Sayfa 705/981 İlkİlk ... 205605655695703704705706707715755805 ... SonSon
Arama sonucu : 7848 madde; 5,633 - 5,640 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - II

1. S-400’leri Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti topraklarına konuşlandırılması fikri ilginç geldi bana. KKTC sonuçta NATO üyesi değil. Menzil açısından da sorun yok.
    Bu bir ortayol olabilir mi?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    S-400’leri Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti topraklarına konuşlandırılması fikri ilginç geldi bana. KKTC sonuçta NATO üyesi değil. Menzil açısından da sorun yok.
    S 400 lerde ABD ile ortayol İspanya civarı olabilir...

Ya da Japonya..

3. Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - II

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 1 yılını dolduran Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'ni eleştirenleri hedef alarak "Sistem ülkemizin gelecek umududur. 'Eski sisteme dönelim' diyenlerin FETÖ ile irtibatları vardır" dedi.
    Son düzenleme : EGEDUK; 14-07-2019 saat: 17:05.

Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    S-400’leri Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti topraklarına konuşlandırılması fikri ilginç geldi bana. KKTC sonuçta NATO üyesi değil. Menzil açısından da sorun yok.
    Mesele zaten uçakları sisteme tanıtmak kıbrısta konuşlandırınca Türk uçaklarını sisteme yüklemeyecekmisiniz ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,901
    Daha önce burada paylaşılmışmıydı bilmiyorum, bende bjkay isimli forumdaşın gönderisinden alıntıladım. Doların düşmesinin sebebi bu adammış:

https://www.youtube.com/watch?v=LuLz...ature=youtu.be

Recep ivedik gerçekmiş gibi geldi...
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

6. Yahu şu kapalıçarşıdaki götü boklu döviz bürolarını baz almayın. bu hafta 5,78 gapında 5,70 den satıyorlardı sözde gece asya 5,82 den açtı.
    O adamlar dolar falan satmıyor çıkar hafta sonu ve 100bin dolar desen 1000 dolar bile veremez ha ********ler anca keriz görüp dolar alır ki adamların alışı tefeci kuru 5,64 de
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

7. Anlaşılan ülkede en çok aranılan mezunlar ilahiyat mezunları! (Bana ilginç gelen bir nokta: 18,881 İlahiyat öğrencisinin yanında bu sene Bilgisayar Mühendisliği kontenjanı 7,535 olmuş. Endüstri 4.0 hedeflerimiz her 2 bilgisayar mühendisliği mezununa 5 ilahiyat mezunu ile mi gerçekleşecek?) alıntı yaptığım blogda açıklanmış işte toplum olarak endüstri devriminin öncülüğünü ilahiyatcılarla yapacağız.

8.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 1 yılını dolduran Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'ni eleştirenleri hedef alarak "Sistem ülkemizin gelecek umududur. 'Eski sisteme dönelim' diyenlerin FETÖ ile irtibatları vardır" dedi.
    12'li priz gibi bu fettullah, cani sıkılan buraya bagliyor işi

Sayfa 705/981 İlkİlk ... 205605655695703704705706707715755805 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •