807808809810818858908 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •