Sayfa 150/1000 İlkİlk ... 50100140148149150151152160200250650 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 1,193 - 1,200 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Şimdi iş bankasındaki CHP hisselerine el koymayı düşünmek resmen atatürkün mirasını yok saymak demek olmuyor mu.Miras hukukuna bile aykırı bir iş.Sen yabancı ile yaptığın yap işlet devret projelerinde yabancı şirketlere bir yamuk yap bakalım devlet olarak, doları kaça götürüyorlar ,o borçlar o zaman nasıl dönüyor gavur adama gösterir.Yani yabancı sermaye sahipsiz değil,yerli sermaye ise ahbap çavuş ,veya emir komuta artık ne derseniz deyin o hukuklara tabi .

O yüzden işbankasında atatürk hissesi hakkında konuşursan bir şey olmaz da garanti,ıng,hsbc nin özlük haklarına bir laf et bakalım doları kaçta bulursun )))))))))

3.  Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    Şimdi iş bankasındaki CHP hisselerine el koymayı düşünmek resmen atatürkün mirasını yok saymak demek olmuyor mu.Miras hukukuna bile aykırı bir iş.Sen yabancı ile yaptığın yap işlet devret projelerinde yabancı şirketlere bir yamuk yap bakalım devlet olarak, doları kaça götürüyorlar ,o borçlar o zaman nasıl dönüyor gavur adama gösterir.Yani yabancı sermaye sahipsiz değil,yerli sermaye ise ahbap çavuş ,veya emir komuta artık ne derseniz deyin o hukuklara tabi .

darbe olunca atatürkün resmini parti binana meydanlara as
    tehlike geçince sokmuşum kurucu ilderi anlayışı, tam badem işi..!!

4.  Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    Arkadaşlar ben emekli adamım elbet devlet bankası güvenilirdir.Ordaki mevduata bir şey olacağına inanmam.Benim garantiyi tercih etmemim nedeni dediğim gibi BBVA nın batmayacak bir kuruluş olduğunu düşünmemden dolayı.Belli de olmaz tabi devletler bile batıyor bilinemez tabi.Koca SSCB artık yok,doğu almanya yok,yani devletler bile yeri geliyor değişime uğruyor.Bizim gavurlarla finansal alışverişlerimizde ise maalesef hep gavurları kollamışız.Bu osmanlı zamanında kapütülasyon adında olmuşAdamlara borcumuzu hep ödemişiz,adamların haklarını hep kollamışız ,hatta zaman zaman bizden avantajlı olmuşlar.Misal gavura eurobond satıyorsun vergi almıyorsun ,türke satarsan belli rakamın üstünde faizden vergi alıyorsun.O yüzden bir yabancı bankadaki mevduata da maalesef bizim devlet en az kendi bankasındaki mevduat kadar güvence verir,hatta benim idddiam kendi bankasından fazla güvence verir.Maalesef durum acı ama benim gözümde böyle.
    hocam inanma bu laflara..gündemi değiştirip brunson bırakcaklar

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Erdoğan Katar Emirinin uçağı hakkında konuştu...

“Sağırları incitmek istemem. Ama bahsettikleriniz, duymuyorlar ama uyduruyorlar. İşin aslı nasıl peki? Katar bu uçağı satıyordu, hatta rakam bildiğim kadarıyla 500 civarındaydı. O esnada biz de ilgilendik. Katar Emiri, bundan haberdar olunca uçağı Türkiye’ye hibe etti; ‘Ben Türkiye’den para almam; bunu Türkiye’ye hediye ediyorum, hibe ediyorum’ dedi. O uçak benim şahsımın değil, Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nindir. Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ne verilecek böyle bir uçak, CHP’yi niye rahatsız ediyor?"...

https://t24.com.tr/haber/erdogan-kat...ediyesi,701941

Katar uçağı satıyormuş...Kaça? 500 civarı...

Aynen böyle.

500 milyon dolar ederi, 500 olarak ifade ediyor Erdoğan...

Sanırsın simit parası.

Eğer 500 milyon dolara bir ile hava meydanı yaptırsaydı o zaman bu rakam 500 katrilyon milyar olacaktı malum...

Bir de.

Uçak kendisinin değilmiş.

TC Devletininmiş.

Bunu duyup rahatladık.

Benim de diyebilirdi hani...

Dolar 6 lira ise mucizedir bu devlet adamı kafasıyla.

6. Dolar endeksi yüzde 0,5 düşüyor ama TL karşısında yine yüzde 2 değer kazanıyor.

Ölmüşüz aglayanımız yok.

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    abdülselam özatak, fethi sekin, ömer halisdemir, turgut aslan, kaşif kozinoğlu...

Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    Arkadaşlar ben emekli adamım elbet devlet bankası güvenilirdir.Ordaki mevduata bir şey olacağına inanmam.Benim garantiyi tercih etmemim nedeni dediğim gibi BBVA nın batmayacak bir kuruluş olduğunu düşünmemden dolayı.Belli de olmaz tabi devletler bile batıyor bilinemez tabi.Koca SSCB artık yok,doğu almanya yok,yani devletler bile yeri geliyor değişime uğruyor.Bizim gavurlarla finansal alışverişlerimizde ise maalesef hep gavurları kollamışız.Bu osmanlı zamanında kapütülasyon adında olmuşAdamlara borcumuzu hep ödemişiz,adamların haklarını hep kollamışız ,hatta zaman zaman bizden avantajlı olmuşlar.Misal gavura eurobond satıyorsun vergi almıyorsun ,türke satarsan belli rakamın üstünde faizden vergi alıyorsun.O yüzden bir yabancı bankadaki mevduata da maalesef bizim devlet en az kendi bankasındaki mevduat kadar güvence verir,hatta benim idddiam kendi bankasından fazla güvence verir.Maalesef durum acı ama benim gözümde böyle.
    Bu kadar açık bir ekonomide böyle kararlar alınacağını düşünmem ama bir an ülkede zor kararlar alınacağını düşünsek bile yabancı bankaların bunlardan muaf olacağını düşünmeyiniz bence..hatta o kadar ki, sizin paranız yabancı bankalar için bir güvence bile olabilir söyliyeyim..

Ben aynı sebeplerle devlet bankalarına yatırmayı tercih ederdim ve ediyorum..

8. 6.50 civarlarından %20 satmıştım faiz kararı öncesinde. Faiz artırımı sonrası 6.15'ten %7 daha sattım. 6.00-5.90-5.80 kademeli girecektim. Elimize verdiler bugün. 6.30'dan %30 girdim tekrar. 6 altını görürsek herhalde ne var ne yok girip bi daha da çıkmayacağız. Çıkmayı düşünmeye başladığın anda aklından bile geçirme diyorlar.

Sayfa 150/1000 İlkİlk ... 50100140148149150151152160200250650 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •