Sayfa 117/133 İlkİlk ... 1767107115116117118119127 ... SonSon
Arama sonucu : 1059 madde; 929 - 936 arası.

Konu: ROYAL Royal Halı İplik Tekstil Mobilya Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Bu mevzu derin mevzu bir çok yönü var .Eminim devlet aklı bunu irdeliyordur yani sıradan bir şirket satılmıyor ytd

2. Cuma kesin satis ongoruyorsaniz bu kagit neden dusuyor.neden tahtaci mal kaptirsinki.bu iste bir is var.yine ihale acaba teklif verenmi cikmicak.birileri erkenmi davraniyor olabilirmi.ha birde ayrica su sorum olacak.diyelimki yine satilamadi.tmsf nasil bir yon belirlicek bu hissede.burdaki deneyimli arkadaslardan yorum bekliyorum.

E5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Benim kisi öngörü ben satılacagı na inanıyorum çünkü alel acele birinci şartnamede hiç bir fiyat degişikligi yapmadan talipli var diye satışa çıktılar yani bu işler oyuncak degil .Evet birincisin de ihaleye çıkıldı talipli olmadı geri dönüldü fakat ikincisi birazdaha farklı bir durum diye düşünüyorum .Fiyat hareketlerini de normal buluyorum sonuç da 1 tl den buralara geldi onu da geç bu gün 250 bin lotu hangi akılsız küçük yatımcı almıştır bak buraya anlam veremem ortada netlik göremeyen ky bunca lotu almaz diye düşünüyorum .Araştırmama görede naksanı socar aldı deniyor ama halı için tam net bir bilgim yok ytd

4.  Alıntı Originally Posted by Hayali Yazıyı Oku
    Benim kisi öngörü ben satılacagı na inanıyorum çünkü alel acele birinci şartnamede hiç bir fiyat degişikligi yapmadan talipli var diye satışa çıktılar yani bu işler oyuncak degil .Evet birincisin de ihaleye çıkıldı talipli olmadı geri dönüldü fakat ikincisi birazdaha farklı bir durum diye düşünüyorum .Fiyat hareketlerini de normal buluyorum sonuç da 1 tl den buralara geldi onu da geç bu gün 250 bin lotu hangi akılsız küçük yatımcı almıştır bak buraya anlam veremem ortada netlik göremeyen ky bunca lotu almaz diye düşünüyorum .Araştırmama görede naksanı socar aldı deniyor ama halı için tam net bir bilgim yok ytd
    Yapikerideki satislar dikkatimi cekti.dun bugunde.kagidi dusuren oydu.

5. havadis varmı arkadaşlar

6.  Alıntı Originally Posted by sozdemir Yazıyı Oku
    havadis varmı arkadaşlar
    kimseden çıt yok ben havadis veriyim bari.
    İhale olmuş şükür. kapa haber düşmüş.
    kapalı usül teklif verilmiş kurul değerlendirmesi sonucu ayın 23 ünde netleşecek. hakkımızda hayırlısı.
    2021 de de royal deyiz alanlar yatırım yapacak gözaltından çıkacak yol haritası çizilecek. beklenti çok hadi hayırlısı

Herkese hayır getirir inşallah ytd

8. Ihale iptal olmus.simdi ne olacak bunun hali.bir yatirimci gelmis.oda ucuz teklif etmis.kurul kabul etmedi.keske kabul etselerdi.burdaki yatirimcilar bayram ederlerdi.

Sayfa 117/133 İlkİlk ... 1767107115116117118119127 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •